Australis برای دستیابی به ALPS وارد ورقه ای ترم می شود

ALPS پیشرو و در حال رشد سریع جهانی در زمینه طراحی ، مدیریت ساخت و خدمات پس از راه اندازی تاسیسات باغبانی (گلخانه ها ، فضای داخلی ، خانه حلقه ای و تاسیسات در فضای باز) است و همچنان در حال رشد است ، و مشتریان خود را قادر به تولید با کیفیت و کم محصولات شاهدانه.

ALPS همچنین با توجه به طراحی و ساخت امکانات کشت سایر گیاهان از جمله قارچ ، میوه ها ، سبزیجات ، گل ها و سایر گونه ها ، یک رهبر جهانی است. ALPS از ابتدای ایجاد مفهوم تجارت تا موفقیت عملیاتی ، تخصص و پشتیبانی جامعی را به مشتریان ارائه می دهد.

منطق استراتژیک

بلافاصله جمع می شود: ALPS یک لیست چشمگیر و سریع در حال رشد از مشتریان جهانی دارد. مدل تجاری ALPS هم هزینه های مبتنی بر پروژه و هم درآمد خدمات دوره ای را شامل می شود. با حاشیه ناخالص عالی ، مدیریت ALPS حاشیه 2021 EBITDA تقریباً 30٪ را پیش بینی می کند ، با این انتظار که در سالهای بعد حاشیه قابل توجهی افزایش یابد. AUSA پیش بینی می کند ، پس از اتمام ، معامله پیشنهادی بلافاصله به وضعیت مالی شرکت اضافه می شود و بنابراین ارزش سهامدار را افزایش می دهد.

استراتژی توسعه MSO پایین Capex ایالات متحده از طریق دسترسی به زیست توده با کیفیت پایین و با کیفیت بالا: AUSA در نظر دارد با روابط موجود AUSA و مشتریان فعلی و آینده ALPS همکاری کند تا توافق نامه های کشت و تولید کم هزینه را تأمین کند. پیش بینی می شود که شرکای کشت دارای مجوز ALPS ارقام تحت مالکیت AUSA و مارکداری مانند Mr. Natural و Green Therapy را رشد دهند. در نظر گرفته شده است که برخی از این زیست توده های تولید شده توسط شرکای شرکت توسط شركت AUSA با شرایط مطلوبی خریداری شده و به محصولات با مارك اختصاصی AUSA برای توزیع خرده فروشی و استفاده پزشكی تبدیل می شود.

با معامله پیشنهادی منتخب Green Therapeutics LLC که اخیراً اعلام شد و معامله ALPS که شامل ارقام مورد علاقه Mr. Natural است ، در صورت انجام معاملات ، AUSA صاحب مارک های متعدد برنده جایزه خواهد شد که به شدت مورد توجه مصرف کنندگان با حجم بالا قرار می گیرد. توانایی تولید ورودی های ارزان قیمت در حالی که تولید محصولات گران قیمت طراح لوکس را انجام می دهیم ، باید شرکت را به طور فوق العاده ای قرار دهد تا رشد سودآوری ایجاد کند. پیش بینی می شود که این استراتژی محدود مورد نیاز سربار ، SG&A و CapEx مقیاس پذیری و چابکی AUSA را در چندین حوزه قضایی فراهم می کند تا در نهایت یک مدل جدید Capex کم کارا MSO با حشیش با کیفیت بالا و یک مجموعه چشمگیر از محصولات مشتق شده شاهدانه ایجاد کند. .

پتانسیل رشد فوق العاده: درآمد ALPS در سال 2020 تحت تأثیر توانایی محدود آن در انجام توسعه تجارت در حالی که تحت مالکیت قبلی بود و همچنین از طریق بیماری همه گیر COVID-19 تأثیر پذیرفت. از آن زمان مه 2020 خرید مدیریت از Aurora Cannabis ، ALPS به سرعت یک خط لوله قابل توجه از پروژه های متعهد و قراردادهای خدمات مکرر ایجاد کرده است. مجموعاً ، این پروژه ها منعکس کننده بیش از کل هزینه های پیش بینی شده مشتری CapEx هستند 2.5 میلیارد دلار، یک شاخص قوی از جایگاه صنعت و اهمیت ALPS به عنوان اصلی ترین طراحی ، مدیریت ساخت و راه اندازی (ارسال) شریک این پروژه ها. تنها بر اساس قراردادهای موجود ، ALPS انتظار می رود رشد چشمگیری برای سالهای آینده داشته باشد ، در حالی که بیشتر این موارد را مشخص می کند:

 • تقاضای فزاینده در بخش قانونی حشیش ، از جمله تقاضای مربوط به چرخه زندگی برای ارتقا facility امکانات.
 • تقاضای فزاینده برای امکانات پیشرفته برای محصولات سنتی بیشتر مانند انواع توت ها و سبزیجات نرم و همچنین امکانات برای محصولات تازه محبوب (به عنوان مثال جلبک ها ، که در آنها ALPS تخصص منحصر به فرد دارد) ، رشد بیشتری ایجاد می کند و پیشنهاد ارزش را به خطر می اندازد.
 • طولانی تر ، قانونی شدن احتمالی شاهدانه در سطح فدرال ایالات متحده احتمالاً تقاضا برای تأسیسات کشت متمرکز در مقیاس گسترده ، که در آن ALPS رهبر بلامنازع جهان است ، ایجاد می کند.
 • انطباق جدید ALPS و ارائه خدمات مبتنی بر داده ، APIS ، برای ایجاد یک جریان درآمد پر حاشیه و دوره ای طراحی شده است. با استفاده از بیش از سه دهه تجربه طراحی و بهره برداری ، APIS دارای مزایای بی نظیری نسبت به سایر راه حل های انطباق است. این پیشنهاد به شدت مورد توجه اپراتورها قرار گرفته است و علاقه به این راه حل جدید با تقاضا از بخش تنظیم شده شاهدانه و بخشهای سنتی بازار باغبانی بسیار زیاد است. مدیریت پیش بینی می کند که APIS سهم مهمی در رشد درآمد و گسترش حاشیه داشته باشد.

خطر زنجیره تامین: انتظار می رود پتانسیل انعقاد توافق نامه های تأمین چندگانه با مشتریان ALPS ، ریسک تأمین را در چندین شریک متنوع سازد و در عین حال با توجه به استانداردهای فوق العاده بالای عملیاتی ALPS ، خطر محصول را کاهش دهد.

جدول زمانی سریع: با استفاده از زیرساخت های مجاز و مجاز ، AUSA فرآیندهای ساخت ، صدور مجوز و منطقه بندی را دور می زند و به طور قابل توجهی زمان ورود به بازار را کاهش می دهد. پیش بینی می شود که این مدل امکان اجرای سریع استراتژی را فراهم کند ، جدول زمانی پیش بینی شده AUSA را به سودآوری و مشارکت با MSO های سطح 2 و 3 کاهش دهد.

ارائه استاندارد GMP و GACP پیش از ورود به بازار توسط شرکتهای Blue-Chip CPG: در حالی که چند شرکت بزرگ CPG به فضای بازار شاهدانه وارد شده اند ، پیش بینی می شود که هنگامی که قوانین فدرال ایالات متحده با ساختارهای نظارتی ایالتی و واقعیت های بازار مطابقت داشته باشد و منجر به قانونی شدن حشیش در سطح فدرال شود ، این امر سرعت قابل توجهی خواهد گرفت. سازمان غذا و داروی آمریكا و سایر مراجع و گواهینامه ها (به عنوان مثال NHP) با صلاحیت در مورد قابل قبول بودن محصولات مصرفی ، دارویی و پزشکی ، به طور گسترده ای ایجاب می كنند كه محصولات در تاسیسات معتبر برای روشهای خوب تولید (GMP) و محصولات خوب و كشاورزی تولید شوند. شیوه ها (GACP) ، همانطور که قبلاً در اتحادیه اروپا اتفاق افتاده است. توانایی تولید در تأییدیه های دارای گواهینامه GMP و GACP که حشیش با کیفیت بالا را با هزینه تولید هر گرم کم تحویل می دهد ، شرکت های شاهدانه ایالات متحده را به تسلط جهانی در بازار با سرعت در حال رشد تبدیل می کند. FutureWise تحقیقات بازار1به عنوان مثال ، تخمین می زند که فقط بازار جهانی کشت شاهدانه به بیش از حد رشد کند 98 میلیارد دلار در سال 2027 با بیش از 18 درصد CAGR در دوره پیش بینی 2020 تا 2027. این پویایی فرصت های اضافی را ایجاد می کند که استثنایی ALPS برای سرمایه گذاری در موقعیت خوبی قرار دارد.

نام تجاری: “ALPS-Standard and Designed” به یک نشان بسیار مطلوب تبدیل شده است که باعث ایجاد اعتماد به نفس در تولیدکنندگان و مشتریان آنها می شود و مشتریان ALPS را قبل از تکثیر پیش بینی شده محصولات CPG که یک بار در سطح فدرال قانونی شده اند ، قرار می دهد. انتظار می رود ارزش ویژه مارک تجاری مرتبط با معاملات ALPS باعث افزایش جایگاه شرکت در صنعت و مصرف کنندگان شود ، و این امر موجب تسهیل همکاری های تجاری اضافی در طول زنجیره ارزش می شود.

متنوع سازی درآمد باعث به خطر افتادن تاخیر قانون حشیش می شود: ALPS دارای سابقه اثبات شده در انواع مختلف محصولات تجاری فراتر از شاهدانه مانند گوجه فرنگی ، فلفل ، خیار ، کاهو ، جلبک ، توت نرم ، ذرت ، گیاهان زینتی ، انواع گیاهان ، مزارع عمودی و غیره تقاضای مداوم جهانی از این بخش های بازار است ، همراه با رشد قوی در بخش شاهدانه ، بدان معنی است که با این معامله پیشنهادی ، AUSA از آنچه انتظار می رود یک جریان درآمد متنوع و سودآور باشد ، تأمین می کند تا گسترش فوری MSO ایالات متحده را تأمین کند.

اخبار مرتبط  بینش هایی در مورد رفتار مصرف کننده ، ادراکات ، آگاهی از برند و نظرات

نوآوری: ALPS نوآوری اثبات شده با تمرکز بر تولید محصولات و خدمات جدید است که از جذابیت تجاری فوری برخوردار هستند. به عنوان یک “شریک انتخاب” برای توسعه دهندگان فناوری ، AUSA قصد دارد از این رویکرد در بخشهای مجاور زنجیره ارزش استفاده کند تا هزینه های عملیاتی بیشتر را کاهش داده و جریانهای جدیدی را برای درآمد ایجاد کند.

مردم: توماس لارسن ، رئیس ALPS ، یکی از متخصصان بسیار مورد توجه در زمینه فعالیت خود است که دارای ارتباطات عمیق در سراسر صنایع شاهدانه و باغبانی سنتی است. ALPS تیمی متشکل از نزدیک به 50 مهندس صنعت فصلی ، مجری ، پرورش دهنده ، مبتکر و سازنده بازرگانی به همراه دارد. انتظار می رود با بهره گیری از تخصص تیم ALPS و همچنین شبکه های صنعت شاهدانه و شبکه های سرمایه آن ، ضمن افزودن پهنای باند مدیریتی ، به منظور پشتیبانی از رشد پیش بینی شده شرکت ، فرصت های بیشتری برای AUSA ایجاد کند.

مدیر عامل و مدیر عامل شرکت: به عنوان شرط اتمام معامله پیشنهادی ، آقای تری غرفهکه در حال حاضر یکی از مدیران اصلی ALPS است ، با اخذ مسئولیت از سمت دکتر ، مدیر عامل AUSA در پایان کار خواهد شد. دوک فو، که از زمان به عنوان مدیر عامل موقت خدمت می کند 17 نوامبر 2020، جلسه سالانه و ویژه سهامداران. در آن زمان ، دکتر فو با تمرکز بر رشد رشد آلی ، نقش COO شرکت را بر عهده خواهد گرفت. آقای Booth ، نماد صنعت شاهدانه ، مجموعه کاملی از ابزارها را برای جلو بردن AUSA در فضای MSO در اختیار دارد. آقای بوت ، که شفق قطبی شاهدانه را از اواخر شروع کار تا یک رهبر چند میلیارد دلاری صنعت شاهدانه ساخت ، یک کارآفرین باتجربه ، باهوش در بازار سرمایه است ، درک کاملی از الزامات موفقیت در بازارهای جهانی پزشکی و تفریحی دارد و سابقه برنده شدن و ایجاد چندین شرکت موفق را دارد.

تفسیر مدیریت

“ما پیش بینی می کنیم که این معامله ، پس از اتمام ، در حال تغییر بازی و بلافاصله سازنده باشد ، و اولین و قدم مهم در تبدیل AUSA برای تبدیل شدن به شرکتی است که همیشه قرار بود باشد: یک MSO سودآور و با رشد سریع ،” گفت دکتر دوک فو، مدیر عامل موقت AUSA. “ما اعتقاد داریم که از طریق ALPS می توانیم تامین مواد ورودی قابل اطمینان و با کیفیت بالا را برای تأمین سوخت چند حالته خود تأمین کنیم ، در عین حال جریان نقدی رایگان ایجاد می کنیم تا رشد تجارت ما را تسریع کنیم. همان چیزی است که ما به سهامداران AUSA قول داده ایم و این همان چیزی است که ما در حال اجرای آن هستیم. به سرعت. “

دکتر فو ادامه داد: “شرایط معامله با توجه به درآمد تهاجمی و اهداف EBITDA ، یک نظرسنجی نسبتاً کوچک پیش رو را با یک مرحله فشرده و عقب انداخته ترکیب می کند. این ساختار ALPS و اصول آن را با موفقیت AUSA کاملا هماهنگ می کند ، و پتانسیل قابل توجهی ایجاد می کند وارونه برای تولید ارزش سهامدار. “

دکتر فو افزود: “تری افسانه بازار سرمایه است که سابقه ساخت یکی از شرکتهای برجسته در صنعت شاهدانه را دارد. او علاقه زیادی به فواید پزشکی شاهدانه و حق بزرگسالان برای استفاده تفریحی از شاهدانه دارد. من از دانش عمیق و علاقه وی به صنعت بسیار تحت تأثیر قرار گرفته ام و مشتاقانه منتظر همکاری نزدیک وی برای تحقق وعده های داده شده به سهامدارانمان هستم. “

آوی گلر، عضو هیئت مدیره و عضو کمیته جبران خسارت و نامزدی AUSA ، اظهار داشت ، “ما یک جستجوی سریع اما دقیق برای یک مدیر عامل جدید انجام دادیم و با نامزدهای قابل توجهی از نامزدها برای نقش پیشنهادی توسط یک شرکت جستجو که بسیاری از سطح C قبلی را انجام داده بود ، مصاحبه کردیم. در پایان ، ما تصمیم گرفتیم تری را به عنوان نامزد بی نظیر از صنعت ، چشم انداز روشنی برای موفقیت در کار ، و همچنین مهارت ها و شبکه برای اجرای برنامه معرفی کنیم. بعلاوه ، تری به دنبال موفقیت عمیق ، انرژی باورنکردنی ، مهارت های رهبری قوی است و وفاداری برخی از بهترین و درخشان ترین صنعت را به عهده دارد. سرانجام ، تری درک بسیار عمیقی از فضای شاهدانه آمریکا دارد که با حمایت دوک ، مدیر مالی تازه منصوب شده جون پل و سایرین ، سرمایه بزرگی برای پیشبرد استراتژی AUSA خواهد بود. “

آقای گلر ادامه داد ، “ما همچنین خوشبختانه توانستیم دکتر را حفظ کنیم. دوک فو. دوک سابقه مثال زدنی در ساخت شرکت های موفق را دارد ، “آقای گلر افزود:” تمرکز وی به عنوان مدیرعامل COO پیشرفت رشد ارگانیک ، بهینه سازی بازده دارایی های ما و اجرای استراتژی نور سرمایه است. ما بسیار خوشحالیم که تری و دوک توافق کردند تا این نقش های حیاتی را به عهده بگیرند و هیئت مدیره امیدوار است که تیم را پشتیبانی کند زیرا آنها AUSA را به سطح بعدی می رسانند.

تری غرفه، مدیر ALPS و مدیر عامل AUSA ، اضافه کرد ، “با اعلام دیروز خرید Green Therapy ، ما اکنون دو قطعه اساسی را برای اجرای استراتژی رشد پرخاشگرانه خود جمع کرده ایم. ترکیب متخصصان برجسته کشت صنعت با جایزه – برنده شدن مارک ها و عملیات Green Therapy ، و آقای ناتورال توانایی مقیاس گذاری سریع مارک های ما و تسریع در ایجاد ارزش را برای ما فراهم می کند. تقلید از این ترکیب بسیار دشوار است ، ارائه مزایای قابل توجه و پایدار رقابتی که AUSA را به طور واضح از بقیه متمایز می کند. صنعت.”

کوههای آلپ

ALPS ، پیش از این پروژه های Aurora Larssen ، یک رهبر جهانی در زمینه طراحی تاسیسات ، مدیریت ساخت و ساز و خدمات راه اندازی (پست) به بخش باغبانی در انواع مختلف محصولات تجاری است. با بازگشت به بیش از 30 سال ، ALPS با داشتن بیش از 100 میلیون فوت مربع پروژه در زیر کمربند خود ، شهرت فوق العاده ای را در زمینه طراحی گلخانه ، فضای داخلی و فضای باز ایجاد کرده است. رویکردهای این شرکت در زمینه طراحی های اگنوستیک فروشندگان در جهت بهینه سازی بازده اقتصادی در هر شرایط ممکن بازار و محیط زیست است.

در هفت سال گذشته ، ALPS با داشتن بیش از 50 پروژه در سطح جهان ، از جمله تأسیسات برجسته Aurora Sky بسیار اتوماتیک ، ارزان قیمت و با کیفیت ، 800000+ فوت مربع ، خود را به عنوان یک رهبر در فضای شاهدانه معرفی کرده است. . ‘طراحی شده توسط ALPS’ به یک نشان مترادف با کیفیت و بازگشت سرمایه بالا تبدیل شده است.

رهبری ALPS در صنعت به دلیل تعدادی از عوامل به شدت متمایز است:

 1. انتخاب فناوری: بیشتر رقبای ALPS سازندگانی هستند که محصولات خود را تهیه می کنند. از طرف دیگر ، ALPS ، فروشنده است و همیشه طراحی می کند که بهترین راه حل برای مشتریانش باشد. این تضمین می کند که در صورت لزوم ، ALPS قادر است همیشه جدیدترین نوآوری ها را بدون داشتن برآمدگی سیستم های قدیمی در طراحی های خود بگنجاند. این روش کاملاً مورد توجه تولیدکنندگانی است که ارزش ذاتی انتخاب فناوری را کاملاً درک می کنند.
 2. راه حل های محلی سازی بهینه شده: خدمات ALPS قبل از پروژه راه حل های بهینه را بر اساس آب و هوای محلی ، هزینه برق ، در دسترس بودن نیروی کار ، خروجی و کیفیت مطلوب شناسایی می کنند. این یافته ها از ارزش بلندمدت تسهیلات پشتیبانی می کنند و اطمینان حاصل می کنند که هزینه ها با حاشیه مورد انتظار هم تراز هستند.
 3. بهینه سازی اقتصادی بر اساس تجربه زندگی واقعی: ALPS با مشارکت در راه اندازی بسیاری از تاسیسات ، می داند که چالش هایی که تولیدکنندگان پس از راه اندازی امکانات با آن روبرو می شوند ، می فهمد و راه حل های خود را متناسب با آن تطبیق می دهد. در نتیجه ، ALPS قادر است خطرات اقتصادی و عملیاتی را به میزان قابل توجهی کاهش دهد.
 4. بازده اقتصادی پیشرفته از طریق ارائه خدمات پس از راه اندازی: تجربه عملیاتی عمیق ALPS منجر به ایجاد یک مجموعه منحصر به فرد از خدمات پس از راه اندازی شده است. این پیشنهادات ضمن افزایش عمر اقتصادی یک مرکز ، تولیدکنندگان را قادر می سازد تا هزینه های عملیاتی و مربوط به نگهداری CapEx را کاهش دهند. این بیشتر باعث کاهش خطرات اقتصادی و عملیاتی می شود و ALPS را از سایر “طراحی و ساخت” مشابه جدا می کند.
 5. مالکیت معنوی: ALPS یک استاد کشاورزی کنترل شده در محیط زیست است ، توانایی که با تجربه عمیق آن در ایجاد امکانات با کیفیت بالا و توان عملیاتی بالا ، از جمله مواردی که باید به مقررات GACP / GMP و همچنین ارائه محصولات اختصاصی پایبند باشند ، افزایش می یابد. به عنوان مثال ، ALPS در اطراف تحویل آب و هوا ، IP منحصر به فردی ایجاد کرده است که منجر به صرفه جویی در هزینه و همچنین کیفیت محصول بالاتر و عملکرد با کاهش خطر بیماری می شود.
 6. مقیاس: مقیاس سازمان ALPS مزایای رقابتی را از طریق جمع آوری استعدادهای داخلی در طیف گسترده ای از تخصص ها فراهم می کند که تقلید از آنها دشوار است.
 7. شراکت: ALPS شریک انتخابی بسیاری از فروشندگانی است که مایل به توسعه مشترک راه حلهای انحصاری فقط برای مشتریان ALPS هستند. علاوه بر این ، اطمینان ALPS به فروشندگان به عنوان نماینده مشتری و مشتری ارائه می دهد و اطمینان حاصل می کند که هر دو طرف از ابتدای پروژه تراز می شوند و باعث کاهش شگفتی ها و هزینه های اضافی در طول عمر پروژه می شوند. در نتیجه ، ALPS می تواند برای مشتری در مورد صرفه جویی در هزینه مذاکره کند که اگر مشتری مستقیماً به فروشنده مراجعه کند ، در غیر اینصورت در دسترس نخواهد بود.
 8. نام تجاری: کیفیت طراحی ، مدیریت پروژه ، راه اندازی ، تحویل پروژه و خدمات پس از راه اندازی به این معنی است که رضایت مشتری ALPS فوق العاده بالا است ، ارزش ویژه ای از برند را ارائه می دهد و همچنین تمایل فروشندگان به مشارکت با ALPS را تقویت می کند. مارک ALPS همچنین ارزش تجاری قابل توجهی را نسبت به مصرف کنندگان محصولات نهایی فراهم می کند و موقعیت مشتری را در بازار تقویت می کند.
 9. انطباق: APIS ، تطابق جدید شرکت و ارائه خدمات مبتنی بر داده ، تولیدکنندگان را قادر می سازد تا از رعایت خطرات مربوط به مقررات و مقررات جلوگیری کنند. APIS ابزاری قدرتمند است که برای ادغام چندین سیستم در یک منبع واحد داده و اطلاعات طراحی شده است. این داشبورد امن ، قابلیت ردیابی و ردیابی و همچنین دسترسی سریع به داده های قابل بازیابی برای پرسنل تولید ، صاحبان تاسیسات ، حسابرسان و تجزیه و تحلیل داده ها را فراهم می کند. با این حال ، APIS فقط برای بازارهای نظارتی مانند شاهدانه نیست. همچنین بینشی و کنترل عملیاتی برای محصولات سنتی سبزیجات و غیر سبزیجات را فراهم می کند. این کار مدیریت صنعتی گلخانه ای نامیده می شود.
اخبار مرتبط  Habanos، S.A. اولین جشن جهانی Hoyo de Monterrey Springs را برای بزرگداشت سال نو چینی ارائه می دهد

شکل 1 زیر نظارت بر ارائه خدمات نهایی به پایان ALPS در طول زنجیره ارزش کشت شاهدانه را نشان می دهد.

کیفیت طراحی ، اجرا و نوآوری ، ALPS را قادر به رشد سریع کرده است و این شرکت در حال حاضر به مشتریان در سراسر جهان خدمات ارائه می دهد (شکل 2 ، با مشخص شدن محل کار).

جزئیات معامله

AUSA بین اصل به ALPS پرداخت خواهد کرد 13.7 میلیون دلار حداکثر 26.144 میلیون دلار در کل برای 51٪ علاقه به ALPS و گزینه کسب 49٪ اضافی. مبلغ پرداختی براساس نقاط عطف و تنظیمات مختلفی که در زیر آورده شده پرداخت می شود.

ملاحظه اولیه

(من)

10،000،000 دلار پرداخت شده از طریق انتشار سهام AUSA (“سهام AUSA”) با قیمت قابل قبول 0.20 دلار برای هر سهم AUSA ، یا به صورت نقدی ، یا مخلوطی از هر دو در انتخابات AUSA.

(ii)

2،000،000 دلار در زمان بسته شدن به صورت نقدی پرداخت می شود. و

(سوم)

بازپرداخت خسارت 1،700،000 دلاری ، قابل پرداخت هجده (18) ماه پس از بسته شدن ، تنظیم شده برای هرگونه ادعای خسارت توسط AUSA طبق شرایط قرارداد خرید. بازپرداخت خسارت ، در صورت وجود ، ممکن است در هنگام انتخاب AUSA به صورت نقدی یا سهام AUSA با قیمتی معادل برابر با میانگین وزن 10 روزه با قیمت متوسط ​​محاسبه شده از تاریخ پرداخت ، پرداخت شود.

ملاحظه نقطه عطف

AUSA همچنین موظف است پرداخت های مبتنی بر نقطه عطف زیر را به فروشندگان ALPS پرداخت کند:

من.

حداکثر پرداخت های مهم (“پرداخت های مایلستون”) که قابل پرداخت خواهد بود ، با فرض رضایت کامل از تمام نقاط عطف ، 24 میلیون دلار خواهد بود که در شش قسط قابل پرداخت است و تا 90 روز پس از 30 ژوئن 2022 قابل پرداخت است.

دوم

هر پرداخت نقطه عطف بر اساس اهداف درآمد (3 پرداخت) و EBITDA (3 پرداخت) مربوط به دوره های 12 ماهه تا 30 ژوئن محاسبه می شودهفتم 2022 ، 2023 و 2024. پرداخت واقعی مرحله عظیم 8 میلیون دلار در هر دوره 12 ماهه است (در مجموع تا 24 میلیون دلار) ، منوط به عملکرد واقعی.

سوم

حداکثر پرداخت های عطف 24 میلیون دلار در صورت دستیابی ALPS به درآمد انباشته 108.7 میلیون دلار با EBITDA تجمعی 48.9 میلیون دلار در بازه زمانی جولای 2021 تا ژوئن 2024 (با آستانه های درآمد و EBITDA جداگانه برای هر دوره 12 ماهه) قابل پرداخت است.

اگر قبل از استفاده AUSA از گزینه خرید 49٪ باقیمانده ALPS ، یک پیش پرداخت مرحله ای توسط AUSA قابل پرداخت شود ، این پرداخت 51٪ از پیش پرداخت قابل اجرا خواهد بود. تعداد سهام AUSA که در ارتباط با پرداخت پیش پرداخت یا مقدار گزینه (به شرح زیر تعریف شده است) توسط AUSA صادر خواهد شد با تقسیم مبلغ قابل پرداخت به مبلغی برابر با بزرگتر از (a) حجم – میانگین وزنی قیمت معاملات سهام AUSA در بورس اوراق بهادار کانادا برای ده روز معاملات بلافاصله قبل از تاریخ پرداخت قابل اجرا و (ب) حداکثر تخفیف مجاز مجاز توسط قوانین قابل اجرا در بورس اوراق بهادار در قیمت بسته شدن سهام AUSA در روز تجارت قبل از این اعلامیه

گزینه

به عنوان بخشی از شرایط پیشنهادی ، AUSA حق خرید 49٪ سهام ALPS باقیمانده را با این شرایط دارد:

(من)

AUSA ممکن است 49٪ ALPS را با مبلغی معادل 14،300،000 دلار بعلاوه هر مقدار پرداخت قبلی که ضربدر آن درصد ALPS متعلق به فروشندگان در زمان پرداخت این قبیل پرداخت می کند ، انتخاب کند.مقدار گزینه“)؛

(ii)

AUSA ممکن است در هر زمان تا سومین سالگرد بسته شدن خرید اولیه ، تمام یا بخشی از گزینه را به طور نسبی اعمال کند.

مبلغ گزینه از طریق انتشار سهام AUSA یا به صورت نقدی یا مخلوطی از هر دو در انتخابات AUSA قابل پرداخت خواهد بود. درصورتی که صدور سهام AUSA منجر به “تغییر کنترل” شود (برای اهداف قوانین بورس اوراق بهادار کانادا) ، AUSA از پرداخت مقدار Milestone یا مقدار گزینه در سهام AUSA منع خواهد شد و لازم است که پرداخت های نقدی سهام AUSA که در رابطه با معامله صادر شده مشمول محدودیت های قراردادی خاصی برای انتقال خواهد بود.

اتمام معامله منوط به شرایط بسته شدن عادی است ، از جمله اتمام مراقبت های لازم ، مذاکره در مورد توافقات قطعی و دریافت کلیه تأییدیه های لازم. اگر چنین شرایطی رعایت نشود ، ممکن است معامله پیشنهادی با شرایط مندرج در اینجا یا به طور کامل انجام نشود. طرفین پیش بینی می کنند توافقات قطعی طی 30 روز آینده انجام شود و پیش بینی می شود معامله در سه ماهه اول سال 2021 به اتمام برسد.

جزئیات تماس کنفرانس

این شرکت میزبان یک کنفرانس تلفنی خواهد بود پنجشنبه 7 ژانویه 2021 در ساعت 12:00 به وقت شرقی، برای بحث در مورد هر دو معاملات ALPS و Green درمانی که امروز اعلام شده است.

درباره Australis Capital Inc.

AUSA استراتژی رشد سرمایه را در جهت استقرار یک MSO بسیار رقابتی و سودآور در ایالات متحده و بازارهای جهانی شاهدانه اجرا می کند. خطوط و دارایی های تجاری AUSA شامل سرمایه گذاری در Cocoon ، Body and Mind Inc ، Quality Green ، Folium Biosciences و دارایی های زمینی در واشنگتن. AUSA در حال حاضر به دنبال بسته شدن معامله ای است که به موجب آن 100٪ از عضویت در Green Therapyics LLC ، یک MSO برنده جایزه با فعالیت در نوادا، میسوری و اوکلاهما. علاوه بر این ، شرکت در تلاش است تا خرید ALPS ، مشاور برتر طراحی ، مدیریت ساخت ، راه اندازی و پس از راه اندازی محصولات باغی مانند حشیش ، میوه ها ، سبزیجات ، قارچ ها و جلبک ها را در زمینه طراحی ، مدیریت ساخت و ساز در جهان انجام دهد. از طریق GT و ALPS ، این شرکت معتقد است که می تواند دسترسی کم هزینه به زیست توده شاهدانه را تأمین کند تا مقیاس مارک های برنده جایزه خود را در سراسر ایالات متحده و بازارهای جهانی شاهدانه تأمین کند.

سهام مشترک شرکت در CSE تحت نماد “AUSA” و در OTCQB تحت نماد “AUSAF” معامله می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد AUSA ، با شرکت از طریق پست الکترونیکی در آدرس تماس بگیرید [email protected].

دکتر. دوک فو

________________________________

دکتر. دوک فو
مدیر اجرایی موقت

بیانیه رو به جلو

این بیانیه مطبوعاتی حاوی “اطلاعات آینده نگر” به معنای قانون قابل اجرا در مورد اوراق بهادار است. تمام گزاره ها ، به غیر از اظهارات واقعیت تاریخی ، که در اینجا گنجانده شده است ، اطلاعات آینده نگرانه است. به طور کلی ، اطلاعات آینده نگر ممکن است با استفاده از اصطلاحات آینده نگر مانند “برنامه ها” ، “انتظار” یا “انتظار ندارد” ، “پیشنهادی” ، “انتظار می رود” ، “بودجه” ، “برنامه ریزی” ، “تخمین” ، “پیش بینی” ، “قصد” ، “پیش بینی” یا “پیش بینی نمی کند” ، یا “اعتقاد دارد” ، یا تغییرات چنین کلمات و عباراتی ، یا با استفاده از کلمات یا عباراتی که بیانگر برخی اعمال ، حوادث یا نتایج ممکن است رخ دهد ، یا ممکن است رخ دهد یا حاصل شود. به طور خاص ، این بیانیه مطبوعاتی حاوی اطلاعات آینده نگرانه در رابطه با: زمان بندی و توانایی بستن معامله پیشنهادی است. توسعه پیش بینی شده مشاغل ALPS و توانایی آن برای رشد درآمد. معامله پیشنهادی بلافاصله به موقعیت مالی شرکت اضافه می شود. توانایی AUSA در انعقاد قرارداد کم هزینه کشت و جذب با مشتریان ALPS. زمان و توانایی بستن معامله پیشنهادی با Green Therapy؛ توانایی شرکت برای اجرای استراتژی خود برای ایجاد یک مدل Capex کم MSO ؛ تأثیر تغییرات در تحولات فدرال و ایالت ایالات متحده با توجه به صنعت شاهدانه و فرصتهایی که این شرکت ممکن است فراهم کند. این اطلاعات آینده نگر ، عقاید فعلی شرکت را نشان می دهد و مبتنی بر اطلاعاتی است که هم اکنون در دسترس شرکت است و بر اساس فرضیاتی که شرکت معتقد است منطقی است. این فرضیه ها شامل: توانایی شرکت در دستیابی موفقیت آمیز به شرایط بسته شدن معاملات ALPS و Green Therapy ، توانایی شرکت در انجام مذاکرات مربوط به توافق نامه های کشت و جذب با تأمین کنندگان بالقوه است ، اما محدود نمی شوند. توانایی مدیریت ALPS و شرکت در اجرای موفقیت آمیز برنامه های کاری مربوطه. همانطور که پیش بینی شده بود ، تغییرات قانونی مربوط به صنعت شاهدانه پیش می رود. و پاسخ مداوم و توانایی شرکت برای هدایت بیماری همه گیر COVID-19 که با توانایی و پاسخ آن تا به امروز مطابقت دارد یا بهتر از آن است.

اطلاعات آینده نگر در معرض خطرات شناخته شده و ناشناخته ، عدم قطعیت و سایر عواملی است که ممکن است باعث شود نتایج واقعی ، سطح فعالیت ، عملکرد یا دستاوردهای شرکت از نظر بیان شده یا ضمنی چنین اطلاعات آینده نگر متفاوت باشد. این خطرات و سایر عوامل ممکن است شامل موارد زیر باشد: عدم اطمینان رقابتی ، سیاسی و اجتماعی ؛ شرایط عمومی بازار سرمایه و قیمت های بازار اوراق بهادار ؛ نتایج واقعی عملیات آینده شرکت ؛ رقابت؛ تغییر در قوانین مربوط به شرکت ؛ زمان و در دسترس بودن تأمین مالی خارجی با شرایط قابل قبول ؛ فقدان نیروی متخصص ، ماهر یا از دست دادن افراد کلیدی ؛ خطرات مربوط به بیماری همه گیر COVID-19 از جمله توصیه های مختلف ، دستورات و اقدامات مقامات دولتی برای تلاش برای محدود کردن همه گیری ، از جمله محدودیت های سفر ، بسته شدن مرزها ، تعطیلات غیر ضروری مشاغل ، اختلالات خدمات ، قرنطینه ها ، جدا شدن از خود ، پناهگاه ها – فاصله مکانی و اجتماعی ، ایجاد اختلال در بازارها ، فعالیت اقتصادی ، تأمین مالی ، زنجیره های تأمین و کانال های فروش و وخامت اوضاع عمومی اقتصادی از جمله رکود اقتصادی یا ملی احتمالی. و بدتر شدن بازارهای مالی که می تواند توانایی شرکت در به دست آوردن تأمین مالی خارجی را محدود کند.

EBITDA معیار غیر استاندارد IFRS است. سود قبل از بهره ، مالیات ، استهلاک و استهلاک (“EBITDA”) نباید به عنوان گزینه هایی برای درآمد / زیان خالص تعیین شود که مطابق با IFRS تعیین شده است. EBITDA در استاندارد IFRS معنای استانداردی ندارد و بنابراین با اقدامات مشابه ارائه شده توسط سایر ناشران قابل مقایسه نیست. این شرکت معتقد است که EBITDA یک معیار مالی معنی دار است زیرا وجه نقد حاصل از عملیات را اندازه گیری می کند ، شرکت می تواند از آن برای تأمین نیازهای سرمایه در گردش و تأمین بودجه ابتکارات رشد آینده استفاده کند.

شرح عوامل خطر اضافی که ممکن است باعث تفاوت واقعی نتایج واقعی با اطلاعات آینده نگر شود ، در اسناد افشای شرکت در وب سایت SEDAR به آدرس www.sedar.com یافت می شود. اگرچه این شرکت تلاش کرده است عوامل مهمی را که می تواند باعث تفاوت واقعی نتایج واقعی با نتایج موجود در آینده نگر شود ، شناسایی کند ، اما ممکن است عوامل دیگری نیز وجود داشته باشد که باعث می شود نتایج آنطور که پیش بینی شده ، تخمین زده نشده یا در نظر گرفته نشده است. بر این اساس ، خوانندگان نباید به اطلاعات آینده نگر اعتماد بی جهت داشته باشند. خوانندگان هشدار می دهند که لیست عوامل فوق جامع نیست. بیشتر خوانندگان هشدار داده می شوند كه به اطلاعات آینده نگر اعتماد بی جهت نداشته باشند ، زیرا هیچ تضمینی وجود ندارد كه برنامه ها ، اهداف یا انتظاراتی كه از آنها می گذرد اتفاق بیفتد. چنین اطلاعاتی ، اگرچه در زمان آماده سازی توسط مدیریت منطقی در نظر گرفته شده است ، اما ممکن است نادرست باشد و نتایج واقعی ممکن است از نظر پیش بینی شده تفاوت اساسی داشته باشد.

اطلاعات منتشره در این بیانیه مطبوعاتی صریحاً توسط این بیانیه احتیاط واجد شرایط است. اطلاعات آینده نگر موجود در این بیانیه مطبوعاتی ، انتظارات شرکت از تاریخ انتشار این بیانیه مطبوعاتی را نشان می دهد و بر این اساس ، پس از چنین تاریخی قابل تغییر است. با این حال ، شرکت صریحاً از هرگونه قصد یا تعهدی برای به روزرسانی یا تجدیدنظر در هرگونه اطلاعات آینده نگر ، خواه در نتیجه اطلاعات جدید ، وقایع آینده یا غیر آن ، صرف نظر از مواردی که صریحاً در قانون اعمال شده در مورد اوراق بهادار استفاده می شود ، سلب مسئولیت می شود.

CSE نه محتوای این خبر را تأیید و نه تأیید کرده است. نه CSE و نه ارائه دهنده خدمات مقررات آن (همانطور که این اصطلاح در سیاستهای CSE تعریف شده است) مسئولیت کافی یا صحت این نسخه را نمی پذیرند.

1 https://www.futurewiseresearch.com/healthcare-market-research/Cannabis-Cultivation-Market/10479

SOURCE Australis Capital Inc.

لینک های مربوطه

www.ausa-corp.com