آزمایشگاه TurtleTree ، رهبر جهانی در تولید شیر ، TurtleTree Scientific را راه اندازی کرد

این برای صنعت گوشت فرهیخته به چه معناست؟ در اوایل سال 2021 ، TurtleTree Scientific با شرکت های تولید گوشت در شرایط آزمایشگاهی برای تولید فاکتورهای رشد با درجه غذایی همکاری خواهد کرد. انتظار می رود قیمت ها کسری از معادل های درجه دارویی در بازار باشد. سنگاپوراولین کشور در جهان است که فروش محصولات گوشتی در شرایط آزمایشگاهی را تأیید می کند ، یک استراتژیک است ، زیرا بدون شک این کشور توجه بیشتر شرکت های تولید گوشت در شرایط آزمایشگاهی را به خود جلب خواهد کرد و مشتریان فعلی دارد که می توانند با آن مقیاس بندی کنند.

در دسترس بودن فاکتورهای رشد مقرون به صرفه برای صنعت کشت سلول برای تأیید امکان اقتصادی آنها ضروری است. علاوه بر این سنگاپور همچنین یک مرکز زیست فناوری منطقه ای با تقاضای زیاد فاکتورهای رشد با کیفیت برای استفاده از آنها در صنعت علوم زیستی.

اخبار مرتبط  دانلود قسمت 18 سریال آقازاده

بروس فردریش، مدیر اجرایی موسسه Good Food ، از این راه اندازی بسیار هیجان زده است. “سنگاپور دوباره برای برد می رود. کار مشتاقانه ای که در آزمایشگاه های Turtle Tree انجام می شود با حمایت فوق العاده دولت انجام می شود که باید به عنوان نمونه ای از دولت های دیگر کشورها باشد. دولت ها علاقمند هستند که همه گیری بعدی را متوقف کرده و آنتی بیوتیک ها را ادامه دهند. علاوه بر این ، دولت ها می خواهند به تعهدات خود در زمینه شرایط آب و هوایی مطابق با موافقت نامه آب و هوای پاریس عمل کنند و از این رو آنها را مثال می زنند سنگاپور و همه کار ممکن را برای ایجاد یک فضای خوشآمد برای شرکتهای نوآور مانند آزمایشگاههای TurtleTree انجام دهید. درحال حاضر سنگاپور در کلاس خودش دولت های دیگر باید وارد عمل شوند. “

اخبار مرتبط  Ovox Morganville Gym & Training از افتتاح سالن بدنسازی جدید خود در فضای باز خبر داد

“ما نه تنها با م institسسات تحقیقاتی محلی ، مانند NUS و NTU ، بلکه با م institutionsسسات جهانی مانند دانشگاه واگنینگن در هلند نیز کار می کنیم. ما قبلاً ارسال برخی نمونه ها به سایر تولیدکنندگان گوشت فرهنگی را شروع کرده ایم و می خواهیم نقش مهمی در این صنعت داشته باشیم.” ، بدین ترتیب ماکس چاودار، استراتژیست ارشد آزمایشگاه های TurtleTree.

آزمایشگاه TurtleTree اخیراً مقداری از 9.4 دلار میلیون وام از سرمایه گذاران مانند شاهزاده خالد بن الولید KBW Ventures و هنگ کنگ شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر دوشنبه سبز. به عنوان بخشی از آزمایشگاه های TurtleTree ، TurtleTree Scientific تیم خود را از بازیکنان با تجربه صنعت خواهد داشت.

برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید: https://bit.ly/2MnTrJo

برای درخواست مصاحبه ، لطفا با ما تماس بگیرید: [email protected]

درباره آزمایشگاه های TurtleTree – آزمایشگاه های TurtleTree با استفاده از روش تولید انحصاری سلول های کشت فرهنگ برای تولید پایدار شیر و مواد تشکیل دهنده شیر ، آینده شیر لبنی و تولید تغذیه نوزاد را شکل می دهند. آزمایشگاه های TurtleTree به همراه شرکای گرانقدر خود قادر به استفاده موثرتر از منابع و محصولات لبنی سالم ، ایمن ، قابل اعتماد و با کیفیت بهتر در اختیار مصرف کنندگان قرار گرفته است.

اخبار مرتبط  برنامه محلی مک دونالد و & # 039؛ s® اولین برنامه جمع آوری درآمد برای غیرانتفاعی که به سختی توسط محدودیت های همه گیر ضربه خورده اند

درباره TurtleTree Scientific – TurtleTree Scientific با هدف حل چالش های تولید سلول کشت تاسیس شد. ما فاکتورهای رشد درجه غذایی و محیط کشت سلولی را تولید می کنیم تا پایه های لازم برای رشد صنعت را طراحی کنیم. TurtleTree Scientific توسط آزمایشگاه TurtleTree آغاز به کار کرد و توسط یک تیم باتجربه از متخصصان صنعت هدایت می شود.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1394211/TurtleTree_Sc Scientific.jpg

آزمایشگاه TurtleTree SOURCE