TeleBrands برای اهدا 450،000 دلار از دست ضدعفونی Handväna به وزارت پلیس نیویورک

“ما تشخیص دادیم که به دلیل کمبودهای گسترده در سراسر جهان ، تقریباً تمام تجهیزات حفاظتی موجود برای کارمندان مراقبت های بهداشتی انجام شده است. با وجود تقریبا 20٪ از افسران یکنواخت NYPD که مریض نیستند ، نیروی پلیس رنج می برد و به شدت به منابع نیاز دارد. به آقای افشان کوبانی ، رئیس جمهور توضیح می دهد ، به زندانیان افسر کمک می کنند. ” “TeleBrands متعهد شده است كه كمك كننده ضد عفونی كننده دستی ما را به هر دو انجمن خیرخواهانه پلیس و انجمن خیرخواهان گروهبان برای توزیع مستقیم به مأموران در جبهه ها اهدا كند تا آنها را در امان نگه دارند در حالی كه آنها همچنان تلاش خود را می كنند تا از امنیت ما در امان باشند.”

اخبار مرتبط  جانی واکر با اهدای هدیه یک میلیون درخت روحیه جشنی پیدا می کند

با شستشوی مداوم و ضد عفونی کردن دست ها ، پوست تمایل به خشک شدن ، ترک خوردگی و خونریزی دارد و باعث می شود میکروب ها و باکتری ها به ناحیه پوست حمله کنند. Handväna با ترکیب ماده فعال ، بنزالکونیوم کلرید ، با چهار ماده مرطوب کننده – روغن بذر شاهدانه ، آلوئه ورا ، روغن نارگیل و اسید هیالورونیک این مسئله را برطرف می کند.

اخبار مرتبط  بزرگترین بازیکنان صنعت گوشت که کارگران را در معرض سو abuse استفاده در طی گزارش های همه گیر KnowTheChain قرار می دهند

“کارآگاه گفت:” ما از این بابت تفکر و سخاوتمندی تشکر می کنیم که AJ Khubani و تیم TeleBrands NYPD را نشان داده اند. این محصول نمی توانست در زمان بهتری به بازار بیاید. ” جان مکدرموت، بازنشسته NYPD ، واحد مواد مخدر منهتن شمالی. با بیش از 30،000 افسر یکنواخت ، NYPD به اندازه کافی ضدعفونی کننده Handväna را دریافت می کند تا حداقل یک بطری را به هر فرد در نیرو توزیع کند.

درباره شرکت TeleBrands: TeleBrands یک شرکت بازاریابی D2C آمریکایی است و خالق اصلی و اصلی “همانطور که در تلویزیون دیده می شود” آرم و دسته تجارت است. در سال 1983 توسط مدیرعامل AJ Khubani ، تاسیس شد Fairfield، NJشرکت مستقر با تولید کالاهای خانگی در دسته هایی از قبیل وسایل آشپزی ، تمیز کردن و مراقبت از حیوانات خانگی با محصولاتی که هم بصورت آنلاین و هم در عمده فروشندگان عمده در سطح کشور یافت می شود. از ضد عفونی کننده دستی Handväna HydroClean به آدرس www.hempvana.com دیدن کنید.

اخبار مرتبط  FRANZ's Jet Plus Brightening Dual Mask را به خط مراقبت از پوست برنده جایزه معرفی می کند

مخاطب:
آفتابی کوبانی
TeleBrands
[email protected]

شرکت SOURCE TeleBrands