Weibo Hi-Tech در هفته دیجیتال Cosmoprof Asia محصولات زیبایی با یخ خشک 15 ستاره را ارائه می دهد

ماسک چشم FD ، یکی از محصولات عرضه شده ، به دلیل نوآوری ، نامزد دریافت جایزه Cosmoprof Asia شده است. این محصول به شکل ماسک چشم با سرم جامد ساخته می شود که از طریق استفاده از خشک کن یخ زدگی (FD) و Flash Release Technology که منحصر به Weibo Hi-Tech است تولید شده است. این فناوری سرم چشم را در حالت جامد حفظ می کند و در نتیجه فعالیت مواد تشکیل دهنده آن را بسیار تقویت می کند. ماسک چشم بلافاصله با آب مخلوط می شود و باعث جذب پوست می شود و به پوست کمک می کند تا جوان شود.

فن آوری خشک شدن یخ زده و Flash Release از صنعت داروسازی گرفته شده و به سرعت تصفیه آب موجود در سرم مایع را برای تولید یک محصول کم آب انجام می دهد و فعالیت مواد مفید محصول را بدون افزودن مواد نگهدارنده به حداکثر می رساند و کارایی و ایمنی آن را حفظ می کند.

اخبار مرتبط  خلاصه هدیه تعطیلات

درباره Weibo سلام فن آوری

بر اساس پکن، چین، Weibo Hi-Tech یک گروه بیوتکنولوژی با قابلیت تحقیق و تولید قوی با تمرکز بر تولید سرم FD ، ماسک FD و ماسک چشم FD است. این شرکت یک تیم تحقیق و توسعه حرفه ای دارد و بیش از 200 حق ثبت اختراع در اختیار دارد. تاسیسات دارای گواهینامه ISO22716 و GMPC از تعدادی خط تولید و تجهیزات پیشرفته تشکیل شده است که عملکرد کاملاً اتوماتیک از تولید تا بسته بندی هوشمند را امکان پذیر می سازد.

اخبار مرتبط  بازار ناودان باران به ارزش 7.9 میلیارد دلار تا سال 2025

این شرکت یک تولید کننده برجسته در صنعت زیبایی است که به دلیل توانایی های فنی خود به رسمیت شناخته شده است. این شرکت با مارک های درجه یک زیبایی مانند L’Oreal ، Unilever ، Shanghai Jahwa و Inoherb همکاری کرده است. محصولات زیبایی FD آن مورد استقبال خوبی قرار گرفته است چین و با فروش روزانه 10 میلیون ، اقلام پرفروش در سیستم عامل های عمده تجارت الکترونیکی هستند.

هر گونه س aboutال در مورد Weibo Hi-Tech ، لطفا با ما تماس بگیرید:

ونهو وانگ
معاون اجرایی رئیس جمهور
خط تلفن: 4000-999-361
پست الکترونیک: [email protected]
وب سایت: www.i-solu.com

درباره هفته دیجیتال Cosmoprof Asia

اولین دوره هفته دیجیتال Cosmoprof Asia با موفقیت به پایان رسید و فرصت های تجاری فراوانی را برای شرکت ها و اپراتورهای جهان ایجاد کرد که به دنبال راه حل های جدید تجاری در آسیا و اقیانوسیه منطقه

اخبار مرتبط  شرکت Hollister Biosc علوم و Allied Corp با توافق قطعی برای نام تجاری مبتنی بر جانبازان امضا کردند: Tactical Relief

652 غرفه دار از 19 کشور و منطقه در این رویداد شرکت کردند. 8،953 بازدید کننده از 115 کشور و منطقه به منظور مجازی سازی در سیستم عامل ثبت شده است، در مورد روندهای فعلی و آینده اطلاعات کسب کنید. هفته دیجیتال Cosmoprof Asia یک عرصه حیاتی کسب و کار مجازی را برای کل صنعت زیبایی ارائه می دهد در حالی که همه ما منتظر دیدار دوباره هستیم هنگ کنگ که در نوامبر 2021 برای Cosmoprof Asia. منتظر بروزرسانی ها باشید!

SOURCE Cosmoprof Asia