Hammer & Nails با علامت قرارداد 19 واحدی برای آوردن مغازه های نظافت مردانه به فلوریدا امضا می کند

ناپل ، فلوریدا، 5 ژانویه 2021 / PRNewswire / – Hammer & Nails Grooming Shop for Guys ، یک فروشگاه نظافت مردانه که می تواند موها ، اصلاح و مراقبت از دست و پا را ارائه دهد ، در یک فضای آرام و آرام ، خوشحال است که اعلام می کند که توافق نامه توسعه منطقه ای با امور مالی و اقتصادی را امضا کرده است. مجری عملیات ریک ساندر. ساندر دو مغازه نظافت خود را در این محل باز خواهد کرد ناپل انجمن ، و متهم به توسعه 17 مکان اضافی در کنار فلوریدا ساحل خلیج فارس.

ساندر به عنوان یک مدیر اجرایی که در ساحل شرقی بالا و پایین می رود ، تصمیم گرفت که زمان آن فرا رسیده است که به یک “پرنده برفی” دائمی تبدیل شود و به سمت جنوب حرکت کند. در حالی که اکثر مردم برای بازنشستگی و غرق شدن در آفتاب به مناطق گرمتر می روند ، سندر این حرکت را سرمایه گذاری بعدی خود قرار داد. اگر چه ناپل چندین سال خانه دوم سندر بوده است ، او هیجان زده است که یک فلوریدیان تمام وقت است و خود را در جامعه در طول سال غرق می کند. شروع با آوردن تجارت جدید به این منطقه.

زمان انجام این حرکت درست احساس شد ، زیرا سندر موقعیت قبلی خود را به عنوان مدیر ارشد مالی ترک کرد تا فرصت بعدی خود را دنبال کند. در طول این شکار ، او بسیاری از گزینه های تجاری را جستجو کرد ، این زمانی است که او به حق امتیاز رسید و Hammer & Nails را کشف کرد. سندر بلافاصله مجذوب این مفهوم شد و به سرعت فرصتهای دیگر را برای پیگیری بیشتر فروشگاه آراستگی مردان از بین برد. ساندر نه تنها از منحصر به فرد بودن مدل کسب و کار تحت تأثیر قرار گرفت – تجربه عضویت که در آن مردان می توانند در حالی که ریش خود را مرتب می شوند ، از لذت بردن از خدمات دست و پا راحت باشند – این فرصتی بود تا چیز جدید و هیجان انگیزی را برای ناپل انجمن.

اخبار مرتبط  Senseon (یک بخش از بین المللی Accuride International) و Anixter International ارتباط شریک کانال را برای ایجاد راه حل های امنیتی جامع اعلام کردند

سندر به دلیل تجربه گسترده خود در دنیای مالی ، خود را بعنوان “شخص اعداد” معرفی می کند ، که در نهایت او را با نام تجاری فروخت زیرا این فرصت را برای درآمد مکرر از طریق مدل عضویت ماهانه خود فراهم می کند. Hammer & Nails برای اعضای خود یک مایل دیگر را پشت سر می گذارد تا تجربه را شخصی و بی نظیر کنند – و این دقیقاً همان چیزی است که در آن تجربه می شود ناپل جامعه همه چیز در مورد است.

ناپل بسیار منحصر به فرد است و دارای چنین سابقه ای عالی است که پس از بررسی فرصت استفاده از Hammer & Nails ، می دانستم این چیزی است که می خواستم بخشی از آن باشم و به آن برسانم ناپل و در سراسر ساحل غربی فلوریداسندر گفت: “من خوشحالم که ننگ پیرامون پدیکور و مانیکور در کنار مردان در حال سقوط است. مخصوصاً با فلوریدا آفتاب و آب و هوای گرم ، مردم می خواهند با ظاهر و مراقبت از ناخن خود مطابقت داشته باشند و این فرصت برای Hammer & Nails وجود دارد که نه تنها برای نظافت بلکه برای یک تجربه منحصر به فرد نقطه عطفی باشد. “

اخبار مرتبط  GODIVA با بنیاد کرم خاکی برای ایجاد تغییرات پایدار در بخش کاکائو همکاری می کند

سندر امیدوار است تا پاییز 2021 اولین مکان خود را باز کند. مکان دوم نیز در ناپل به زودی دنبال می شود ، دقیقاً به موقع برای فصل خنک تر وقتی که مردم از غرب میانه و شمال شرقی هجوم می آورند فلوریدا.

تجربه چکش و ناخن ناپل شباهت به دیگری ندارد. فضای کم نور ، همراه با نور محیط نرم در سراسر مغازه. پنجره های بیرونی برای حفظ حریم خصوصی رنگ آمیزی شده و فضای داخلی با چوب تیره و فولاد مبله شده و فضای آرامش بخشی را ایجاد می کند. از اعضای با نام استقبال می شود ، آنها را به صندلی چرمی بزرگ و بی اندازه Bison اسکورت می کنند و منویی با نوشیدنی های رایگان از آب سرد یخ زده تا ویسکی مک الن را تحویل می دهند که همه اینها در هزینه خدمات گنجانده شده است. هر میهمان در طول بازدید خود از یک تلویزیون شخصی ، هدفون از راه دور و صدا برای سرگرمی برخوردار است.

“ما از پیوستن ریك به مارك تجاری ما در چنین لحظه كلیوی رشد بسیار خوشحالیم. ارائه خدمات مراقبت از دست و پا و مراقبت از همه زیر یك سقف مطمئنا انقلابی در مراقبت شخصی در ناپل و همه فلوریدا. ما می دانیم که با توجه به روند ایجاد برند و ارائه خدمات منحصر به فرد ، این فروشگاه های جدید مطمئناً به یک کالای اصلی تبدیل می شوند. ” رئیس جمهور آرون میرز & COO از چکش و ناخن. “با مکانهای جدید ریک Hammer & Nails ، مردان در فلوریدا هرگز بهتر به نظر نرسیده و احساس نخواهم کرد. ”

اخبار مرتبط  نسخه 128 نمایشگاه کانتون چین تأکید ویژه ای بر حمایت از حقوق مالکیت معنوی دارد

همانطور که مایرز خاطرنشان کرد ، Hammer & Nails آینده ای قدرتمند در پیش رو دارد ناپل. Sander ، Meyers و بقیه تیم Hammer & Nails به دنبال افزودن مغازه های بیشتر در سراسر کشور هستند فلوریدا با حق امتیاز واجد شرایط.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فرصت حق رای دادن Hammer & Nails ، به https://hammerandnailsfranchise.com/ مراجعه کنید.

درباره Hammer & Nails
Hammer & Nails در سال 2013 با هدف ارائه مراقبت از دست و پا ، مانیکور و پدیکور ، مدل مو و اصلاح برای هر نوع مرد تاسیس شد. پس از ارائه یک حق رای دادن در سال 2015 ، این برند مجوز بیش از 200 مغازه را صادر کرد و در تلاش است تا سال 2025 150 مکان را باز و فعالیت کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نام تجاری ، خدمات ارائه شده و مکانها ، به http: //www.hammerandnailsgrooming مراجعه کنید .com /

SOURCE Hammer & Nails نظافت مغازه برای بچه ها

لینک های مربوطه

https://hammerandnailsgrooming.com