جانباز جنگ عراق نخستین خط عطر لوکس متعلق به جانباز را برای زنان و مردان راه اندازی کرد

نیویورک، 6 مه 2020 / PRNewswire / – جانباز عملیات ویژه ارتش آمریکا مگدا خلیفه بعد از دو تور در کشور با مسائل مربوط به گذار و سلامتی مبارزه کرد عراق. او موفق شد زندگی خود را به دور خود تغییر دهد و مسیر موفقیت خود را از طریق چهارچوب مثلث آزادی به اشتراک بگذارد – در خاطرات پرفروش خود با عنوان “American DREAM: Discipline، Resilityness، استقامت، انطباق پذیری و مربیگری” به جهانیان معرفی شد. اخیراً خلیفه “مثلث عطر” را راه اندازی کرد – یک خط عطر لوکس برای زنان و مردان ، با الهام از مثلث آزادی.

“اعتماد به نفس” برای زنان ، رایحه ای دلپذیر از گل و چوبی است که شامل نت های اسطوخودوس ، گل رز و ویسکی است. “پیروزی” برای مردان ، رایحی بسیار مردانه است که با یادداشت های توتون تنباکو کوبا ، چرم روسی و بوربون ایجاد شده است.

اخبار مرتبط  قلعه سفید 12 دوازدهمین جمع آوری سرمایه سالانه برای سخنرانی های اوتیسم آغاز می شود

خلیفه گفت: “از جبهه نبرد از طریق سفر بعد از جنگ من ، قدرت بوها و بوها را فهمیدم. عطاری ها و زیبایی های منحصر به فرد و متناسب با نقاط مثلث آزادی را ایجاد کردم.” اعتماد به نفس و پیروزی بیانگر نکته اول ، آزادی زمان است.

پس از قرار گرفتن در معرض چاله های سوختگی سمی در منطقه جنگی ، خلیفه از سمیت در محیط هایی که بر سلامتی افراد تأثیر می گذارد آگاه شد. ویژگی های عطرهای مثلث عبارتند از:

– وگان پسند ، بی رحمانه

– ساخته شده با الکل گیاهی

اخبار مرتبط  InventHelp تختخواب چشم نوازی را با طراحی شیک ارائه می دهد (SKC-559)

– بدون پارابن ، سولفات ، تریکوزان ، فتالات ، روغن معدنی یا رنگهای ساخته شده

خلیفه توضیح داد: “برای ارزش های من و مارک تجاری اساسی است که عطرها در آمریکا ساخته می شوند و این که مواد و تولیدات منعکس کننده کیفیت بسیار بالایی هستند ، اساسی است.”

Triang Fragrances ادو پرفیوم ماندگار با ماندگاری 18٪ روغنهای عطر است. بسته بندی خیره کننده کارت ویزیت کلکسیون زیبا را در داخل خود دارد و الهامات کتبی و انگیزه ای را به صاحب آن ارائه می دهد.

این برند مدل هایی را از همه جنبه های زندگی در رسانه های اجتماعی خود به نمایش می گذارد ، بسیاری از آنها که قبلاً هرگز الگوسازی نکرده اند. خلیفه گفت: “این افتخار است که داستان های بسیاری از آمریکایی های بزرگ را که به معنای واقعی کلمه روح عطر و مزه خود را تجسم می کنند ، به اشتراک بگذاریم.”

اخبار مرتبط  Prospur.io ، یک پیشرو درگیر فروش دیجیتال فروش برای مشاغل کوچک و متوسط ​​امروز اعلام کرد که به برنامه Microsoft ISV Connect پیوست

عطرهای بعدی مثلث – خط سفید – قرار است در تابستان امسال منتشر شود. این عطرها بیانگر آزادی سلامت در مثلث آزادی هستند. با پایان یافتن سریال ، رنگ بطری ها و جعبه ها قرمز ، سفید و آبی را نشان می دهد.

خرده فروشان علاقمند به حمل مارک بزرگ بعدی آمریکایی تشویق می شوند که از این طریق به این موارد توجه کنند: [email protected].

Triang Fragrance اکنون در دسترس است ، منحصراً به صورت آنلاین در trianglefragrance.com.

SOURCE مثلث عطر

لینک های مربوطه

https://triangfragrance.com