Pure Watercraft برای گسترش عملیات قایقرانی الکتریکی در میانه غرب علیا ، ELUX Marine را به دست می آورد

سیاتل و مایر ، مین، 5 ژانویه 2021 / PRNewswire / – Pure Watercraft ، رهبر فناوری قایقرانی برقی ، ELUX Marine ، برتر را به دست آورد. مینه سوتا تولید کننده قایق پانتونی لوکس الکتریکی. این معامله مبتنی بر حقوق صاحبان سهام ، تخصص ELUX را در بازار پر سود قایقرانی Midwest West با بهترین موتورهای برقی قایق Pure Watercraft و قایق های برقی کامل ترکیب کرده است.

ELUX Marine در سال 2017 توسط هوارد روت، یک کارآفرین سابق دستگاه پزشکی و مادام العمر مینه سوتا قایقران ، و بارت جونز، آ مینه سوتا صنعتگر قایق. “مأموریت ما در ELUX ساخت یک تولید کننده کوچک ، اما متمرکز قایق برقی بود که تعریف جدیدی از قایق های الکتریکی داشته باشد مینه سوتا روت گفت: “اما هنگامی که ما پنت های برقی Stealth و Breeze خود را معرفی کردیم و توانایی قایقرانی برقی را دیدیم ، می دانستیم که نمی توانیم در آنجا متوقف شویم. ما باید مقیاس بندی کنیم. در ملاقات با Pure Watercraft ، ما تیمی را یافتیم که اشتیاق ما را برای ارائه قایقرانی بدون انتشار ، بدون تعمیر و نگهداری و بدون گاز مشترک داشت. تابستان سال گذشته ، ما فن آوری اختصاصی قایق برقی Pure را آزمایش کردیم و نتیجه گرفتیم که Pure Watercraft شرکتی است که انقلاب قایق های برقی تفریحی را رهبری می کند. من و بارت ، همراه با کل تیم ELUX ، از پیوستن نیروهای Pure برای آوردن قایق برقی با مقیاس بزرگ و با عملکرد بالا به آبهایی که ELUX می داند و آنها را دوست دارد ، بسیار خوشحالیم. ”

اخبار مرتبط  جشن روز بال بال را در 29 ژوئیه با بالهای مهمانی مرغ منطقه برگزار کنید

با شروع مدل 2021 ، ELUX منحصراً بر روی راه اندازی محصولات قایق برقی Pure Watercraft در بازار Upper Midwest تمرکز خواهد کرد. این ترکیب تجاری به Pure Watercraft حضوری فوری در بزرگترین سرانه بازار قایقرانی کشور می بخشد. مردم مینه سوتا خرج کردند 924 میلیون دلار در قایق ها در سال 2019 (رشد 6.5 درصدی نسبت به سال قبل) و مینه سوتا هزینه های مربوط به قایق در این دهه گذشته هر ساله افزایش یافته است.

اخبار مرتبط  مدرسه راک از هفته محل برگزاری مستقل پشتیبانی می کند

مدیر عامل شرکت Pure Watercraft گفت: “با شروع سال راه اندازی 2021 ، می دانیم که باید نزدیک مشتریان خود باشیم.” اندی ربله. “با خرید ELUX ، ما با تیمی که خود را به عنوان پیشرو در راه اندازی قایق های برقی معرفی کرده است ، به یک بازار قایقرانی اصلی متصل می شویم.”

درباره Praft Watercraft
Pure Watercraft در حال تحول اساسی قایقرانی است. تاسیس شده در آوریل 2011 که در سیاتل ، واشنگتن، این شرکت نوآوری هایی ارائه می دهد که قایق سواری را برای همه لذت بخش تر و قابل دسترسی تر و برای کره زمین پایدارتر می کند. برای پیش خرید Pure Outboard یا یک بسته قایق یکپارچه ، یا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات و فرصت های شغلی ، لطفاً بازدید کنید www.purewatercraft.com

اخبار مرتبط  بر اساس یافته های نظرسنجی جدید دولت های به ایالات متحده از Slickdeals ، 83٪ از آمریکایی ها گزارش می دهند که همیشه هنگام حضور در ماسک صورت خود را ماسک می کنند.

درباره ELUX Marine
مأموریت ELUX Marine تعریف مجدد تجربه پونتون با استفاده از قدرت پاک برق برای هدایت نسل بعدی لذت بردن از آب است. در سال 2017 تاسیس شد مایر ، مین، ELUX قایق های الکتریکی Stealth and Breeze خود را مستقیماً به مشتریان قایقرانی که در غرب میانه بالا قرار دارند ، تولید ، تولید و فروخت.

SOURCE صنایع خالص خالص