MyPlates.com ، فروشگاه پلاک کامل سرویس در تگزاس!

تاکنون ، فروشگاه مجازی میزبانی شده در وب سایت دولتی TxDMV بیش از 350 صفحه ویژه ارائه می داد ، در حالی که وب سایت My Plates بیش از 120 صفحه اضافی را ارائه می داد. اکنون Texans می تواند به یک فروشگاه پلاک مجازی واحد مراجعه کند که همه آن را دارد: www.myplates.com.

با خرید در www.myplates.com جدید ، تگزاس ها می توانند اطمینان داشته باشند که تمام پلاک هایی که قبلاً در سایت TxDMV بودند همان قیمت را حفظ می کنند ، هیچ چیز به جز راحتی تغییر نکرده است! صفحات موجود در وب سایت جدید از 30 دلار در هر سال ، و سفارشی سازی از 40 دلار سال www.myplates.com جدید همچنین دارای تمام پلاک های ایالتی و نظامی است که TxDMV قبلاً ارائه می داد ، که معمولاً برای تگزاس های واجد شرایط رایگان است.

یکی دیگر از موارد جدید ، محیط پاسخگو وب سایت My Plates است که به روز شده است ، که باعث می شود Texans به راحتی بتواند پلاک های مخصوص خود را در چندین مدل مشاهده کند. اکنون می توانید به راحتی از لپ تاپ ، تبلت یا تلفن همراه خود خرید کنید.

اخبار مرتبط  برزیلی ها حتی در انزوا ، آماده سازی ها را برای حزب ژوئن آغاز می کنند

یک کمپین بازاریابی جدید که قرار است در ژانویه 2021 آغاز شود ، فروشگاه جدید را با تمام خدمات مربوط به صفحات ویژه ارائه می دهد. این کمپین می خواهد تگزاس ها بدانند که صفحات من همه چیز را دارد. خواه به دنبال یک نشان نظامی ، یک نشان حفاظت از محیط زیست یا یکی برای حمایت از یک امر خیرخواهانه باشید ، My Plates دارای آن است. لازم به ذکر است که My Plates همچنان به ارائه طرح های فعلی فروشنده از جمله Classic Black ، محبوب ترین صفحه در می پردازد تگزاس، که می تواند یک پیام هفت حرفی شخصی داشته باشد.

اخبار مرتبط  Protiviti Identropy را کسب می کند ، یک شرکت پیشرو در مدیریت دسترسی به هویت

صفحات My در نوامبر 2009 راه اندازی شد و تقریباً 500000 پلاک ویژه در سطح کشور فروخته است که بیش از این فروش است 100 دلار میلیون برای درآمد عمومی تگزاس. وی علاوه بر این درآمد ، میلیون ها دلار برای دانشگاه ها ، خیریه ها و بورسیه های دانشجویی مختلف نیز جمع آوری کرده است.

“ما از موفقیت برنامه تا به امروز بسیار سپاسگزاریم ، به لطف همه تگزاسی هایی که آن را مالک و پشتیبانی کرده اند ، و ما امیدواریم که برای موفقیت در کشور تگزاس“، بیان استیو فارا، رئیس صفحات من.

تگزاسی هایی که می خواهند بیشتر بدانند می توانند به سایت www.myplates.com مراجعه کنند ، با مرکز خدمات مشتری My Plates با شماره 888-769-7528 (M – F 8:00 صبح تا 5:00 عصر) تماس بگیرند. .) ، یا به اداره مالیات شهرستان خود مراجعه کنید.

صفحات من پلاک های تخصصی جدید را به عنوان تأمین کننده بخش وسایل نقلیه موتوری طراحی و به بازار عرضه می کند تگزاس. تگزاس ها از نوامبر 2009 بیش از 495،000 پلاک My Plates خریداری کرده اند که بیش از این مقدار است 100 دلار میلیون درآمد دولت. هدف My Plates ایجاد روابط طولانی مدت و سودمند متقابل است که از طریق فروش صفحات ویژه My Plates ، درآمد دولت را به حداکثر می رساند. www.myplates.com.

اخبار مرتبط  UFCW Local One دوباره از بازارهای دوستانه درخواست می کند تا مشتریان را بدون ماسک ممنوع کند

او گروه وسایل نقلیه موتوری تگزاس ثبت نام و ثبت وسایل نقلیه موتوری ، مجوز فروشندگان وسایل نقلیه موتوری ، تأیید حمل و نقل موتوری ، صدور مجوزهای بار بیش از حد یا اضافه وزن ، بررسی شکایات از فروشندگان موتوری و حمل و نقل و اعطای کمک های مالی به سازمان های اجرای قانون برای کاهش سرقت و تعرض به وسایل نقلیه . در www.txdmv.gov بیشتر بیاموزید.

عکس: https://mma.prnewswire.com/media/1394496/My_Plates_New_TV_Advert Advertisement.jpg

منبع من صفحات

لینک های مربوطه

http://www.myplates.com

منبع من صفحات