کتاب جدید Carmen Silvia Zempoalteca Gutiérrez Amor y Arte Desde Mi Cocina ، خلاصه ای دلچسب از دستور العمل های خوشمزه و دلچسب برای هر مناسبت ایالات متحده آمریکا – انگلیسی USA – español

من می خواهم خوبی و هنر تهیه غذا را بیان کنم که نه تنها باعث تغذیه بدن و خودنمایی می شود بلکه برای تقویت یک رابطه عاشقانه ، پیوند دوستی و یک حرکت مهربانانه نیز لذت می بخشد. غذا همچنین بیانگر همبستگی و فداکاری است. مهمترین چیز این است که آن را با عشق درست کنید زیرا طعم بهتری دارد و همیشه خوب پیش می رود.

من می خواهم ریشه های خود و غذاهایی را که در آنها در حالت زیبای خودم بزرگ شده ام ، معرفی کنم کولیما و تداوم حرفه آموزشی خود را که از دهه 80 آغاز شده است – برگزاری کلاسهای آشپزی و راهنمایی در تهیه غذا به همه خانمهای خانه دار که علاقه مند به یادگیری هستند. من همچنین آرزو دارم که یک روش پخت و پز خوب را برقرار کنم.

اخبار مرتبط  یام چین در صفحه اصلی HKEX لیست دارد

من شما را دعوت می کنم که این کتاب را بخوانید و با اسرار غذاشناسی میراث خانوادگی ما که نسلی به نسل دیگر منتقل شده است آشنا شوید. امیدوارم لذت ببرید. “

کتاب جدید Carmen Silvia Zempoalteca Gutiérrez توسط انتشارات صفحه منتشر شده است Amor y Arte Desde Mi Cocina می خواهد با دستور العمل های دلپذیر غذاهای خانوادگی و برانگیختن خاطراتی که مطمئناً قلب را قلقلک می دهد و معده را با قناعت پر می کند ، به خوانندگان القا کند.

اخبار مرتبط  Revolution Dating در PGA Commons عشق را در طول ماه آگاهی از سرطان پستان به اشتراک می گذارد

مصرف کنندگانی که مایل به یادگیری دستور العمل های جدید و بهبود دانش خود در آشپزی هستند می توانند خرید کنند Amor y Arte Desde Mi Cocina در هر کتابفروشی یا آنلاین در Apple iTunes ، Amazon.com ، Google Play یا Barnes and Noble.

برای کسب اطلاعات بیشتر یا سوالات ، می توانید از طریق شماره زیر با شماره 866-315-2708 با نشر صفحه تماس بگیرید.

درباره انتشار صفحه:

صفحه انتشارات یک انتشارات سنتی و با خدمات کامل است که تمام مشکلات مربوط به انتشار کتاب نویسندگان خود ، از جمله توزیع در بزرگترین خرده فروشی های جهان و تولید حق امتیاز را مدیریت می کند. انتشار صفحه می داند که نویسندگان باید آزاد باشند ، اما درگیر مسائل پیچیده تجارت مانند تبدیل کتاب الکترونیکی ، ایجاد حساب های عمده فروشی ، بیمه ، حمل و نقل ، مالیات و موارد دیگر نمی شوند. فهرست نویسندگان آن می تواند این مسائل خسته کننده ، پیچیده و وقت گیر را پشت سر بگذارد و بر علاقه آنها تمرکز کند: نوشتن و خلق کردن. در www.pagepublishing.com بیشتر بیاموزید.

اخبار مرتبط  برندهای Newleaf حرکت خود را به 7،500 متر مربع متر مربع از تخصص ویژه مایکولوژی تحقیق و توسعه و توسعه محصول در دنور ، کلرادو اعلام کردند

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1394327/Carmen_Silvia_Zempoalteca_Guti_rrez.jpg

SOURCE انتشار صفحه

لینک های مربوطه

https://www.pagepublishing.com