نخستین جشنواره بین المللی گردشگری فرهنگی و لباس ورزشی گاه به گاه Guiping China در گوانگشی S چین آغاز به کار می کند

چن شوجین ، معاون سابق رئیس شورای ملی پارچه و پوشاک چین ، گفت که صنعت نساجی و پوشاک تحت فشار افزایش یافته و در سال 2020 به فعالیت مداوم خود دست یافته است. صنعت پوشاک در Guiping دارای پایه های نسبتاً خوبی با خوشه های صنعتی متمایز است. Guiping در دستیابی به مزایای بیشتر در بازارهای بین المللی و داخلی صلاحیت ارتقاwear صنعت لباس ورزشی گاه به گاه را دارد.

Guiping ، واقع در جنوب شرقی گوانگشی ، در تقاطع محافل اقتصادی پان-پرل رودخانه دلتا و خلیج Pan-Beibu است.

از ابتدای سال جاری ، Guiping در میان همه گیر COVID-19 بر مشکلات توسعه غلبه کرده و ساخت الگوی توسعه صنعتی مدرن با کیفیت بالا را تسریع کرده است.

اخبار مرتبط  دستمال مرطوب دستمال زنانه اندازه بازار ارزش 2.07 میلیارد دلار تا سال 2027

این برنامه قصد دارد پنج صنعت عمده را پرورش دهد و ارزش تولید کل آنها را بیش از حد کند 10 میلیارد یوان یا حتی پیشی بگیرید 50 میلیارد یوان در حدود سه سال صنعت نساجی و پوشاک در پنج صنعت بزرگ رتبه اول را دارد. Guiping Textile and Garment Industrial Park تلاش خواهد کرد تا تبدیل شود چین بزرگترین پایگاه تولید لباس ورزشی روزمره.

چن Jinxiu ، شهردار Guiping ، معرفی کرد که صنعت پوشاک یک صنعت سنتی سودمند در Guiping است و اولین صنعت با ارزش تولید بیش از 10 میلیارد یوان. در حال حاضر ، بیش از 400 شرکت پوشاک در Guiping با تولید سالانه 200 میلیون مجموعه وجود دارد. به عنوان بزرگترین پایگاه تولید لباس های ورزشی گاه به گاه در گوانگشی، محصولات آن به سراسر کشور فروخته می شود و به خارج از کشور صادر می شود اروپا، آمریکا ، آفریقا و جنوب شرقی آسیا. این یک تأثیر تجاری قوی و سهم نسبتاً بالایی از بازار دارد.

اخبار مرتبط  مجله Princeton Review شرکت خود را در سال 2020 به اشتراک می گذارد و پیش از سال 2021 نگاه می کند

ژو لیپینگ، رئیس ورزش های Guangxi Zhongjian و شرکت پوشاک اوقات فراغت ، گفت که صنعت نساجی و پوشاک یک صنعت مشخص در شهر مولی است. انتظار می رود این جشنواره صنعت نساجی و پوشاک Guiping را از “ساخت قاطر” به “ساخت هوشمند قاطر” ارتقا دهد.

این جشنواره با هدف ادغام مبادلات فرهنگی ، ترویج گردشگری ، نمایش لباس و مسابقات ورزشی ، با هدف به نمایش گذاشتن صنعت نساجی و پوشاک Guiping و صنعت گردشگری فرهنگی به طور همه جانبه ، تسریع در تحول و ارتقا tex صنعت نساجی و پوشاک ، و ایجاد یک الگوی توسعه جدید.

اخبار مرتبط  Hamilton-Selway Fine Art یک سال فراموش نشدنی را با پیشنهادات منحصر به فرد چهارمین حراج آنلاین ما ، Holiday Treasures: The Love You Need می بندد

به پیوند اصلی مراجعه کنید: https://fa.imsilkroad.com/p/318449.html

SOURCE جاده ابریشم شین هوا

لینک های مربوطه

https://fa.imsilkroad.com