شرکت Ventoux CCM Acquisition اعلام کرد بسته شدن گزینه بیش از حد تخصیص در ارتباط با عرضه اولیه اولیه خود

نیویورک، 5 ژانویه 2021 / PRNewswire / – Ventoux CCM Acquisition Corp. (“شرکت”) امروز اعلام کرد که پذیره نویسان در عرضه اولیه خود ، طبق شرایط توافق نامه پذیره نویسی ، از گزینه اضافه تخصیص خود به طور کامل استفاده کردند و در 5 ژانویه 2021، 2،250،000 واحد را با قیمت 10.00 دلار در هر واحد ، درآمد ناخالص اضافی تولید می کند 22،500،000 دلار. این واحدها در بازار سرمایه Nasdaq (“Nasdaq”) ذکر شده اند و با علامت “VTAQU” تجارت خود را آغاز کردند 24 دسامبر 2020. هر واحد از یک سهم سهام عادی ، ارزش اسمی تشکیل شده است 0.0001 دلار، یک حق و یک حکم قابل بازخرید هر حق دارنده آن را مجاز به دریافت یک بیستم (1/20) از یک سهم سهام عادی پس از اتمام ترکیب کسب و کار اولیه می کند. هر حکم به دارنده آن حق می دهد که نیمی از یک سهم سهام عادی را با قیمت 11.50 دلار در کل سهم پس از شروع معاملات جداگانه از اوراق بهادار متشکل از واحدها ، انتظار می رود سهام سهام عادی ، حق و ضمانت نامه به ترتیب با نمادهای “VTAQ” ، “VTAQR” و “VTAQW” در Nasdaq معامله شوند.

اخبار مرتبط  کتی بودوئین به شورای نظارت بر Crate and Barrel Holdings، Inc. اضافه شد.

چاردان به عنوان تنها مدیر ارائه دهنده پیشنهاد کتاب فعالیت می کرد.

بیانیه ثبت مربوط به این اوراق بهادار توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (“SEC”) در تاریخ موثر اعلام شد 23 دسامبر 2020. این اطلاعیه مطبوعاتی به منزله پیشنهادی برای فروش یا درخواست پیشنهادی برای خرید نیست و همچنین هیچ فروشی از این اوراق بهادار در هر ایالت یا حوزه قضایی که چنین پیشنهادی ، درخواست یا فروش غیرقانونی باشد قبل از ثبت نام یا صلاحیت تحت قوانین اوراق بهادار هر ایالت یا حوزه قضایی از این قبیل.

این پیشنهاد فقط با استفاده از یک دفترچه ارائه می شود ، نسخه هایی از آن را می توان با تماس با Chardan ، خیابان 17 ایالت ، طبقه 21 ، نیویورک ، نیویورک 10004 تهیه کرد. نسخه های بیانیه ثبت نام را می توان از طریق وب سایت SEC در به دست آورد. www.sec.gov.

اخبار مرتبط  برنامه کمک غذایی در Midtown Manhattan میزبان یک جشن مجازی / حضوری ترکیبی برای جشن شکرگذاری و غذا دادن به میهمانان گرسنه

درباره Ventoux CCM شرکت خرید


Ventoux CCM Acquisition Corp. یک شرکت چک خالی است که به منظور ورود به ادغام ، مبادله سهام ، خرید دارایی ، خرید سهام ، سرمایه گذاری مجدد ، سازماندهی مجدد یا سایر ترکیب تجاری مشابه با یک یا چند کسب و کار یا نهاد تشکیل شده است. گرچه Ventoux CCM Acquisition Corp. ممکن است یک ترکیب تجاری اولیه را در هر منطقه یا بخشی دنبال کند ، اما قصد دارد تلاش های ما را بر روی تجارت در آمریکای شمالی در بخش های مهمان نوازی ، اوقات فراغت ، مسافرت و ناهار خوری با تأکید بر مشاغل مارک دار مصرفی که دارای ویژگی های رشد جذاب هستند علاوه بر این ، Ventoux CCM Acquisition Corp. قصد دارد شرکت های فن آوری فعال در این بخش ها مانند تجارت و خدمات و زیرساخت های مصرف کننده را دنبال کند.

اخبار مرتبط  کاسیو مدل را با همکاری هوندا مسابقه برای جشن گرفتن بیستمین سالگرد EDIFICE به بازار عرضه کرد

اظهارات رو به جلو


این بیانیه مطبوعاتی شامل گزاره های آینده نگر است که شامل خطرات و عدم اطمینان است. گزاره های رو به جلو گزاره هایی هستند که واقعیت های تاریخی نیستند. چنین اظهارات آینده نگرانه ، از جمله اتمام موفقیت آمیز عرضه اولیه شرکت ، در معرض خطرات و عدم اطمینان است ، که می تواند باعث شود نتایج واقعی با اظهارات آینده نگر متفاوت باشد. شرکت صریحاً از هرگونه تعهد یا تعهدی مبنی بر انتشار علنی هرگونه به روزرسانی یا بازنگری در هرگونه اظهارنظر آینده نگرانه مندرج در این بخش ، منعکس می کند تا هرگونه تغییر در انتظارات شرکت با توجه به آن یا هرگونه تغییر در وقایع ، شرایط یا شرایطی که هر بیانیه ای مبتنی است ، باشد.

مخاطب:

اد شیتز
رئیس و مدیر عامل شرکت Ventoux CCM Acquisition Corp.
[email protected]

SOURCE Ventoux CCM Acquisition Corp.