BARK شرکت در بیست و سومین کنفرانس سالانه ICR را اعلام می کند

نیویورک، 4 ژانویه 2021 / PRNewswire / – Barkbox، Inc. (“BARK”) ، مارک جهانی پیشگام همه کانال برای سگ ها ، امروز اعلام کرد که در بیست و سومین کنفرانس سالانه ICR که عملاً در تاریخ دوشنبه ، 11 ژانویه 2021، در 8:30 صبح به وقت شرقی. بنیانگذار و رئیس اجرایی BARK ، مت میکر؛ مدیر اجرایی BARK ، مانیش جونجا؛ مدیر ارشد مالی BARK ، جان توت؛ بنیانگذار BARK ، هنریک وردلین؛ رئیس و مدیر عامل ستاره شمالی ، جون لدکی؛ و رئیس و مدیر اجرایی ستاره شمال ، جوانا کولز، میزبان ارائه خواهد بود.

بخش صوتی ارائه بصورت زنده از طریق اینترنت پخش می شود و از طریق invest.bark.co قابل دسترسی است. بایگانی آنلاین برای مدت 90 روز پس از ارائه در دسترس خواهد بود.

بر 17 دسامبر 2020، BARK با North Star Acquisition Corp. (NYSE: STIC) توافق نامه ادغام قطعی کرد. با بسته شدن معامله ، که انتظار می رود در اوایل سه ماهه دوم سال 2021 به اتمام برسد ، شرکت ترکیبی قصد دارد در بورس اوراق بهادار نیویورک با نماد تیکر جدید ، “BARK” تجارت کند.

درباره BARK

BARK بزرگترین شرکت سگ محور در جهان است که به خوشحال کردن سگها با بهترین محصولات ، خدمات و محتوا اختصاص دارد. تیم وسواس سگ BARK درک منحصر به فرد و مبتنی بر داده خود را از ویژگی های خاص هر سگ در طراحی اسباب بازی های مخصوص سبک بازی ، غذاهای کاملاً راضی کننده و مکمل های سلامتی و اولین تجربه های سگ که سلامتی و خوشبختی سگها را در همه جا پرورش می دهد ، استفاده می کند. BARK که در سال 2012 تاسیس شد ، با خدمات اشتراک ماهانه ، BarkBox و Super Chewer به طور وفادار در سراسر کشور به سگ ها خدمت می کند. تجربه تجارت الکترونیکی سرپرستی شده در BarkShop.com ؛ مجموعه های سفارشی از طریق شبکه شریک خرده فروشی خود ، از جمله Target و Amazon. محصولات سلامتی که نیازهای سگ های شما را با BARK Bright برآورده می کنند. و یک سرویس تحویل غذای شخصی برای سگها BARK Eats. در BARK ، ما می خواهیم افرادی باشیم که سگهای ما فکر می کنند ما هستیم و قول می دهیم صدای آنها باشیم تا زمانی که هر سگ به پتانسیل کامل دم در خود برسد. برای اطلاعات بیشتر در اطراف bark.co بو بکشید.

درباره شرکت North Star Acquisition Corp.

North Star Acquisition Corp. یک شرکت اکتساب با هدف ویژه است که به منظور انجام ادغام ، بورس سهام سرمایه ، خرید دارایی ، خرید سهام ، سازماندهی مجدد یا ترکیب تجاری مشابه با یک یا چند کسب و کار یا نهاد تشکیل شده است. تیم مدیریت و هیئت مدیره متشکل از مدیران و بنیانگذاران صنعت ، رسانه ، فناوری ، خرده فروشی و دارایی کهنه کار ، از جمله جوانا کولز، رئیس و مدیر ارشد اجرایی ، و جاناتان لدکی، رئیس جمهور و مدیر عامل خانم کولز یک مدیر خلاق رسانه و فناوری است که در نقش های قبلی خود به عنوان سردبیر دو مجله برجسته و مدیر ارشد محتوای مجلات هرست ، شبکه گسترده ای از روابط را در تقاطع فناوری ، مد و زیبایی ایجاد کرد. خانم کولز در حال حاضر به عنوان مشاور ویژه شرکت کورنل کاپیتال ، ایالت ، فعالیت می کند 7 میلیارد دلار شرکت خصوصی سرمایه گذاری ، و در هیئت مدیره شرکت اسنپ ، Sonos ، نرم افزار تراکم و زنان کارآفرین عضو است شهر نیویورک. آقای لدکی یک تاجر باتجربه با بیش از 35 سال سرمایه گذاری و تجربه عملیاتی است. او صدها مورد خرید را در چندین صنعت انجام داده و جمع آوری کرده است 20 میلیارد دلار در بدهی و حقوق صاحبان سهام. او همچنین یکی از مالکان حق رای دادن در لیگ ملی هاکی جزیره نیویورک است. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً از https://n northernstaric.com بازدید کنید.

اخبار مرتبط  Amcor گزارش نتایج تمام سال 2020

اطلاعات مهم و از کجا می توان آن را پیدا کرد

این ارتباط با توجه به معامله پیشنهادی ادغام شامل شمال ستاره و BARK انجام می شود. ستاره شمال قصد دارد بیانیه ثبت در فرم S-4 را به کمیسیون بورس و اوراق بهادار (“SEC”) ارائه دهد ، که شامل بیانیه پروکسی / دفترچه راهنمای ستاره شمالی و برخی اسناد مربوطه خواهد بود که در جلسه سهامداران برای تأیید ترکیب تجاری پیشنهادی و موارد مرتبط با آن. از سرمایه گذاران و دارندگان امنیت ستاره شمالی خواسته می شود بیانیه پروکسی / دفترچه راهنما و هرگونه اصلاحیه و سایر اسناد مربوطه را که در اختیار SEC قرار خواهد گرفت ، هنگام دسترسی به آنها با دقت و به طور کامل بخوانید زیرا حاوی اطلاعات مهمی در مورد BARK است. ، ستاره شمالی و ترکیب مشاغل. بیانیه قطعی پروکسی از تاریخ رکوردی که برای رأی گیری در مورد ترکیب تجاری پیشنهادی تعیین می شود ، برای سهامداران ستاره شمال ارسال می شود. سرمایه گذاران و دارندگان امنیت همچنین می توانند نسخه های بیانیه ثبت و سایر اسناد حاوی اطلاعات مهم در مورد هر یک از شرکت ها را پس از ثبت چنین اسنادی در SEC ، بدون پرداخت هزینه ، در وب سایت SEC به نشانی www.sec.gov دریافت کنند.

اطلاعات موجود در وب سایت های ارجاع شده در این بیانیه مطبوعاتی یا ممکن است از طریق آنها قابل دسترسی باشد ، با مراجعه به این بیانیه مطبوعاتی ادغام نمی شود و بخشی از آن نیست.

شرکت کنندگان در خواستگاری

ستاره شمالی ، BARK و برخی از مدیران و افسران اجرایی مربوطه ممکن است به عنوان تصویب مجموعه تجارت و امور مربوط به آن ، در تقاضای وکالت از سهامداران ستاره شمالی شرکت کنند. سهامداران می توانند اطلاعات دقیق تری راجع به نام ، وابستگی و علایق برخی از افسران اجرایی و مدیران ستاره شمالی در خواستگاری با خواندن گزارشنامه نهایی ستاره شمالی به تاریخ 10 نوامبر 2020، ثبت شده در SEC در 12 نوامبر 2020، و بیانیه پروکسی و سایر مطالب مربوطه که در ارتباط با ترکیب مشاغل در هنگام دسترسی به SEC ارسال شده است. اطلاعات مربوط به منافع شرکت کنندگان ستاره شمالی در درخواست ، که ممکن است در برخی موارد متفاوت از سهامداران آنها باشد ، در صورت ارائه پروکسی مربوط به ترکیب مشاغل ذکر خواهد شد.

بدون پیشنهاد یا درخواست

این ارتباط به منزله پیشنهاد فروش یا درخواست پیشنهادی برای خرید اوراق بهادار یا تقاضای هرگونه رأی یا تأیید نیست و همچنین هیچگونه فروش اوراق بهادار در هر ایالت یا حوزه قضایی که چنین پیشنهاد ، خواستگاری یا پیشنهادی داشته باشد وجود نخواهد داشت. فروش قبل از ثبت نام یا احراز صلاحیت تحت قوانین اوراق بهادار از این حوزه قضایی غیرقانونی خواهد بود.

اخبار مرتبط  'Carajillo' معروف در مکزیک ، اکنون یکی از سریع ترین رشد کوکتل های کلاسیک جدید در ایالات متحده است.

اظهارات رو به جلو

اظهارات خاصی که در این بیانیه مطبوعاتی گنجانده شده است ، واقعیت های تاریخی نیستند ، اما گزاره هایی آینده نگرانه برای اهداف بندرگاه امن تحت قانون اصلاحیه دادخواست اوراق بهادار خصوصی ایالات متحده از 1995 است. اظهارات رو به جلو معمولاً با کلماتی مانند “باور کردن “” ممکن است “،” خواهد شد “،” تخمین می زند “،” ادامه “،” پیش بینی “،” قصد “،” انتظار “،” باید “،” “،” “برنامه ریزی” ، “پیش بینی” ، “بالقوه” ، ” به نظر می رسد ، “” جستجو “،” آینده “،” چشم انداز “و عباراتی از این قبیل که رویدادها یا روندهای آینده را پیش بینی یا نشان می دهند یا بیانگر موضوعات تاریخی نیستند ، اما عدم وجود این کلمات به معنای عدم رو به جلو بودن بیانیه نیست -دل زدن این اظهارات آینده نگر شامل گزاره هایی در مورد برآورد و پیش بینی سایر معیارهای مالی و عملکرد و پیش بینی فرصت های بازار است.

این اظهارات براساس مفروضات مختلف ، چه در این بیانیه مطبوعاتی مشخص شده باشد و چه مشخص نشود ، و براساس انتظارات فعلی از مدیریت BARK است و پیش بینی عملکرد واقعی نیست. این گزاره های آینده نگر فقط برای اهداف گویا ارائه می شوند و در نظر گرفته نشده اند و هیچ سرمایه گذار نباید آنها را به عنوان ضمانت ، اطمینان ، پیش بینی یا اظهارنظر قطعی درباره واقعیت یا احتمال مورد اعتماد قرار دهد. پیش بینی وقایع و شرایط واقعی دشوار یا غیرممکن است و با فرضیات متفاوت خواهد بود. بسیاری از وقایع و شرایط واقعی از عهده کنترل BARK خارج هستند. برخی از عوامل مهمی که می توانند نتایج واقعی را با آنچه در هر بیانیه آینده نگر متفاوت است ، تغییر دهند ، می تواند شامل تغییر در تجارت داخلی ، خارجی ، شرایط مالی ، سیاسی و قانونی باشد. این اظهارات آینده نگر در معرض خطرات و عدم اطمینان است. عدم توانایی طرفین در انجام موفقیت آمیز یا به موقع ادغام ، از جمله خطر عدم تأییدیه های نظارتی مورد نیاز ، به تأخیر انداختن یا تحت شرایط پیش بینی نشده ای است که می تواند بر شرکت ترکیبی تأثیر منفی بگذارد یا منافع مورد انتظار ادغام حاصل نمی شود ؛ عدم تحقق منافع پیش بینی شده ادغام ؛ خطرات مربوط به عدم اطمینان اطلاعات مالی پیش بینی شده با توجه به BARK ؛ این خطر که هزینه های حیوانات خانگی با نرخ پیش بینی شده افزایش پیدا نکند. مشترکین BARK ممکن است هزینه های خود را با BARK افزایش ندهند. توانایی BARK در ادامه تبدیل پیروان و مخاطبین رسانه های اجتماعی به مشتری. توانایی BARK در گسترش موفقیت آمیز خطوط تولید و توزیع کانال. رقابت؛ اثرات نامشخص بیماری همه گیر COVID-19 ؛ و عواملی که در اسناد ستاره شمالی ثبت شده یا باید در SEC ثبت شود ، مورد بحث قرار گرفت. اگر هر یک از این خطرات تحقق یابد یا فرضیه های ما نادرست ثابت شود ، نتایج واقعی می توانند از نظر نتایج بیانیه های آینده نگر تفاوت اساسی داشته باشند. ممکن است خطرات اضافی وجود داشته باشد که در حال حاضر نه ستاره شمال و نه BARK آن را نمی دانند یا که در حال حاضر ستاره شمال و BARK معتقد نیستند که غیرمادی هستند که همچنین می تواند نتایج واقعی را با نتایج موجود در بیانیه های آینده نگر متفاوت کند.

اخبار مرتبط  جکمن انضباط طراحی مشتری را گسترش می دهد تا تقاضا برای پیشنهادات مستقل را برآورده کند

علاوه بر این ، بیانیه های آینده نگر انتظارات ، برنامه ها یا پیش بینی های ستاره شمالی و BARK را از تاریخ این بیانیه مطبوعاتی منعکس می کند. ستاره شمال و BARK پیش بینی می کنند که وقایع و تحولات بعدی باعث تغییر ارزیابی های ستاره شمالی و BARK می شود. با این حال ، در حالی که ستاره شمالی و BARK ممکن است تصمیم بگیرند که این اظهارات آینده نگر را در برخی از مراحل در آینده به روز کنند ، ستاره شمال و BARK به طور خاص از هرگونه تعهد به این کار صرف نظر می کنند. نباید به این اظهارات آینده نگر اعتماد کرد که نشان دهنده ارزیابی های ستاره شمالی و BARK از هر تاریخی پس از تاریخ انتشار این بیانیه مطبوعاتی است. بر این اساس ، نباید اعتماد بی جهت را بر اظهارات آینده نگرانه گذاشت.

پیش بینی های مالی در این ارتباطات گزاره های آینده نگرانه ای است که بر اساس فرضیاتی ساخته می شود که ذاتاً در معرض عدم اطمینان و احتمالی قابل توجهی هستند ، بسیاری از این موارد خارج از کنترل ستاره شمالی و BARK هستند. در حالی که همه پیش بینی ها لزوماً حدس و گمان هستند ، ستاره شمال و BARK بر این باورند که تهیه اطلاعات مالی احتمالی به طور فزاینده ای با سطح بالاتری از عدم اطمینان مواجه می شود ، بیشتر از زمان تهیه پیش بینی گسترش می یابد. پیش فرض ها و برآوردهای اساسی نتایج پیش بینی شده ذاتاً نامطمئن بوده و در معرض طیف گسترده ای از خطرات و عدم قطعیت های تجاری ، اقتصادی و رقابتی قابل توجه است که می تواند باعث شود نتایج واقعی با آنچه در پیش بینی ها وجود دارد تفاوت اساسی داشته باشد. گنجاندن پیش بینی ها در این ارتباط نباید به عنوان نشانه ای باشد که ستاره شمالی و BARK یا نمایندگان و مشاوران مربوطه آنها پیش بینی های قابل پیش بینی از وقایع آینده را در نظر گرفته یا در نظر می گیرند.

این ارتباط به صورت فراگیر یا شامل کلیه اطلاعاتی است که شخص ممکن است بخواهد در سرمایه گذاری در ستاره شمال در نظر بگیرد و قرار نیست اساس تصمیم سرمایه گذاری در ستاره شمال باشد. کلیه اظهارات کتبی و شفاهی آینده نگرانه مربوط به ستاره شمال و BARK ، معاملات پیشنهادی یا سایر موارد قابل انتساب به ستاره شمال و BARK یا هر شخصی که به نمایندگی از آنها اقدام می کند صریحاً در کل اظهارات احتیاطی فوق صلاحیت دارند.

مخاطب

برای BARK

سرمایه گذاران:
ICR ، شرکت
ژان فونتانا
[email protected]

رسانه ها:
گارلند هاروود
[email protected]

For North Star Acquisition Corp.

جاناتان گاستالتر/ناتانیل گارنیک/سام فیشر
گاستالتر و شرکت
(212) 257-4170
[email protected]

SOURCE BARK و Northern Star Acquisition Corp.

لینک های مربوطه

http://bark.co/