Primo Water آمریکای شمالی اتحادیه صدور گواهینامه مدیریت آب را برای سایت چشمه Wekiva اعلام می کند

TAMPA ، فلوریدا، 5 ژانویه 2021 / PRNewswire / – شرکت Primo Water (NYSE: PRMW) (TSX: PRMW) (“شرکت” یا “Primo”) ، پیشرو در ارائه مستقیم آب به مصرف کنندگان و خدمات فیلتراسیون آب در آمریکای شمالی و اروپا و همچنین به عنوان پیشرو در ارائه دهنده های پخش کننده آب ، آب بطری تصفیه شده و چشمه ، و آب آشامیدنی پر کردن مجدد سلف سرویس در ایالات متحده و کانادا، امروز اعلام کرد که خدمات جهانی SCS (SCS) ، رهبر جهانی در صدور گواهینامه شخص ثالث از عملکرد پایداری ، تأیید کرد که آب پریمو آمریکای شمالی سایت ویکیوا بهار در فلوریدا گواهینامه بر اساس ارزیابی مستقل و عمیق به دست آورد. این گواهینامه به دنبال صدور گواهینامه از آب پریمو آمریکای شمالی بهار الماس سایت در پنسیلوانیا در اوایل دسامبر 2020، که باعث شد پریمو اولین شرکتی باشد که دارای منبع آب چشمه دارای گواهینامه برنامه Alliance for Water Stewardship (AWS) است. AWS International Standard Stewardship Standard یک معیار جهانی جامع برای مدیریت آب مسئول است.

گواهینامه سایت Wekiva Spring این را نشان می دهد Primo Water آمریکای شمالی هر یک از مراحل استاندارد AWS را با موفقیت به اتمام رسانده است و تأییدیه ای است که معیار جهانی نظارت بر مسئولیت آب را برآورده کرده است. گواهینامه AWS نشان می دهد که Primo به پنج جنبه مدیریت آب مسئول پرداخته است: حاکمیت آب خوب ، تعادل آب پایدار ، کیفیت خوب آب ، مناطق مهم مربوط به آب و آب سالم ، بهداشت و بهداشت.

وی ادامه داد: “ما همچنان به پیشرفت قابل توجهی در جهت پیشرفت در استفاده از آب و اقدامات حفاظتی خود برای اطمینان از مطابقت با استانداردهای شناخته شده بین المللی ادامه می دهیم.” تام هرینگتون، مدیر اجرایی Primo. “گام بعدی ما تکمیل مراحل صدور گواهینامه برای ما است گرجستان و آرکانزاس منابع آب چشمه امسال ، و ما هدف خود را حفظ می کنیم که تمام منابع اصلی آب چشمه دار متعلق به خود را تا پایان سال 2022 توسط AWS تأیید کنیم. “

اخبار مرتبط  کارشناس سبک زندگی ، امیلی لوفتیس ایده های هدیه تعطیلات Posh را با TipsOnTV به اشتراک می گذارد

گواهینامه های استاندارد AWS به طور مستقل از سایت ، صاحبان آن و AWS توسط نهادهای ارزیابی انطباق خنثی ، خبره و شخص ثالث که به تأیید اعتبار AWS رسیده اند ، صادر می شود. گواهی سایت به شرط داشتن ممیزی های موفق نظارتی ، به مدت سه سال معتبر خواهد بود.

در باره آب پریمو آمریکای شمالی

Primo Water آمریکای شمالی، یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به Primo Water Corporation ، یک شرکت مستقر در ایالات متحده است که آب بطری ، لوازم اتاق شکسته و تجهیزات و خدمات را برای سیستم های فیلتراسیون آب فراهم می کند. آنها به بیش از یک میلیون خانه ، دفاتر ، رستوران ها ، سازمان های خدمات غذایی ، فروشگاه های رفاهی و مکان های خرده فروشی در سراسر کشور محصولات ارائه می دهند. از جمله معروف ترین مارک های آب بطری آن می باشد الحمرا®، سنگ کریستال®، چشمه های کریستال®، دیپ راک®، هینکلی اسپرینگز®، چشمه های کنت وود®، کوه المپ®، مهد کودک® اب، چشمه های سیرا®، Sparkletts®. در https://www.water.com/ بیشتر بیاموزید.

درباره شرکت آب پریمو

Primo Water Corporation پیشرو در ارائه راه حل های آب بازی خالص در است آمریکای شمالی، اروپا و اسرائيل و تقریباً تولید می کند 2.1 میلیارد دلار در درآمد سالانه پریمو عمدتا تحت مدل درآمد تیغ / ریش تراش تکراری کار می کند. تیغ موجود در مدل درآمدی پریمو ، مجموعه اصلی توزیع کننده های آب براق و ابتکاری آن است که از طریق خرده فروشان عمده و بصورت آنلاین با قیمت های مختلف به فروش می رسد یا به مشتریان اجاره داده می شود. توزیع كننده ها به افزایش نفوذ خانگی كمك می كنند كه باعث خریدهای مكرر محصولات تزئینی پرایمو می شود. پیشنهادات razorblade Primo شامل Water Direct ، Exchange Water و Refill Water می باشد. پریمو از طریق کسب و کار خود در Water Direct راه حل های آبرسانی پایدار را در سرتاسر ردپای 21 کشور خود مستقیماً به درب مشتری اعم از خانه یا مشاغل تجاری ارائه می دهد. پریمو از طریق مشاغل خود در زمینه تبادل آب و پر کردن آب ، ظروف از قبل پرشده و قابل استفاده مجدد را به ترتیب در بیش از 13000 مکان و واحدهای پر کردن آب را به ترتیب در حدود 22000 مکان ارائه می دهد. پریمو همچنین واحدهای فیلتراسیون آب را در جای جای 21 کشور خود ارائه می دهد که نمایانگر پنج موقعیت برتر است.

اخبار مرتبط  فرماندار کانزاس در برش روبان تأسیسات ذخیره سازی سردخانه Nor-Am در دوج سیتی شرکت کرد

راه حل های آب Primo دسترسی مصرف کننده به آب تصفیه شده ، چشمه ای و معدنی را گسترش می دهد تا ضمن داشتن همزمان کاهش ضایعات و آلودگی های پلاستیکی ، یک سبک زندگی سالم و پایدار ایجاد کند. پریمو به استانداردهای نظارت بر آب خود متعهد است و مفتخر است که با انجمن بین المللی آب بطری (IBWA) در آمریکای شمالی و همچنین با Watercoolers Europe (WE) ، که پیروی دقیق از ایمنی ، کیفیت ، بهداشت و استانداردهای نظارتی را به نفع حمایت از مصرف کننده تضمین می کنند.

دفتر مرکزی پریمو در است تامپا ، فلوریدا (ایالات متحده آمریکا). برای اطلاعات بیشتر به سایت www.primowatercorp.com مراجعه کنید.

بیانیه بندر امن
این بیانیه مطبوعاتی حاوی بیانیه های آینده نگرانه به معنای بند 27A قانون اوراق بهادار 1933 ، بند 21E قانون بورس اوراق بهادار 1934 و قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار کانادا است که انتظارات مدیریت را در مورد آینده بر اساس برنامه ها ، برآوردها و پیش بینی ها در زمانی که پریمو اظهارات را بیان می کند. اظهارات آینده نگر خطرات و عدم قطعیت های ذاتی را شامل می شود و پریمو به شما هشدار می دهد که تعدادی از عوامل مهم می توانند نتایج واقعی را با نتایج موجود در هر بیانیه های آینده نگر متفاوت کنند. اظهارات آینده نگر در این بیانیه مطبوعاتی شامل اظهاراتی در مورد گواهینامه های آینده توسط AWS منابع آب چشمه متعلق به پریمو است. اظهارات آینده نگر براساس مفروضات مربوط به برنامه ها و برآوردهای فعلی مدیریت است. به خوانندگان هشدار داده می شود كه به این اظهارنظرهای آینده نگر كه فقط از تاریخ این مقاله صحبت می كنند ، بی اعتماد نباشند. از خوانندگان خواسته می شود تا افشای مختلف را با دقت بررسی و در نظر بگیرند ، از جمله عوامل خطر موجود در گزارش سالانه پریمو در فرم 10-K و گزارش های سه ماهه آن در مورد فرم 10-Q ، و همچنین سایر گزارش های دوره ای ثبت شده در اوراق بهادار ، کمیسیون ها پریمو متعهد نمی شود ، با توجه به اطلاعات جدید یا رویدادهای آینده ، هر یک از این اظهارات را به روز یا اصلاح کند.

اخبار مرتبط  دکتر Kamii ، DNP ، APRN ، FNP-BC برنده جایزه های برتر زیبایی تزریقی در جوایز زیبایی و زیبایی زیبایی Aesthetic Everything® 2020

درباره اتحاد برای مدیریت آب

مأموریت Alliance for Water Stewardship (AWS) این است: رهبری و مدیریت جهانی و محلی را در مدیریت آب معتبر که ارزش اجتماعی ، فرهنگی ، زیست محیطی و اقتصادی آب شیرین را شناسایی و تأمین می کند ، تقویت و پرورش دهد.

AWS یک همکاری عضویت جهانی است که شامل مشاغل ، سازمان های غیردولتی و بخش عمومی است. اعضای آن از طریق تصویب و ترویج یک چارچوب جهانی برای استفاده پایدار از آب – استاندارد بین المللی نظارت بر آب یا استاندارد AWS – که عملکرد خوب مدیریت آب را هدایت ، شناسایی و پاداش می دهد ، به پایداری منابع محلی آب کمک می کنند.

استاندارد AWS چارچوبی معتبر و قابل استفاده در سطح جهانی را برای استفاده کنندگان عمده از آب برای درک میزان استفاده از آب و تأثیرات خود و همکاری و شفافیت با دیگران برای مدیریت پایدار آب در زمینه گسترده تر حوضه آب فراهم می کند. مجریان برای دستیابی به روشهای خوب مدیریت آب که عملکرد آب سایت را بهبود می بخشد و به اهداف پایداری گسترده تری کمک می کند ، مراحل و راهنمایی های موجود در استاندارد AWS را دنبال می کنند.

SOURCE Primo Water Corporation

لینک های مربوطه

https://primowatercorp.com/