Finishing Touch Flawless کمپین جدیدی را با حضور Halle Berry راه اندازی می کند

وی گفت: “ما همیشه قبیله خود ، مشتری بی عیب و نقص را مشاهده کرده ایم.” هیلی پاریسی، مدیر برند Finishing Touch Flawless ، “به عنوان متنوع ، باهوش ، و ترس ، و همچنین مستقل و ماجراجو. ما تلاش می کنیم تا این زنان راه حل های خلاقانه ای برای رفع موهای زائد ، مشکلات پوستی و زیبایی داشته باشیم ، و کیفیت بسیار آسان و آسان ، و لوازم زیبایی بدون درد طراحی شده اند تا به هر دختری کمک کنند بهترین نسخه از خود باشد. مبارزات جدید ما این موقعیت را به خود جلب می کند و خانم بری سادگی زیبایی واقعی را مجسم می کند. ”

اخبار مرتبط  گزارش بین المللی لنوکس نتایج سه ماهه دوم را نشان می دهد و هدایت 2020 را افزایش می دهد

پخش کمپین چند رسانه ای با حضور خانم بری در ژانویه آغاز می شود و در طول سال اجرا می شود. برای اطلاعات بیشتر در مورد خط تولید Flawless به سایت www.FlawlessBeauty.com مراجعه کنید

درباره شرکت Church & Dwight Co.، Inc.

Church & Dwight Co.، Inc. طیف گسترده ای از محصولات مراقبت شخصی ، خانگی و خاص را تحت ARM & HAMMER تولید و به بازار عرضه می کند. نام تجاری و سایر علائم تجاری معروف.

اخبار مرتبط  گاوصندوق JUDY به عنوان یکی از چیزهای مورد علاقه اپرا در این سال انتخاب شده است

درباره Finishing Touch Flawless

پایان دادن به لمس بی عیب و نقص در سال 2017 متولد شد تا محصولات زیبایی ارائه دهد که راه حل های ساده ای برای مبارزات روزمره زیبایی را ارائه می دهد. Finishing Touch Flawless محصولات و فناوری هایی را ارائه داده است که راه حل های فوری و بدون درد را ارائه می دهد که ترکیب زیبایی از طرح های آرایشی زنانه و مهندسی قدرتمند است. محصولات مارک از طرف ویراستاران زیبایی و فروشگاه های بزرگ مانند Cosmopolitan ، خرده فروشی های فروشگاه دارو ، محصول سال و غیره به رسمیت شناخته شده و مورد توجه قرار گرفته اند. محصولات حذف موی بی عیب و نقص شماره 3 فروش محصولات در ایالات متحده برای مدت 3 سال است (A.C. Nielsen ، واحدهای فروخته شده ، همه کانال ها ، 52 هفته با پایان 2017 ، 2018 و 2019).Finishing Touch Flawless به زنان کمک می کند تا با ارائه محصولات نوآورانه که آبگرم ، مطب متخصص پوست یا سالن را با خیال راحت به خانه شما و محصولات با کیفیت و قیمت مقرون به صرفه وارد می کنند ، ظاهر و احساس خود را بهتر نشان دهند.

اخبار مرتبط  شرکت بین المللی لنوکس سه ماهه سود سهام اعلام کرده و جلسه سالانه را اعلام می کند

اطلاعات تماس:

تامی کویمن
روابط عمومی تخیل ناب
917-970-0631

SOURCE Finishing Touch Flawless