استرالیایی ها می توانند Green Therapeutics LLC را خریداری کنند

معامله تعهدی که به مارک های گران قیمت برنده می افزاید

AUSA را با ردپای چند حالته عملیاتی می کند

توافقنامه خرید شامل حل و فصل دعوی با گشودن معامله اصلی است

لاس وگاس، 5 ژانویه 2021 / PRNewswire / – Australis Capital Inc. (CSE: AUSA) (فرابورس: AUSAF) (“AUSA” یا “شرکت”) امروز اعلام کرد که این شرکت یک ورقه غیر الزام آور برای تاریخ وارد کرده است 4 ژانویه 2020 با Green Therapeutics LLC (“GT”) و دارندگان منافع عضویت صادر شده و برجسته GT شرایط معامله پیشنهادی را تعیین می کند که بر اساس آن استرالیایی 100٪ از سهام عضو صادر شده و برجسته GT را خریداری می کند. قبل از اتمام خرید ، طرفین توافق کرده اند که یک اختلاف حقوقی که قبلاً اعلام شده بود راجع به اصل پرونده حل و فصل کنند مه 2019 معامله ای که به موجب آن AUSA دارایی های GT غیر عملیاتی خاصی را به دست آورده بود.

درمانهای سبز

GT برنده جایزه است ، نواداشرکت شاهدانه مبتنی بر سبد محصولات قوی گل خشک و محصولات مشتق شده لوکس GT توسط رئیس جمهور سابق MedMen Dr. دوک فو و توسط تیمی متشکل از متخصصان پزشکی و کارشناسان تولید داروسازی هدایت می شود. تیم GT با چندین خروج از شرکت و خرید توسط یک شرکت Fortune 500 سابقه اعدام قوی دارد.

GT با تسهیلات 8000 فوت مربع در نوادا و مارک های آن توسط 52٪ از حمل می شود نواداداروخانه های مبتنی بر بازار ، با افزایش ظرفیت تولید ، با نفوذ بیشتر در بازار انتظار می رود. GT همچنین دارای پروانه ساخت در اوکلاهما و 25٪ سود به یک پروانه استخراج و پردازش در میسوری.

منطق استراتژیک

 • جمع آور: معامله ، در صورت اتمام ، بلافاصله به عنوان نتایج فعلی AUSA قابل تخصیص است نوادا دارایی ها (که موضوع اختلاف قانونی حل شده است) غیر عملیاتی هستند.
 • دارایی بنیادی MSO: پیش بینی می شود مارک های GT در چندین حوزه قضایی ایالات متحده افزایش یابد.
  • در حال حاضر GT عملیات کشت و تولید 8000 sqft در سال را انجام می دهد لاس وگاس، که اکنون توسط AUSA خریداری خواهد شد. تیم عملیاتی GT با سابقه عمیق در تولید محصولات با درجه دارویی ، در حال تحویل نمونه کارهای برنده جایزه از مارک های پیشرفته از این مرکز است.
  • قابلیت کشت ، استخراج و ساخت کشتی قطره ای امکان گسترش نور سرمایه در داخل را فراهم می کند اوکلاهما و میسوری جایی که GT حضور دارد و همچنین در بازارهای دیگر AUSA قصد دارد به بازارهای مختلف گسترش یابد.
 • برندهای برنده جایزه و ژنتیک:
  • سبد محصولات GT چندین جوایز بسیار پرطرفدار صنعت ، از جمله جام High Times ، انتخاب بیمار و جام Jack Herer را به دست آورده است.
  • ژنتیک برنده جایزه: ارقام چندگانه + 30٪ THC ، High THC-V و CBG.
  • دستیابی به قیمت برتر
  • تمام آنچه تولید می شود فروخته می شود. رشد درآمد ظرفیت محدود است و تقاضا محدود نیست. با گسترش زنجیره تأمین GT در نوادا و همچنین چندین حوزه قضایی دیگر ، AUSA پیش بینی سرعت بیشتر رشد سودآور را دارد.
 • دسترسی گسترده به بازار: کیفیت و محبوبیت محصولات GT منجر به نفوذ شدید بازار با مارک های GT شده که هم اکنون 52٪ از آنها را حمل می کنند نوادا داروخانه GT در حال حاضر سه مارک تولید می کند:
  • گلهای GTTM: گلهای سطح بالا
  • سونامیTM: مجموعه ای از محصولات لوکس مبتنی بر استخراج هیدروکربن ، مانند رزین های زنده
  • احکامTM: مجموعه ای از محصولات طراح مبتنی بر تقطیر ، مانند دوز دقیق اسپری خوراکی
 • بازار جذاب خانه: GT جای پایینی دارد نوادا، بازاری با چارچوب نظارتی که برای فعالان صنعت شاهدانه بسیار مطلوب است.
  • رژیم مجاز مجوز ، فشار رقابت را کاهش می دهد.
  • نوادا دارای بالاترین قیمت عمده فروشی حشیش در آمریکای شمالی (دلار آمریکا 5.33 دلار7.91 دلار / گرم1)
  • نوادا سالانه بیش از 45 میلیون بازدید کننده را به خود جذب می کند (قبل از covid).
  • شرکت عمومی / مالکیت بین المللی مجاز است.
 • نوآوری: تخصص آزمایشگاه ، داروسازی و تولید بر تحقیق و توسعه نوآورانه با برنامه های تجاری کوتاه مدت در بازار مانند روش های جدید استخراج ، فرم های دقیق دوز و ترکیبات سفارشی متمرکز شده است. محصولات و فن آوری ها می توانند در چندین حوزه قضایی حمل و نقل شوند ، به بازارهای جدید دسترسی پیدا کنند و جریان های درآمدی جدید ایجاد کنند.
 • کاتالیزور رشد:
  • نوادا:
   • در حال حاضر دارای مجوز توزیع موقت در South Lake Tahoe (شهرستان داگلاس) محل اقامتگاههای اسکی کلاس جهانی و چندین کازینو با تعداد زیادی مخاطب و اسیر. GT این امکان را دارد که در مجاورت محل های سرگرمی با تراکم بالا در تفرجگاه مستقر شود.
   • نوادا پیش بینی می شود در دو سال آینده تعداد داروخانه دو برابر شود. GT در حال برنامه ریزی برای مقیاس با بازار است.
  • مذاکره برای خرید زمینی 23 هکتاری در شهرستان کلارک برای توسعه به یکی از بزرگترین پیشرفتهای شاهدانه در لاس وگاس.
  • میسوری:
   • این شرکت قصد دارد 25 درصد سهام سهام GT را در جواز پردازش و استخراج شاهدانه پزشکی که اخیراً اعطا شده است ، عملیاتی کند میسوری. یک تسهیلات ساخت 8،727 فوت مربع با حداقل سرمایه گذاری اضافی مورد نیاز برای راه اندازی مارک های شرکت تقریباً کامل است.
   • GT همچنین در حال بحث و گفتگوهای پیشرفته با تعدادی از مارک های سطح بالا ، تجاری موفق در خارج از کشور است تا به عنوان تولید کننده برچسب سفید آنها برای ورود به میسوری بازار.
  • اوکلاهما:
   • پروانه ساخت پیش بینی می شود در اواخر سال 2021 عملیاتی شود.
 • ارزیابی جذاب: معامله پیشنهادی به گونه ای ساخته شده است که اصل فروش بسیار نزدیک با موفقیت آینده AUSA مطابقت دارد ، با یک ارزیابی اولیه جذاب که بر اساس دارایی های جاری ، عملیات و ابتکارات آینده روند قابل توجهی برجای می گذارد.
اخبار مرتبط  استند همبرگر ترکیب شگفت انگیز Ooze Fest را اعلام می کند

تفسیر

مدیر AUSA اظهار داشت: “این یک معامله تحول آفرین و بلافاصله جمع آورنده است و AUSA را در چندین ایالت با مارک های برنده جایزه عملیاتی می کند.” هانوز کاپادیا. “با دعوی قضایی GT ، می توانیم مارک های طراحان بیشتری داشته باشیم ، در ایالات متحده مقیاس بندی کنیم و AUSA را به یک اپراتور چند دولتی با کیفیت بالا تبدیل کنیم. پیش بینی می کنیم معاملات دیگری که ما در حال مذاکره هستیم همکاری های استراتژیک قوی با ما ایجاد کند. دارایی های GT ، ایجاد تقلید از مزایای رقابتی سخت و کمک به پیشبرد AUSA به سطح بعدی. “

آقای کاپادیا ادامه داد ، “از طریق همکاری نزدیک ما با دکتر فو طی ماه های گذشته ، ما توانسته ایم رابطه ای مبتنی بر اعتماد ایجاد کنیم. این منجر به اعلامیه امروز معامله ما با یک ارزیابی جذاب شده است که با سهامداران همسو است. منافع. برای اطمینان از پایبندی کامل به سیاستهای سختگیرانه حاکمیت ، دکتر فو خود را از کل مذاکرات AUSA و روند تصمیم گیری منصرف کرد. ما به دنبال اجرای استراتژی خود هستیم که مشتاق همکاری با دوک و تیم او هستیم. “

دوک فو، بنیانگذار GT و مدیر عامل موقت AUSA ، افزود: “تاشو کل نمونه کارها GT به AUSA قدرت و شبکه های آتش را برای ما فراهم می کند تا مارک های خود را در سراسر کشور حمل کنیم. با ابتکارات متعدد ، سهامداران انتظار دارند که من به دلیل توانایی ها و چشم انداز هیئت مدیره جدید AUSA ، تحت حاکمیت در جلو و مرکز ، و همچنین توانایی اجرای سریع و سخت گیرانه ، تحت تأثیر قرار گرفته ام و مشتاقانه منتظر ادامه همکاری نزدیک با آنچه که من در نظر بگیرید که یکی از تیم های برتر صنعت است. “

شرایط معامله

AUSA به دارندگان منافع عضویت GT بین 9.5 میلیون دلار کانادا و 10 میلیون دلار کانادا برای 100٪ از علایق برجسته عضویت GT. هزینه پرداخت شده به شرح زیر پرداخت می شود.

   1. 7،500،000 دلار کانادا از طریق انتشار سهام AUSA (“سهام AUSA”) به ارزش قیمتی 0.20 دلار در هر سهم AUSA ، یا به صورت نقدی ، یا مخلوطی از هر دو در انتخاب AUSA ؛
   2. 500000 دلار کانادا (“بازپرداخت خسارت”) در روزی 18 ماه پس از بسته شدن قابل پرداخت خواهد بود و این مبلغ به ازای هر ادعای خسارت ارائه شده توسط AUSA طبق شرایط توافق نامه خرید قطعی ، دلار به دلار کاهش می یابد. و
   3. 2،000،000 دلار کانادا در دو قسمت مساوی (در اول و دومین سالگرد تعطیلی) قابل پرداخت خواهد بود (هر یک “پرداخت درآمد”).

پرداخت های درآمد و بازپرداخت خسارت باید در سهام AUSA یا به صورت نقدی یا مخلوطی از هر دو در انتخابات AUSA پرداخت شود. تعداد سهام AUSA که برای این قبیل مبالغ صادر می شود ، با تقسیم قسمت قابل اجرا از پرداخت های درآمد یا بازپرداخت خسارت (در صورت لزوم) بر بزرگتر (الف) میانگین معاملات حجم معاملات سهام AUSA محاسبه می شود در بورس اوراق بهادار کانادا (“CSE”) برای ده (10) روز معامله بلافاصله قبل از تاریخ پرداخت قابل اجرا ، و (ب) حداکثر تخفیف مجاز مجاز از طرف CSE به قیمت پایانی سهام AUSA در معاملات روز قبل از تاریخ اعلامیه

اتمام معامله منوط به شرایط بسته شدن عادی است ، از جمله اتمام مراقبت های لازم ، مذاکره در مورد توافقات قطعی و دریافت کلیه تأییدیه های لازم. اگر چنین شرایطی رعایت نشود ، ممکن است معامله پیشنهادی با شرایط مندرج در اینجا یا به طور کامل انجام نشود. طرفین پیش بینی می کنند که توافقات قطعی طی 30 روز آینده تکمیل شود و پیش بینی می کنند که معامله در سه ماهه اول سال 2021 به پایان برسد.

اخبار مرتبط  کمک مالی Walgreens ، Kellogg به United Way تأثیر واقعی را ایجاد می کند

درحال باز کردن معامله اصلی

که در مه 2019، AUSA اعلام کرد که برای به دست آوردن دارایی های خاص با GT و برخی از شرکت های وابسته قرارداد خرید دارایی منعقد کرده است. این توافق نامه متعهد به توسعه این دارایی ها بود که توسط AUSA اجرا نشد. در نتیجه ، GT و شرکتهای وابسته به آن با AUSA دعوا را آغاز کردند. همانطور که شرکت اعلام کرد 7 دسامبر 2020، کمیته ویژه ای از این هیئت برای رسیدگی به این موضوع تشکیل شد. در رابطه با معامله اعلام شده امروز ، شرکت ها خوشحال هستند که اعلام می کنند که قطعنامه ای متشکل از موارد زیر توافق شده است:

 • اصولی GT برای لغو تمام سهام AUSA صادر شده در معامله اصلی 11،417،376 سهام AUSA برمی گردد.
 • AUSA باید کلیه دارایی های حشیش خریداری شده (مجوزها و مارک ها) را به GT بازگرداند. مارک ها بخشی از معامله جدید هستند که به موجب آن AUSA 100٪ از منافع عضویت GT را به دست می آورد. انتظار می رود مجوزهای رشد و پردازش غیر عملیاتی توسط GT به اشخاص ثالث فروخته شود.
 • فرود آمدن در شمال لاس وگاس خریداری شده از یک شرکت وابسته GT (“Meridian”) فروخته می شود و درآمد حاصل از آن بین Meridian و AUSA تقسیم می شود که به موجب آن USD 2.93 میلیون دلار به نصف النهار USD پرداخت خواهد شد 1.02 میلیون دلار به AUSA پرداخت می شود و هرگونه درآمد باقیمانده 55٪ برای AUSA و 45٪ برای Meridian تقسیم می شود.

پیش رفتن

GT به اجرا ادامه می دهد. همانطور که قبلاً اعلام شد ، مذاکرات با تعدادی از شرکای بالقوه معاملات در حال پیشرفت بوده است. AUSA لیزر بر رشد سودآور متمرکز است ، و معاملات آینده بر روی:

 • ایجاد دسترسی کم سرمایه به ورودی های زیست توده با کیفیت بالا و کم هزینه برای مقیاس گذاری مارک های شرکت و معرفی ژنتیک و محصولات برنده جایزه آن در بازارهای جدید.
 • ایجاد مزیت های رقابتی اضافی از طریق فناوری های مخرب با کاربردهای فوری تجاری.
 • یکپارچه سازی عمودی نور پایتخت.
 • آگاهی از برند ، ایجاد برند و کیفیت برند.
 • گسترش به بازارهای جدید.

دکتر فو نتیجه گیری کرد ، “AUSA از موقعیت خوبی برخوردار است تا از فرصت عظیم موجود در بازار شاهدانه ایالات متحده استفاده کند. ما به سرعت به حرکت خود ادامه می دهیم و معتقدیم که با ابتکاراتی که در حال انجام است ، شرکت قادر خواهد بود پتانسیل خود را ارائه دهد.”

درباره Australis Capital Inc.

AUSA استراتژی رشد سرمایه را در جهت استقرار یک MSO بسیار رقابتی و سودآور در ایالات متحده و بازارهای جهانی شاهدانه اجرا می کند. خطوط و دارایی های تجاری AUSA شامل سرمایه گذاری در Cocoon ، Body and Mind Inc ، Quality Green ، Folium Biosciences و دارایی های زمینی در واشنگتن. AUSA در حال حاضر به دنبال بسته شدن معامله ای است که به موجب آن 100٪ از عضویت در Green Therapyics LLC ، یک MSO برنده جایزه با فعالیت در نوادا، میسوری و اوکلاهما.

سهام مشترک شرکت در CSE تحت نماد “AUSA” و در OTCQB تحت نماد “AUSAF” معامله می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد AUSA ، با شرکت از طریق پست الکترونیکی در آدرس تماس بگیرید [email protected].

دکتر. دوک فو
________________________________
دکتر. دوک فو
مدیر اجرایی موقت

بیانیه رو به جلو
این بیانیه مطبوعاتی حاوی “اطلاعات آینده نگر” به معنای قانون قابل اجرا در مورد اوراق بهادار است. تمام گزاره ها ، به غیر از اظهارات واقعیت تاریخی ، که در اینجا گنجانده شده است ، اطلاعات آینده نگرانه است. به طور کلی ، اطلاعات آینده نگر ممکن است با استفاده از اصطلاحات آینده نگر مانند “برنامه ها” ، “انتظار” یا “انتظار ندارد” ، “پیشنهادی” ، “انتظار می رود” ، “بودجه” ، “برنامه ریزی” ، “تخمین” ، “پیش بینی” ، “قصد” ، “پیش بینی” یا “پیش بینی نمی کند” ، یا “اعتقاد دارد” ، یا تغییرات چنین کلمات و عباراتی ، یا با استفاده از کلمات یا عباراتی که بیانگر برخی اعمال ، حوادث یا نتایج ممکن است رخ دهد ، یا ممکن است رخ دهد یا حاصل شود. به طور خاص ، این بیانیه مطبوعاتی حاوی اطلاعات آینده نگرانه در رابطه با: زمان بندی و توانایی بستن معامله پیشنهادی است. توسعه پیش بینی شده تجارت GT و توانایی آن در رشد درآمد ؛ معامله پیشنهادی بلافاصله به موقعیت مالی شرکت اضافه می شود. توانایی شرکت در افزایش مقیاس دارایی GT در چندین حوزه قضایی ؛ توانایی این شرکت برای اجرای برنامه های خود برای گسترش در اوکلاهما، میسوری و سایر بازارها تأثیر تغییرات در تحولات فدرال و ایالت ایالات متحده با توجه به صنعت شاهدانه و فرصت هایی که این شرکت ممکن است فراهم کند. و نقدینگی فعلی شرکت. این اطلاعات آینده نگر ، عقاید فعلی شرکت را نشان می دهد و مبتنی بر اطلاعاتی است که هم اکنون در دسترس شرکت است و بر اساس فرضیاتی که شرکت معتقد است منطقی است. این مفروضات شامل: محدودیت در: توانایی شرکت برای دستیابی موفقیت آمیز به شرایط بسته شدن معامله پیشنهادی ؛ توانایی شرکت برای اجرای موفقیت آمیز برنامه های خود برای شرکت و GT ؛ همانطور که پیش بینی شده بود ، تغییرات قانونی مربوط به صنعت شاهدانه پیش می رود. و پاسخ مداوم و توانایی شرکت برای هدایت بیماری همه گیر COVID-19 که با توانایی و پاسخ آن تا به امروز مطابقت دارد یا بهتر از آن است.

اخبار مرتبط  نمایشگاه زیبایی چنگدو چین (بهار) 2020 با 655 غرفه دار ، 42،935 خریدار از صنعت زیبایی چین استقبال کرد

اطلاعات آینده نگر در معرض خطرات شناخته شده و ناشناخته ، عدم قطعیت و سایر عواملی است که ممکن است باعث شود نتایج واقعی ، سطح فعالیت ، عملکرد یا دستاوردهای شرکت از نظر بیان شده یا ضمنی چنین اطلاعات آینده نگر متفاوت باشد. این خطرات و سایر عوامل ممکن است شامل موارد زیر باشد: عدم اطمینان رقابتی ، سیاسی و اجتماعی ؛ شرایط عمومی بازار سرمایه و قیمت های بازار اوراق بهادار ؛ نتایج واقعی عملیات آینده شرکت ؛ رقابت؛ تغییر در قوانین مربوط به شرکت ؛ زمان و در دسترس بودن تأمین مالی خارجی با شرایط قابل قبول ؛ فقدان نیروی متخصص ، ماهر یا از دست دادن افراد کلیدی ؛ خطرات مربوط به بیماری همه گیر COVID-19 از جمله توصیه های مختلف ، دستورات و اقدامات مقامات دولتی برای تلاش برای محدود کردن همه گیری ، از جمله محدودیت های سفر ، بسته شدن مرزها ، تعطیلات غیر ضروری مشاغل ، اختلالات خدمات ، قرنطینه ها ، جدا شدن از خود ، پناهگاه ها – فاصله مکانی و اجتماعی ، ایجاد اختلال در بازارها ، فعالیت اقتصادی ، تأمین مالی ، زنجیره های تأمین و کانال های فروش و وخامت اوضاع عمومی اقتصادی از جمله رکود اقتصادی یا ملی احتمالی. و بدتر شدن بازارهای مالی که می تواند توانایی شرکت در به دست آوردن تأمین مالی خارجی را محدود کند.

شرح عوامل خطر اضافی که ممکن است باعث تفاوت واقعی نتایج واقعی با اطلاعات آینده نگر شود ، در اسناد افشای شرکت در وب سایت SEDAR به آدرس www.sedar.com یافت می شود. اگرچه این شرکت تلاش کرده است عوامل مهمی را که می تواند باعث تفاوت واقعی نتایج واقعی با نتایج موجود در آینده نگر شود ، شناسایی کند ، اما ممکن است عوامل دیگری نیز وجود داشته باشد که باعث می شود نتایج آنطور که پیش بینی شده ، تخمین زده نشده یا در نظر گرفته نشده است. بر این اساس ، خوانندگان نباید به اطلاعات آینده نگر اعتماد بی جهت داشته باشند. خوانندگان هشدار می دهند که لیست عوامل فوق جامع نیست. بیشتر خوانندگان هشدار داده می شوند كه به اطلاعات آینده نگر اعتماد بی جهت نداشته باشند ، زیرا هیچ تضمینی وجود ندارد كه برنامه ها ، اهداف یا انتظاراتی كه از آنها می گذرد اتفاق بیفتد. چنین اطلاعاتی ، اگرچه در زمان آماده سازی توسط مدیریت منطقی در نظر گرفته شده است ، اما ممکن است نادرست باشد و نتایج واقعی ممکن است از نظر پیش بینی شده تفاوت اساسی داشته باشد.

اطلاعات منتشره در این بیانیه مطبوعاتی صریحاً توسط این بیانیه احتیاط واجد شرایط است. اطلاعات آینده نگر موجود در این بیانیه مطبوعاتی ، انتظارات شرکت از تاریخ انتشار این بیانیه مطبوعاتی را نشان می دهد و بر این اساس ، پس از چنین تاریخی قابل تغییر است. با این حال ، شرکت صریحاً از هرگونه قصد یا تعهدی برای به روزرسانی یا تجدیدنظر در هرگونه اطلاعات آینده نگر ، خواه در نتیجه اطلاعات جدید ، وقایع آینده یا غیر آن ، صرف نظر از مواردی که صریحاً در قانون اعمال شده در مورد اوراق بهادار استفاده می شود ، سلب مسئولیت می شود.

CSE نه محتوای این خبر را تأیید و نه تأیید کرده است. نه CSE و نه ارائه دهنده خدمات مقررات آن (همانطور که این اصطلاح در سیاستهای CSE تعریف شده است) مسئولیت کافی یا صحت این نسخه را نمی پذیرند.

SOURCE Australis Capital Inc.

لینک های مربوطه

www.ausa-corp.com