Cotecna شرکت Fitosoil Laboratorios ، S.L.

ژنو ، 6 ژانویه ، 2021 / PRNewswire / – Cotecna خوشحال است که از خرید Fitosoil Laboratorios ، S.L. ، آزمایشگاه پیشرو اسپانیا در بازار کشاورزی و ایمنی مواد غذایی خبر می دهد. Fitosoil با تاسیس و کارگردانی Don Antonio Abellán ، 70 تکنسین بسیار واجد شرایط در آزمایشگاه مستقر در مورسیا دارد.

Fitosoil خدمات گسترده ای از آزمایشات کشاورزی گرفته تا تجزیه و تحلیل شیمیایی روی طیف وسیعی از محصولات ، با تمرکز بر میوه ها ، سبزیجات و کودها را به مشتریان خود ارائه می دهد. Fitosoil موقعیت پیشرو در بخش کود را به خود اختصاص داده است ، به همین دلیل تکنیک های تحلیلی پیشرفته ای را در سطح بین المللی توسعه داده و یکی از بالاترین دامنه های اعتبارسنجی در اروپا را دارد.

خرید Fitosoil ، به دنبال NOFA در هلند و NEOTRON در ایتالیا ، به Cotecna اجازه می دهد تا شبکه آزمایشگاه های اروپایی و تخصص خود را در بخش ایمنی مواد غذایی گسترش دهد. Cotecna با بیش از 5000 کارمند و شبکه ای بیش از 100 دفتر و آزمایشگاه در سراسر جهان ، پیشروترین ارائه دهنده خدمات آزمایش ، بازرسی و صدور گواهینامه (TIC) در زنجیره های تأمین مواد غذایی و کشاورزی است.

اخبار مرتبط  رهبر صنعت هوشمند صنعت هوشمند به 20 میلیون خانوار فعال می رسد

“این خرید بخشی از استراتژی ما برای گسترش حضور ما در بازار تجزیه و تحلیل مواد غذایی و افزایش سبد خدمات ما در بخش وسیع تری از محصولات غذایی است. شهرت منحصر به فرد Fitosoil و مهارت های تحلیلی آن در بخش های کود ، زراعت ، میوه سبزیجات و پیشنهادات Cotecna و توانایی های آن را برای حمایت از روند بیشتر کشاورزی ارگانیک و پایدار تقویت می کنند. Fitosoil همچنین موقعیت ما را در اسپانیا تقویت می کند ، که یک منطقه رشد کلیدی برای گروه است “، گفت سباستین دانود ، مدیر عامل Cotecna .

اخبار مرتبط  جنسکو عزیمت مدیر ارشد مالی را اعلام کرد

دون آنتونیو ابلان ، مدیر کل Fitosoil Laboratorios ، S.L. و تیم او در سفر جدید خود در گروه Cotecna به هدایت Fitosoil ادامه خواهد داد. “من از پیوستن به خانواده Cotecna خوشحالم. من در Cotecna همان روحیه و اصول اساسی را دیدم که توسعه Fitosoil را شکل داده است: کارآفرینی ، رویکرد مشاغل خانوادگی و تسلط فنی. بدون شک شبکه بین المللی Cotecna فرصت های رشد را برای Fitosoil ؛ مکمل ها با فعالیت های فعلی بازرسی ، صدور گواهینامه و تجزیه و تحلیل بسیار قوی هستند. “

مطبوعات Cotecna
ارتباطات شرکتی
+41 22 849 78 21
[email protected]

گیدو دوری
مدیر ارشد توسعه
Cotecna Inspection SA
M +41 79 123 50 69
خط مستقیم: +41 22 849 69 33

جولی انگلن
مدیر ارتباطات شرکتی
T. +41 22 849 78 21
M +41 79 123 44 24
www.cotecna.com

اخبار مرتبط  TreeHouse قیمت گذاری 500 میلیون دلار مبلغ اصلی مبلغ یادداشت های ارشد سال 2028 را اعلام کرد

درباره Cotecna
Cotecna پیشرو در ارائه خدمات آزمایش ، بازرسی و صدور گواهینامه است. ما راه حل هایی برای تسهیل تجارت و ایمن تر و کارآمدتر کردن زنجیره های تأمین برای مشتریان خود ارائه می دهیم. شبکه متخصصان و آزمایشگاه های مجاز ما در پنج بخش اصلی تخصص ارائه می دهد: راه حل های دولتی و تجاری ، کشاورزی ، ایمنی مواد غذایی ، فلزات و مواد معدنی و کالاهای مصرفی. Cotecna در سال 1974 در سوئیس تاسیس شد و به عنوان یک تجارت خانوادگی آغاز به کار کرد و به یک شرکت چند ملیتی در کلاس جهانی با بیش از 5000 کارمند در بیش از 100 دفتر در تقریبا 50 کشور تبدیل شده است.

آرم – https://mma.prnewswire.com/media/1395067/Cotecna_Logo.jpg

لینک های مربوطه

https://www.cotecna.com/

منبع Cotecna