Crocs، Inc. برای ارائه در کنفرانس ICR 2021

برومفیلد ، کولو، 4 ژانویه 2021 / PRNewswire / – Crocs، Inc. (NASDAQ: CROX) ، رهبر جهانی کفش های گاه به گاه نوآورانه برای مردان ، زنان و کودکان ، امروز اعلام کرد که در کنفرانس ICR 2021 در مورد دوشنبه ، 11 ژانویه 2021 در 9:30 صبح ET.

پخش زنده ارائه شرکت را می توان در بخش روابط سرمایه گذار در وب سایت Crocs یافت ، investers.crocs.com. پس از ارائه ، پخش مجدد از وب در وب سایت باقی خواهد ماند.

اخبار مرتبط  تجزیه و تحلیل پخش کننده کلیدی از جمله شیر آلاسکا ، هوچوالد ، صنایع لبنی مالزی ، لبنیات ماندالی و یوپلایت

درباره Crocs، Inc:

Crocs، Inc. (Nasdaq: CROX) یک رهبر جهانی در کفش های گاه به گاه نوآورانه برای زنان ، مردان و کودکان است که راحتی و سبک را با ارزشی که مصرف کنندگان می شناسند و دوست دارند ترکیب می کند. اکثریت قریب به اتفاق کفشهای مجموعه Crocs حاوی مواد Croslite، ، یک فناوری کفش اختصاصی و قالب دار است که با هر مرحله راحتی فوق العاده ای را به شما می دهد.

اخبار مرتبط  Home Depot برنامه های جدید پیشکسوتان را راه اندازی می کند و قهرمانان ملت را با عملیات غافلگیرانه از بنیاد Home Depot تجلیل می کند

در سال 2021 ، كروكس اعلام كرد كه ابراز وجود و راحت بودن از هم جدا نیستند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Crocs یا کمپین جهانی Come As You Are Come ، لطفاً به سایت www.crocs.com مراجعه کنید یاCrocs را در فیس بوک ، اینستاگرام و توییتر دنبال کنید.

اخبار مرتبط  Rise Gardens با سرمایه گذاری صندوق آمازون الکسا به شما کمک می کند تا بهترین مزرعه داخلی را به بازار مصرف برساند

دسته: سرمایه گذاران

تماس با سرمایه گذار:
کوری لین، Crocs ، شرکت
(303) 848-5053
[email protected]

تماس با روابط عمومی:
ملیسا لایتون، Crocs ، شرکت
(303) 848-7885
[email protected]

SOURCE Crocs، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.crocs.com