Clearwin UAE استاندارد جدید بهداشتی برای نرده های پله برقی را تنظیم می کند

Clearwin یک راه حل پیشگیرانه با قدرت کم ، با نگهداری کم است که با استفاده از اشعه ماوراio بنفش میکروب کش (UVGI) باکتری ها را از بین می برد. لامپ میکروب کش UV-C در حالی که نرده پله برقی در حال حرکت است ، به طور مداوم ضد عفونی می کند و از گسترش منابع عفونت جلوگیری می کند. دارای وزن سبک و نصب آسان ، بدون تغییر در عملکرد مکانیکی یا ساختار پله برقی. همچنین سازگار با محیط زیست است ، نیاز به مواد شیمیایی سخت را به حداقل می رساند و نیروی دستی مورد نیاز برای تمیز نگه داشتن کامل نرده ها را کاهش می دهد.

اخبار مرتبط  شرکت نوآوری های Mydecine با توافق نامه همکاری با نوآوری دارویی کاربردی امضا می کند

مطابق با کالین استیون، مدیر عامل ، Clearwin امارات متحده عربی: “COVID-19 موجهای زیادی را از طریق صنایع مختلف ، به ویژه خرده فروشی و اوقات فراغت به وجود آورده است. نحوه احساس و رفتار مردم در خارج از خانه برای چندین ماه تحت تأثیر قرار خواهد گرفت ؛ حتی با اخبار مثبت واکسن ، اماکن عمومی در مقیاس بزرگ نیاز به تدوین استراتژی هایی برای بازگرداندن ایمن مردم و بازیابی اعتماد به نفس دارند. مطالعات نشان می دهد که مصرف کنندگان برای آرامش خاطر به دنبال اپراتورها و توسعه دهندگان هستند و آنها این فرصت را دارند تا با رعایت استانداردهای بهداشتی برتر سطح را افزایش دهند.

اخبار مرتبط  PBfit دو اسپری جدید را منتشر کرد که تمایل به هوس کره ای آجیل خامه ای دارند

وی افزود: “بدون مقررات خاص و محدودیت های بودجه ای ، امکانات باید در برابر بهداشت نرده های پله برقی باشد که می داند چگونه باکتری ها در این مناطق که توده های مردم در آن حضور دارند رشد می کند و تکثیر می شود. آنها وظیفه اجرای آن را به عنوان بخشی از برنامه پیشگیری خود دارند. و ایجاد یک محیط امن ، جایی که تمام اقدامات بهداشتی احتمالی اعمال شود. “

اخبار مرتبط  پروژه برچسب تمیز دادخواست علیه پنج مورد از بزرگترین مارک های قهوه را به دلیل ترکیب مواد نواری رنگ در محصولات پرفروش و بدون حاشیه

ClearwinUAE تنها نماینده و توزیع کننده منحصر به فرد سیستم ضدعفونی کننده نرده های برقی پله برقی Clearwin در امارات متحده عربی است. کمک به سالم سازی امارات متحده عربی یک انتخاب نیست ، بلکه ضروری است.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1394166/Clearwin_Escalator_Handrail.jpg

برای اطلاعات بیشتر در مورد محصول:

امارات متحده عربی
تلفن: +971 (4) 401 8434
پست الکترونیک: [email protected]
وب سایت: www.clearwinuae.com

آمریکا
تلفن: +70 602-821-4705
پست الکترونیک: [email protected]
وب سایت: www.ClearwinUS.com

منبع Clearwin

لینک های مربوطه

https://www.clearwinuae.com/