Clayton ، Dubilier & Rice برای فروش 305 میلیون پوندی Wolseley UK ، توزیع کننده اصلی لوله کشی ، گرمایش و تهویه مطبوع محصولات آلمان – آلمان – آلمان – España انگلیسی – español

لندن و نیویورک4 ژانویه 2021 / PRNewswire / – Clayton ، Dubilier & Rice (“CD&R”) امروز توافق نامه ای را برای خرید Wolseley UK (“Wolseley”) ، توزیع کننده متخصص برجسته لوله کشی ، گرمایش ، تهویه مطبوع ، لوله کشی اعلام کرد. و محصولات زیربنایی و سودمند در انگلیس ، به عنوان بخشی از Ferguson plc شناخته می شود. یک معامله منقش به مبلغ خالص 308 میلیون پوند ، ولزلی را به یک شرکت مستقل تبدیل خواهد کرد که کاملاً تحت مالکیت صندوق ها و مدیریت CD&R است.

این معامله دوازدهمین سرمایه گذاری محصولات ساختمانی و توزیع صنعتی است که CD&R در دهه گذشته انجام داده است. در سال در سال 2020 CD&R از White Supp ، توزیع کننده برجسته محصولات ساخت و سازهای تخصصی ، از HD Supply جدا شد و در SIG plc ، توزیع کننده محصولات ساختمانی در بریتانیا ، سرمایه گذاری مشارکت کرد.

مارک Wolseley قدمت آن به اواخر قرن نوزدهم باز می گردد و یکی از مشهورترین و مشهورترین ها در انگلیس است. امروز Wolseley با فروش تقریبی 1.5 میلیارد پوند در سال مالی 2020 ، پیشروترین تامین کننده لوله و مصالح ساختمانی و محصولات است. تقریباً دو سوم فروش شرکت از طریق اقدامات نوسازی ، نگهداری و بهسازی ساختمانهای مسکونی حاصل می شود. این شرکت علاوه بر محصولات بهداشتی و گرمایشی و لوله ها ، شیرآلات و اتصالات مربوطه ، محصولات تهویه مطبوع و تبرید را برای مشتریان تجاری و همچنین محصولات زیرساخت های مدنی و بازار عرضه را ارائه می دهد.

اخبار مرتبط  کارآفرینان در زمان coronavirus ایستادگی می کنند: Eduardo Graniello Prez

برونو دشان، مشاور عملیاتی سی دیصندوق & R و COO سابق از Ecolab، پس از اتمام معامله که در سه ماهه اول سال 2021 پیش بینی می شود ، به عنوان رئیس ایفای نقش می کند توسط ولزلی عمل کردن ولزلی مدیر ارشد اجرایی می شود سایمون اوکلند که به انجام این عملکرد ادامه خواهد داد.

اوکلند گفت: “ما معتقدیم که وولزلی به عنوان یک شرکت مستقل می تواند سرعت رشد ، بهبود خدمات مشتری و ایجاد فرصت های شغلی پاداش آور برای همکاران ما را افزایش دهد.” CD&R تجربه زیادی در پشتیبانی از شبکه های شعبه مانند ما دارد و دیدگاه ما را که کارآفرینی است ، به اشتراک می گذارد. گسترش فرهنگ ولزلی و تمرکز بی وقفه بر رضایت مشتری. ”

اخبار مرتبط  وب سایت جدید "راهنمای پخت و پز ماهی قزل آلا" همان چیزی است که شما می خواستید درباره نحوه پخت ماهی سالمون عالی در خانه بدانید.

“Wolseley یک پلت فرم فروش پیشرو در بازار در صنعتی است که CD&R از قبل تجربه و موفقیت گسترده ای در آن داشته است. ما معتقدیم که این شرکت فرصتی جذاب برای سرمایه گذاری در یک نقطه عطف و کار با یک تیم مدیریتی بسیار معتبر برای ایجاد پیشرفت های عملیاتی و فعالیت های M&A ارزش افزوده است. “

“تأمین سرمایه استراتژیک برای شرکت ها ، مشاغل خانوادگی و بنیان گذاران بخشی اصلی از استراتژی CD & R برای بیش از چهل سال بوده است” دیوید نواک، CD&R رئیس جمهور “آشفتگی ده ماه گذشته نشان دهنده نقش سازنده ای است که می توانیم در تأمین سرمایه و مهارتهای عملیاتی برای حمایت از شرکتهای خوب داشته باشیم. ما از نقاط قوت ولزلی بسیار قدردانی می کنیم و مشتاقانه منتظر کار با تیم مدیریتی هستیم. “

کلیفورد شانس و Debevoise & Plimpton LLP به عنوان مشاور حقوقی CD&R در معامله عمل کردند.

اخبار مرتبط  خانه ای بدون سکونت به خانه خود بدهید

اطلاعات در مورد Wolseley

Wolseley در سال 1887 تاسیس شد ، توزیع کننده برجسته محصولات لوله کشی و گرمایش در انگلستان است. این شرکت 542 شعبه و سه مرکز توزیع دارد و تقریباً 5000 کارمند تمام وقت استخدام می کند. لطفا برای اطلاعات بیشتر به سایت www.wolseley.co.uk مراجعه کنید.

اطلاعات در مورد Clayton ، Dubilier & Rice

Clayton ، Dubilier & Rice در سال 1978 تاسیس شد ، یک شرکت سرمایه گذاری خصوصی با استراتژی متمرکز بر ایجاد شرکت های قوی تر و سودآور است. از زمان آغاز به کار ، CD&R سرمایه گذاری بیش از 30 میلیارد دلار را در 95 شرکت با ارزش کل معاملات بیش از 150 میلیارد دلار مدیریت کرده است. این شرکت دفاتر کاری در داخل دارد نیویورک و لندن. CD&R بیش از 20 سال در اروپا سرمایه گذاری کرده است و در این مدت 19 شرکت با بیش از 6 میلیارد دلار سرمایه را به دست آورده است. اطلاعات بیشتر در سایت www.cdr-inc.com در دسترس است.

آرم – https://mma.prnewswire.com/media/402242/CDR_Logo.jpg

لینک های مربوطه

https://www.cdr-inc.com

SOURCE Clayton ، Dubilier & Rice