آزمایشگاه های TurtleTree ، رهبر جهانی شیر مبتنی بر سلول ، TurtleTree Scientific را راه اندازی کردند

این برای کشاورزی سلولی به چه معناست؟ در اوایل سال 2021 ، TurtleTree Scientific برای تولید فاکتورهای رشد با درجه غذایی با شرکت های گوشتی مستقر در سلول کار خواهد کرد. انتظار می رود قیمت ها کسری از معادل های درجه دارویی موجود در بازار باشد. سنگاپور به عنوان اولین کشور در جهان که اجازه فروش محصولات گوشتی مبتنی بر سلول را دارد ، از اهمیت استراتژیکی برخوردار است زیرا این کشور توجه شرکت های بیشتری را به سمت سلول های سلولی جلب خواهد کرد و مشتریان فعلی برای کار دارد.

در دسترس بودن فاکتورهای رشد مقرون به صرفه برای تأیید امکان اقتصادی آن برای کشاورزی سلولی بسیار مهم است. علاوه بر این ، سنگاپور همچنین یک قطب منطقه ای در زمینه بیوتکنولوژی است که فاکتورهای رشد با کیفیت بالا برای استفاده در صنعت علوم زندگی بسیار مورد تقاضا هستند.

اخبار مرتبط  گروه SI از گسترش ظرفیت پیچ در چین خبر می دهد

بروس فردریشمدیر اجرایی م Instituteسسه غذای خوب از این معرفی بسیار هیجان زده است. “سنگاپور برای برد دوباره. کارهای مهیجی که در آزمایشگاه های TurtleTree در حال انجام است با حمایت فوق العاده دولت انجام می شود و سایر دولت ها باید از سنگاپور پیروی کنند. دولت ها مشتاق هستند که همه گیری بعدی را متوقف کنند و آنتی بیوتیک ها را ادامه دهند و دولت ها می خواهند به تعهدات خود در زمینه شرایط آب و هوایی طبق توافق نامه پاریس عمل کنند. بنابراین ، دولت ها باید از سنگاپور الگو بگیرند و همه تلاش خود را برای ایجاد فضای خوشآمد برای شرکت های نوآور مانند آزمایشگاه های TurtleTree انجام دهند. در حال حاضر سنگاپور در یک کلاس خاص خود قرار دارد. دولت های دیگر باید از این الگو پیروی کنند. “

اخبار مرتبط  ناهار خوری داخل سالن به ICHIRAN بروکلین بازگشت

“ما نه تنها با م institسسات تحقیقاتی محلی مانند NUS و NTU بلکه با م ،سسات جهانی مانند دانشگاه Wageningen در هلند کار می کنیم. ما قبلاً ارسال برخی از نمونه ها را برای سایر شرکت های گوشتی مستقر در سلول آغاز کرده ایم و می خواهیم نقش مهمی در این صنعت داشته باشیم. ” ماکس چاودار، استراتژیست ارشد آزمایشگاه های TurtleTree.

آزمایشگاه های TurtleTree اخیراً 9.4 میلیون دلار از سرمایه گذاران ، از جمله KBW Ventures از ، دریافت کرده اند شاهزاده خالد بن الولید و شرکت سرمایه گذاری مخاطره آمیز هنگ کنگ Green Monday Ventures. TurtleTree Scientific به عنوان شاخه ای از آزمایشگاه های TurtleTree توسط تیم اختصاصی از متخصصان فصلی صنعت هدایت می شود.

برای اطلاعات بیشتر ، لطفا کلیک کنید https://bit.ly/2MnTrJo

برای درخواست مصاحبه لطفا با ما تماس بگیرید: [email protected]

درباره آزمایشگاه های TurtleTree – آزمایشگاه های TurtleTree با استفاده از روش انحصاری و مبتنی بر سلول برای تولید پایدار شیر و مواد تشکیل دهنده شیر ، آینده تولید شیر و غذای کودک را شکل می دهند. آزمایشگاه های TurtleTree همراه با شرکای ارزشمند خود می توانند به بهره وری منابع دست یابند و دسترسی مصرف کنندگان به محصولات لبنی سالم ، ایمن ، قابل اطمینان و با کیفیت بهتر را بهبود بخشند.

اخبار مرتبط  Trim & Proper با آرایش به عنوان یک سرویس صنعت صنعت آرایشگاه را مختل می کند

درباره TurtleTree Scientific – TurtleTree Scientific از روی میل به حل چالش های کشاورزی سلولی تاسیس شد. ما فاکتورهای رشد درجه غذایی و محیط کشت سلولی را تولید می کنیم تا پایه های لازم برای رشد صنعت را ایجاد کنیم. TurtleTree Scientific توسط آزمایشگاه TurtleTree تاسیس شد و توسط یک تیم مجرب از متخصصان صنعت هدایت می شود.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1394211/TurtleTree_Sc Scientific.jpg

آزمایشگاه TurtleTree SOURCE