پروژکتورهای لیزری Epson PowerLite اکنون برای یادگیری پیشرفته و علامت های چشم نواز در دسترس هستند

لوس آلامیتوس ، کالیفرنیا.، 5 ژانویه 2021 / PRNewswire / – اپسون ، مارک شماره یک پروژکتور فروش در سراسر جهان ،1 امروز شش PowerLite جدید اعلام کرد® نمایشگرهای لیزری برای آموزش و علامت گذاری هم اکنون در دسترس هستند. پروژکتورهای پرتاب بلند PowerLite L250F ، L255F ، L200W و L200X و پرتاب کوتاه PowerLite L200SW و L200SX آخرین فناوری نمایشگر لیزر را ارائه می دهند. با تهیه تصاویر استثنایی و ارائه قابلیت تطبیق پذیری با استفاده از ابزارهای مناسب برای تهیه طرح های داخلی ، مدل های جدید به منظور افزایش تعامل دانش آموزان و بهینه سازی فضاهای موجود با جلوه ها و نمایش های چشم نواز طراحی شده اند.

وی گفت: “از الهام بخشیدن به ذهن جوان گرفته تا ایجاد مشارکت مشتری ، اپسون متمرکز بر ارائه فرافکنی با کیفیت بالا است که آزمایش زمان را در مدارس و محیط های تجاری همیشه در حال پیشرفت ما تحمل می کند.” مارک روزلون، مدیر ، بازاریابی محصول ، اپسون آمریکا، “با پیوستن به پروژکتور پیشرو صنعت اپسون ، مدل های جدید لیزر حتی گزینه های مقرون به صرفه تری را برای صاحبان مشاغل ارائه می دهند تا تجارب مشتری را ارتقا دهند و به مربیان این امکان را می دهند تا سخنرانی های تأثیرگذاری را ارائه دهند که یادگیری متمرکز بر لیزر را در هر کجا که دانش آموزان باشند تشویق کنند.

پروژکتورهای ارزان قیمت PowerLite L250F ، L200W و L200X با پرتاب بلند و PowerLite L200SW و L200SX با پرتاب کوتاه ساخته شده است تا به منظور بهبود همکاری و دید دانش آموزان ، تصاویر بزرگ و درخشانی را برای ارائه به راحتی خوانده شده از تقریباً هرجایی از کلاس یا خانه ارائه دهد . روشنایی حداکثر 4500 لومن2 و تصاویر تا 500 اینچ ، پروژکتورهای جدید لیزری مناسب بودجه به افزایش محیط های یادگیری و ایجاد انگیزه در تخیل کمک می کنند. پروژکتورها با دوام و با سهولت استفاده در ذهن طراحی شده ، منبع نور لیزر تقریباً بدون تعمیر و نگهداری ، 20000 ساعته را ارائه می دهند3 بدون لامپ برای جایگزینی و داخلی ویژگی های بی سیم برای راحتی بیشتر. مربیان می توانند از طریق Epson iProjection به طور همزمان محتوا را در / از حداکثر 50 دستگاه متصل به اشتراک بگذارند نرم افزار،4 و با Miracast® آنها می توانند از اتصال بی سیم بدون نرم افزار ، نظیر به نظیر بهره مند شوند و اشتراک برنامه های جذاب جذاب را از همیشه آسان تر می کند. با ارائه ارزش استثنایی ، پروژکتورهای جدید ابزارهای یادگیری جامع و تصاویر بزرگ و درخشان را با هزینه کمتری در مقایسه با صفحه های تخت سنتی ترکیب می کنند. به علاوه ، با انعطاف پذیری بیشتر ، پروژکتورهای جدید به طور یکپارچه در محیط های تغییر یافته آموزش امروز ادغام می شوند.

اخبار مرتبط  True Vine Organics CNMNHNY دارچین سیلان واقعی و عسل برزیلی 100٪ طبیعی همه ارگانیک درمان سرما ، سرفه و آنفولانزا را اعلام می کند

با حذف فریم های محدود کننده در کاربردهای علامت گذاری ، پروژکتورهای لیزر PowerLite L255F (مشکی) و PowerLite L250F (سفید) به تعداد زیادی ابزار خلاقانه مجهز هستند و حداکثر 500 اینچ محتوای غوطه وری ارائه می دهند. دارای 4500 لومن روشنایی2 و Full HD 1080p5 رزولوشن همراه با صفحه تقسیم داخلی6 و فن آوری های ترکیب لبه برای مطابقت با اندازه های مختلف دیوار و نیازهای انعطاف پذیری ، پروژکتورها تصاویر روشن و با کیفیت را حتی در فضاهای تنگ ارائه می دهند. دارای یک منبع نور لیزر 20،000 ساعته بدون تعمیر و نگهداری ،3 پروژکتورها شامل نرم افزار مدیریت محتوا و برنامه Epson Creative Content Projection با قابلیت پیام رسانی و تنظیم تنظیمات محتوا در iOS هستند.4 امکان ایجاد آزادی خلاقانه و نمایش های تأثیرگذار بدون محدودیت.

جزئیات اضافی محصول:

تولید – محصول

رنگ سفید
روشنایی2

وضوح

حداکثر تصویر
اندازه

کاربرد

MSRP

PowerLite L250F

4500 لومن

HD کامل
1080p5

500 اینچ

تابلو ،
تحصیلات

1،599 دلار

PowerLite L255F

4500 لومن

HD کامل
1080p5

500 اینچ

علامت گذاری

1،599 دلار

PowerLite L200W

4200 لومن

WXGA

282 اینچی

تحصیلات

1399 دلار

PowerLite L200X

4200 لومن

XGA

300 اینچ

تحصیلات

1،249 دلار

PowerLite L200SW

3800 لومن

WXGA

120 اینچ

تحصیلات

1349 دلار

PowerLite L200SX

3600 لومن

XGA

112 اینچ

تحصیلات

1،249 دلار

اپسون آینده روشن تری را ارائه می دهد® برنامه ، یک ابتکار فروش و پشتیبانی منحصر به فرد که به طور خاص برای مدارس در دسترس است. Brighter Futures که برای کمک به مربیان در انتخاب و اجرای بهترین محصولات برای کلاسهایشان در حالی که از بودجه خود بیشترین استفاده را می کنند ، طراحی شده است ، قیمت گذاری ویژه ، مدیران حساب اختصاصی آموزش و پرورش و پشتیبانی فنی رایگان را برای کلیه پروژکتورهای اپسون و لوازم جانبی مرتبط ارائه می دهد. طبق قانون CARES ، پروژکتورهای اپسون واجد شرایط بودجه موجود در صندوق امداد K-12 این بسته هستند ،7 آنها را به یک انتخاب هوشمندانه و مقرون به صرفه برای کلاس های ترکیبی تبدیل می کند.

اخبار مرتبط  TUPPERWARE 24 ساعت ALERT DEADLINE: FORMER LOUISIANA ATTORNEY GENERAL AND KAHN SWICK & amp؛ FOTI، LLC سرمایه گذاران را با از دست دادن در محدوده 100000 دلار آخرین مهلت دادخواستهای اقدام طبقاتی علیه شرکتهای تجاری Tupperware به یاد داشته باشید - TUP

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد راه حل های آموزش اپسون ، به www.epson.com/projectors-education مراجعه کنید. برای کسب اطلاعات در مورد راه حلهای علامت گذاری دیجیتال اپسون ، به www.epson.com/digitalignage مراجعه کنید.

درباره اپسون

اپسون یک رهبر فناوری جهانی است که از طریق اتصال افراد ، اشیا و اطلاعات با فناوری های کارآمد ، جمع و جور و دقیق اصلی خود ، تبدیل به یک امر ضروری در جامعه می شود. این شرکت بر ایجاد نوآوری ها و فراتر از انتظارات مشتری در جوهر افشان ، ارتباطات تصویری ، پوشیدنی ها و رباتیک متمرکز شده است. اپسون به مشارکت های خود در تحقق یک جامعه پایدار و تلاش های مداوم خود برای تحقق اهداف توسعه پایدار سازمان ملل افتخار می کند.

به رهبری ژاپنبا تاسیس شرکت سیکو اپسون ، گروه اپسون در سراسر جهان فروش سالانه بیش از 1 تریلیون JPY. global.epson.com/

اپسون آمریکا، شرکت ، مستقر در لوس آلامیتوس ، کالیفرنیا.، دفتر مرکزی منطقه اپسون برای ایالات متحده است ، کانادا، و آمریکای لاتین. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اپسون ، لطفا به این سایت مراجعه کنید: epson.com. شما همچنین می توانید با اپسون آمریکا در فیس بوک (facebook.com/Epson) ، توییتر (twitter.com/EpsonAmerica) ، یوتیوب (youtube.com/epsonamerica) و اینستاگرام (instagram.com/EpsonAmerica).

1 اپسون با توجه به آخرین اطلاعات سه ماهه PMA ، یک شرکت پیشرو در تحقیقات و انتشارات بازار با فناوری پیشرفته و متخصص در بازار نمایشگر ، مارک شماره 1 پروژکتور در سراسر جهان و در ایالات متحده است.
2 روشنایی رنگ (خروجی نور رنگی) و روشنایی سفید (خروجی نور سفید) بسته به شرایط استفاده متفاوت خواهد بود. خروجی نور رنگی مطابق با IDMS 15.4 اندازه گیری می شود. خروجی نور سفید مطابق با ISO 21118 اندازه گیری شده است.
3 بدون نیاز به تعمیر و نگهداری منبع نور تا 20،000 ساعت. زمان تقریبی تا روشنایی 50٪ از اولین استفاده کاهش می یابد. با فرض استفاده از 04/0 – 20/0 میلی گرم در متر مکعب از ذرات معادل اندازه گیری شده توسط آزمون شتاب گیری. زمان بسته به شرایط استفاده و محیط متفاوت است. تعویض قطعات غیر از منبع نور ممکن است در مدت زمان کوتاهتری مورد نیاز باشد.
4 برای قابلیت های بی سیم ، از جمله از طریق برنامه Epson iProjection ، پروژکتور باید در شبکه پیکربندی شود ، یا از طریق پورت اترنت روی پروژکتور (مشخصات مدل را بررسی کنید) یا از طریق اتصال بی سیم. کتابچه راهنمای مالک خود را بررسی کنید تا تعیین کند که آیا ماژول شبکه بی سیم برای فعال کردن اتصال بی سیم باید جداگانه خریداری شود. همه پروژکتورهای اپسون قادر به شبکه شدن نیستند. اپسون iProjection برنامه از همه پرونده ها و قالب ها پشتیبانی نمی کند. برای جزئیات بیشتر به www.epson.com مراجعه کنید.
5 فناوری تغییر پیکسل به وضوح تصویر Full HD در صفحه دست می یابد.
6 ویژگی Split Screen به کنترل از راه دور نیاز دارد. برای ترکیبات ورودی ، با کتابچه راهنمای خود مشورت کنید.
7 www.future-ed.org/ چه-بودجه-همگانی-بودجه-به معنی-برای -k-12- مدارس است

اخبار مرتبط  بازار محصولات بدون گلوتن تا سال 2027 با 7.2٪ CAGR به 7.5 میلیارد دلار در سطح جهانی برسد و CAGR: تحقیقات در بازار متفقین

EPSON ، BrightLink و PowerLite علائم تجاری ثبت شده و EPSON Excend Your Vision علامت تجاری ثبت شده و Epson iProjection علامت تجاری Seiko Epson Corporation است. Brighter Futures یک علامت تجاری ثبت شده از است اپسون آمریکا، شرکت Miracast® علامت تجاری ثبت شده Wi-Fi Alliance® است. Mac یک مارک تجاری از شرکت اپل است که در ایالات متحده و سایر کشورها ثبت شده است. Chromebook علامت تجاری Google LLC است. سایر محصولات و نام های تجاری علائم تجاری و / یا علائم تجاری ثبت شده مربوط به شرکت های مربوطه می باشند. اپسون همه حقوق قانونی این علائم را انکار میکند. حق چاپ 2020 اپسون آمریکا ، شرکت

منبع اپسون آمریکا، شرکت

لینک های مربوطه

www.epson.com