آزمایشگاه های TurtleTree ، رهبر جهانی شیر مبتنی بر سلول ، TurtleTree Scientific را راه اندازی کرد

این برای صنعت کشاورزی سلولی به چه معناست؟ در اوایل سال 2021 ، TurtleTree Scientific با شرکت های گوشتی مستقر در سلول در زمینه تولید فاکتورهای رشد درجه مواد غذایی کار خواهد کرد. انتظار می رود قیمت ها کسری از معادل های درجه دارویی در بازار باشد. سنگاپور، به عنوان اولین کشور در جهان که فروش محصولات گوشتی مبتنی بر سلول را تأیید می کند ، از آنجا که این کشور مجبور است توجه شرکت های بیشتری را به سلول مبتنی بر سلول جلب کند ، دارای استراتژی است و مشتریان فعلی دارد که می تواند با آنها مقیاس بندی کند.

در دسترس بودن فاکتورهای رشد مقرون به صرفه برای کشاورزی سلولی برای تأیید امکان سنجی اقتصادی آن ضروری است. علاوه بر این، سنگاپور همچنین یک قطب منطقه ای بیوتکنولوژی است که در آن فاکتورهای رشد کیفیت برای استفاده در صنعت علوم زیستی تقاضای زیادی دارند.

اخبار مرتبط  ایالات متحده نیوز بهترین تخفیف های اتومبیل را برای آگوست سال 2020 اعلام کرد

بروس فردریش مدیر اجرایی موسسه غذای خوب از این راه اندازی بسیار هیجان زده است. “سنگاپور برای پیروزی دوباره. کارهای هیجان انگیزی که در آزمایشگاه های Turtle Tree انجام می شود با حمایت فوق العاده دولت اتفاق می افتد و دولت های دیگر باید این کار را دنبال کنند سنگاپور رهبری. دولت ها علاقمند هستند که همه گیری بعدی را متوقف کنند و آنتی بیوتیک ها را ادامه دهند و دولت ها می خواهند به تعهدات خود در زمینه شرایط آب و هوایی عمل کنند. پاریس توافق آب و هوا ، بنابراین دولت ها باید از آن پیروی کنند سنگاپور رهبری و انجام تمام تلاش خود برای ایجاد یک فضای خوشامدگویی برای شرکتهای نوآور مانند آزمایشگاه TurtleTree. همین الان، سنگاپور به خودی خود در یک کلاس است دولت های دیگر باید قدم بردارند. ”

اخبار مرتبط  تجزیه و تحلیل صنعت تولید کنندگان ونیر و تخته سه لا جهانی با پوشش 200 شرکت برتر از جمله شرکت Okura Industrial Co. Ltd. ، Kronospan Holdings Ltd و Kronospan Mielic SP. Z O.O.

“نه تنها با م institسسات تحقیقاتی محلی مانند NUS و NTU همکاری می کنیم ، بلکه نهادهای جهانی مانند دانشگاه واگنینگن در هلند. ما در حال حاضر ارسال برخی از نمونه ها را به سایر شرکت های گوشتی سلول سلولی آغاز کرده ایم و هدف ما نقش اصلی در این امر است صنعت،” می گوید ماکس چاودار، استراتژیست ارشد آزمایشگاه های TurtleTree.

آزمایشگاه TurtleTree اخیراً مطرح شده است 9.4 میلیون دلار آمریکا از سرمایه گذاران که شامل شاهزاده KBW Ventures خالد بن الولید و هنگ کنگ شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر دوشنبه سبز. به عنوان بازوی آزمایشگاه های TurtleTree ، TurtleTree Scientific تیم خود را از بازیکنان با تجربه صنعت هدایت می کند.

برای اطلاعات بیشتر ، اینجا را کلیک کنید: https://bit.ly/2MnTrJo

برای درخواست مصاحبه با ما تماس بگیرید: [email protected]

درباره آزمایشگاه های TurtleTree – آزمایشگاه های TurtleTree با روش انحصاری و مبتنی بر سلول ، برای تولید پایدار شیر و اجزای شیر ، آینده شیر لبنی و تولید تغذیه نوزاد را شکل می دهند. آزمایشگاه های TurtleTree به همراه شرکای گرانقدر خود می توانند به بهره وری منابع دست یابند و دسترسی به محصولات لبنی سالم ، ایمن ، مطمئن و با کیفیت بالاتر را برای مصرف کنندگان افزایش دهند.

اخبار مرتبط  1600 امضا کننده داخلی و بین المللی خواستار تنظیم مقررات متمایز برای محصولات نیکوتین در کلمبیا هستند تا پایه های توافق نامه های جدید قانونی را در سرتاسر قاره آمریکای لاتین بنا کنند.

درباره TurtleTree Scientific – TurtleTree Scientific از روی میل به حل چالش های کشاورزی سلولی تاسیس شد. ما در حال تولید فاکتورهای رشد درجه غذایی و محیط کشت سلولی هستیم تا پایه های لازم را برای پیشرفت صنعت طراحی کنیم. TurtleTree Scientific توسط آزمایشگاه TurtleTree آغاز به کار می کند و توسط یک تیم باتجربه از متخصصان صنعت هدایت می شود.

آزمایشگاه TurtleTree SOURCE