Bed Bath & Beyond Inc. پتی وو خرده فروشی و مارک تجاری را به عنوان مدیر کل خرید کودک انتخاب می کند

خانم وو با اجرای یک استراتژی شش ماده ای و برنامه سرمایه گذاری که در روز سرمایه گذار اخیر شرکت شرح داده شد ، مسئولیت رشد خرید کودک و پایگاه مشتری آن را بر عهده خواهد داشت. این استراتژی بر اساس کار موفقیت آمیز در میان بنر اصلی Bath Bath & Beyond شرکت ساخته خواهد شد و شامل معرفی مارک های متعلق به مشتری و همچنین گسترش دامنه محصول به مواردی برای کودکان خردسال و همچنین نوزادان و کودکان نوپا است.

خانم وو بیش از 25 سال تجربه در خرده فروشی و تجارت به ارمغان آورده است. او از Beautycounter ، که در آنجا بعنوان مدیر ارشد بازرگانی آن خدمت می کرد ، به buybuy BABY پیوست. او پیش از این مدیر ارشد بازرگانی و مدیر کل بخش کودک در شرکت صادق بود و همچنین از جمله سمت های دیگر مدیریت ارشد در Mattel، Inc و Walmart را بر عهده داشت. خانم وو MBA از دانشکده بازرگانی هاروارد و یک BSBA از دانشگاه واشنگتن که در سنت لوئیس.

جان هارتمن گفت: “buybuy BABY استعداد رشد استثنایی دارد ، فرصتی منحصر به فرد برای گسترش قدرت ما در این گروه با ایجاد روابط قوی تر و طولانی مدت با والدین جدید و متوقع فراهم می کند. من بسیار خوشحالم که از پتی که تخصص استثنایی او کمک خواهد کرد استقبال می کنم. برنامه های ما را تسریع کنید ، در حالی که استراتژی رشد جاه طلبانه خود را برای گشودن پتانسیل های این تجارت و ارائه خدمات به مشتریان در طول لحظات جادویی زندگی آنها ، ایجاد تغییرات معنادار می کنید. “

اخبار مرتبط  TUKAweb و 62 TUKAcenters اکنون خدمات سه بعدی را ارائه می دهد

خانم وو گفت ، “من از پیوستن به buybuy BABY ، که چنین نقشی اساسی برای بسیاری از والدین تازه متولد شده و جدید است ، با ارائه پشتیبانی ، راهنمایی و راه حل برای ادامه کار خانواده ها در حالت عادی جدید بسیار خوشحالم. به عنوان یک همه چیز واقعی همیشه خرده فروش ، خرید خرید BABY شریک والدین است ، با این وجود آنها خرید را انتخاب می کنند و من افتخار می کنم که به سازمانی از همکاران اختصاص داده شده که در این اوقات بی سابقه برای خدمات به مشتریان خود خستگی ناپذیر کار کرده اند ، ملحق شوم. “

اخبار مرتبط  Pace-O-Matic از ویرجینیا استقبال از تصویب این اصلاحیه را قادر می سازد كه Virginians بتواند بازی های مهارتهای مردمی را ادامه دهد و صندوق كمك جدید COVID-19 را پشتیبانی كند

buybuy BABY خرده فروش پیشرو متخصص کودک در بازارهایی است که در آن فروشگاه های خرده فروشی و یک بازیگر قدرتمند و قدرتمند در بازار کودک دارد. این شرکت در حالی که سرمایه گذاری در کانال های دیجیتال و یک برنامه جدید وفاداری در کل شرکت برای ایجاد فرصت های رشد در این رده و در طول عمر مشتری دارد ، در سه سال آینده 50 فروشگاه جدید خرید BABY اضافه می کند.

درباره Bed Bath & Beyond Inc.

Bed Bath & Beyond Inc. و شرکت های تابعه (“شرکت”) یک خرده فروشی همه کانال است که احساس راحتی در خانه را برای مشتریان ما آسان می کند. این شرکت مجموعه گسترده ای از کالاها را در بازارهای خانه ، کودک ، زیبایی و سلامتی به فروش می رساند. علاوه بر این ، شرکت در یک سرمایه گذاری مشترک شریک است که فروشگاه های خرده فروشی در مکزیک را با نام Bed Bath & Beyond اداره می کند.

اخبار مرتبط  TAICCA بهترین نمایشگاه ها را از تایوان در نمایشگاه بین المللی کتاب در گوادالاخارا نشان می دهد

درباره buybuy BABY

buybuy BABY یک خرده فروش ویژه در کودکان است آمریکای شمالی که والدین را با اطلاعات و محصولاتی که برای اطمینان خاطر آماده کردن ، پیمایش و جشن زندگی پر از شادی با کودک نیاز دارند ، فراهم می کند. این شرکت مجموعه وسیعی از وسایل ضروری و لوازم کودک را به فروش می رساند. این شرکت زیرمجموعه Bed Bath & Beyond Inc. است.

SOURCE حمام تختخواب و فراتر از شرکت