شرکت Genesco در کنفرانس ICR 2021 در 11 ژانویه 2021 ارائه می شود

NASHVILLE ، تن.، 4 ژانویه 2021 / PRNewswire / – شرکت Genesco (NYSE: GCO) امروز اعلام کرد که تیم مدیریتی آن در کنفرانس ICR 2021 در مورد دوشنبه ، 11 ژانویه 2021. برنامه پخش وب از چت مجاور آتش نشانی قرار است از ساعت 20 آغاز شود 10:30 صبح (به وقت شرقی) و از طریق صفحه روابط سرمایه گذاران Genesco به آدرس www.genesco.com قابل دسترسی است.

اخبار مرتبط  آنالیز 2020 بازار جهانی آزمایش ایمنی گوشت ، لبنیات ، میوه ها و سبزیجات و تأثیر COVID-19

درباره Genesco Inc.

شرکت Genesco ، a نشویلخرده فروش ویژه مبتنی بر ، کفش و لوازم جانبی را در بیش از 1475 فروشگاه خرده فروشی در سراسر ایالات متحده می فروشد ، کانادا، انگلستان و جمهوری ایرلنداصولاً تحت نامهای Journeys، Journeys Kidz، Schuh، Schuh Kids، Little Burgundy، Johnston & Murphy و در وب سایتهای اینترنتی www.journeys.com ، www.journeyskidz.com ، www.journeys.ca ، www.littleburgundyshoes.com ، www.schuh.co.uk ، www.johnstonmurphy.com ، www.johnstonmurphy.ca و www.dockersshoes.com. علاوه بر این ، Genesco کفش عمده فروشی را با نام تجاری Johnston & Murphy ، مارک مجاز Dockers ، مارک Levi’s ، مارک Bass و مارک های دیگر به فروش می رساند برای اطلاعات بیشتر در مورد Genesco و بخشهای عملیاتی آن ، لطفاً به سایت www.genesco.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  راه حل های جریان که توسط Frost & Sullivan به دلیل ایجاد اختلال در عملیات خرده فروشی فروشگاه با سیستم عامل آنالیز شده تحسین شده اند.

SOURCE Genesco Inc.

لینک های مربوطه

http://www.genesco.com