درآمد بازار سفت شدن پوست برای عبور از 990 میلیون دلار در سال 2026: Global Market Insights، Inc.

SELBYVILLE ، دل.، 6 ژانویه 2021 / PRNewswire / – طبق آخرین گزارش “بازار سفت شدن پوست بر اساس نوع محصول (سفت شدن پوست با سونوگرافی ، سفت شدن پوست با فرکانس رادیویی ، سفت شدن با لیزر) ، قابلیت حمل (قابل حمل ، مستقل) ، استفاده نهایی (مراکز پوست ، بیمارستان ها ، تنظیمات مراقبت از منزل) ، چشم انداز منطقه ای ، روند قیمت ، بازار رقابتی اشتراک و پیش بینی 2026 “، توسط Global Market Insights، Inc ، ارزیابی بازار از سفت شدن پوست عبور می کند 990 میلیون دلار تا سال 2026. سفت کردن و لیفتینگ مختلف بدون روش های جراحی برای سفت شدن پوست ، تقاضای بازار برای دستگاه های سفت کننده پوست را تسریع می کند.

افزایش آگاهی در مورد شرایط پوستی ، همراه با تمایل به صرف هزینه بیشتر برای مراقبت از پوست ، برخی از عوامل تقویت رشد بازار سفت شدن پوست است. درآمد قابل دفع بالا در کشورهای پیشرفته مانند ایالات متحده و کره جنوبی، همراه با تمایل به هزینه بیشتر برای درمان پوست ، انتظار می رود که باعث گسترش صنعت شود. مردان و همچنین زنان برای جلب زیبایی از درمان های مراقبت از پوست استفاده می کنند و افرادی که با مشکلات پوستی روبرو هستند علی رغم هزینه های درمان ، از روش های مراقبت از پوست استفاده می کنند. درمان پوست شامل چندین جلسه است و همیشه با یک بار انجام نمی شود. بنابراین ، هزینه با توجه به ویزیت و بهبود شرایط پوست است ، علی رغم اینکه افراد زیادی مایل به صرف هزینه بیشتری برای درمان پوست هستند. این افزایش هزینه ها در اقدامات آرایشی و بهداشتی به شدت تحت تأثیر روند رسانه های اجتماعی و ارتقا of تغییر شکل پوست از طریق افراد مشهور است.

نمونه ای از این گزارش تحقیق را در https://www.gminsights.com/request-sample/detail/4880

پیش بینی می شود که بخش سفت کننده پوست با لیزر حدود 10٪ تا سال 2026 رشد داشته باشد. توسط آن یکی از روشهای تایید شده FDA برای کاهش خطوط ریز ، چین و چروک و شلی پوست است. روش های سفت شدن پوست با لیزر توسط متخصصان زیبایی و زیبایی یا سایر متخصصان مراقبت از پوست بسیار آموزش دیده برای مراقبت موثر از بیمار و بهبود نتایج مراقبت از پوست انجام می شود. تقاضا برای سفت شدن پوست با لیزر به دلیل بی خطر بودن و روشی م safeثر برای سفت شدن پوست شل که به سه تا پنج جلسه بستگی دارد ، بسته به اندازه و محل ناحیه تحت درمان ، دائماً افزایش می یابد.

بازار سفت شدن پوست برای بخش قابل حمل مستقل در ارزش گذاری شد 350 میلیون دلار در سال 2019. دستگاه های سفت کننده پوست به صورت مستقل ، درمان ها را با دقت بالاتری امکان پذیر می کنند و نتایج بهتر را در عرض یک ساعت یا کمتر ارائه می دهند. علاوه بر این ، ویژگی های یکپارچه و نیاز کمتری به نگهداری در دستگاه های سفت کننده پوست مستقل ، ترجیح آن را در کلینیک ها و بیمارستان ها افزایش می دهد.

بخش استفاده نهایی از تنظیمات مراقبت از خانه در بازار سفت شدن پوست تخمین زده می شود که تا سال 2026 به CAGR 12٪ برسد. دستگاه های سفت کننده پوست با سونوگرافی بیشتر در خانه استفاده می شوند. دستگاه های سفت کننده پوست برای استفاده در منزل نیازی به مجوز برای کار ندارند و یا به هیچ متخصص ماهر نیاز ندارند. علاوه بر این ، هیچ آموزش خاصی برای کار با چنین دستگاه هایی مورد نیاز نیست و به راحتی می توان از آن در تنظیمات مراقبت از منزل استفاده کرد.

آسیا و اقیانوسیه بازار سفت شدن پوست به دلیل صنعت حساس به قیمت ، مانند سال 2019 ، بیش از 19 درصد سهم درآمد را در اختیار داشت هند، همراه با جمعیت زیادی که تقاضا برای دستگاه های مراقبت از پوست با قیمت مناسب را ایجاد می کنند. پیش بینی می شود یک استخر بزرگ بیمار در APAC ، همراه با تمایل روزافزون به حفظ ظاهر جوان رشد قابل توجهی را در دوره پیش بینی نشان دهد. گردشگری پزشکی در حال رشد در کشورهای در حال توسعه مانند هند و تایلند، و همچنین افزایش محبوبیت نسبت به ظاهر جوان در کشورهایی مانند کره جنوبی، ارزش منطقه ای را تحریک خواهد کرد. افزایش سرمایه گذاری در زیرساخت های مراقبت های بهداشتی توسط فعالان برجسته بازار فرصت های بالقوه رشد را در این کشور ایجاد می کند آسیا و اقیانوسیه منطقه

برخی از شرکت های برجسته فعال در بازار سفت شدن پوست عبارتند از Beijing HONKON Technologies، SharpLight Technologies، Cynosure (Hologic)، Solta Medical (BAUSCH HEALTH COMPANY)، Allergan (Abbvie)، Venus Concept، Lynton Lasers Ltd، Alma Lasers (Sisram) پروژه E Beauty و Cutera. این رهبران صنعت در حال اتخاذ چندین طرح استراتژیک از قبیل همکاری ، مشارکت ، ادغام و راه اندازی محصول جدید برای حفظ جایگاه قوی در صنعت هستند.

درخواست برای سفارشی سازی این گزارش تحقیق در

https://www.gminsights.com/roc/4880

برخی از یافته های عمده گزارش بازار سفت کننده پوست شامل موارد زیر است:

  • تکنیک های سفت کننده پوست با استفاده از انرژی هدفمند برای گرم کردن لایه های عمیق تر پوست باعث تحریک تولید الاستین و کلاژن برای بهبود بافت پوست و همچنین رنگ پوست می شود. بنابراین ، این روش ها به طور گسترده در سراسر جهان دنبال می شود.
  • تقاضا برای روشهای غیر تهاجمی سفت شدن پوست در جهان زیبایی در حال افزایش است ، زیرا آنها باعث کاهش خطوط ریز ، چین و چروک ، علائم کشش می شوند و یک روش درمانی موثر برای سفت شدن پوست هستند.
  • در نتیجه افزایش جمعیت در حال پیر شدن ، پیشرفت بازار دستگاه های سفت کننده پوست را تضمین می کند.
  • منطقه آمریکای شمالی به دلیل حضور تعداد زیادی از جراحان پلاستیک در ایالات متحده همراه با میزان بالاتری از روش های سفت شدن پوست در مقایسه با سایر کشورها ، حداکثر سهم درآمد را در سال 2019 داشته است.
  • با این حال ، حداقل عوارض جانبی مرتبط با روشهای سفت شدن پوست ممکن است مانع گسترش بازار شود.

فهرست مطالب (ToC) گزارش:

فصل 3 بینش بازار سفت شدن پوست

3.1 تقسیم صنعت

3.2 چشم انداز صنعت ، 2015 – 2026

3.3 نیروهای تأثیر صنعت

3.3.1 محرک های رشد

3.3.2 مشکلات و چالش های صنعت

3.4 تجزیه و تحلیل پتانسیل رشد

3.4.1 براساس نوع محصول

3.4.2 با قابلیت حمل

3.4.3 با استفاده نهایی

3.5 تجزیه و تحلیل تأثیر COVID-19

3.6 تجزیه و تحلیل پورتر

3.7 چشم انداز رقابتی ، 2019

3.8 تجزیه و تحلیل PESTEL

فهرست کامل مطالب (ToC) را در اینجا مرور کنید

https://www.gminsights.com/toc/detail/sirk-tingtening-market

درباره Global Market Insights، Inc.

بینش جهانی بازار ، شرکت ، دفتر مرکزی در دلاور، ایالات متحده آمریکا ، یک ارائه دهنده خدمات مشاوره ای در زمینه تحقیقات و تحقیقات بازار جهانی است که گزارش های تحقیقات صنفی و سفارشی را به همراه خدمات مشاوره رشد ارائه می دهد. گزارش های تحقیقاتی مربوط به هوش تجاری و صنعتی ما به مشتریانی ارائه می دهد که دارای بینش نفوذی و داده های عملی بازار هستند که به ویژه برای کمک به تصمیم گیری استراتژیک طراحی و ارائه شده اند. این گزارش های جامع از طریق یک روش تحقیق اختصاصی طراحی شده اند و برای صنایع کلیدی مانند مواد شیمیایی ، مواد پیشرفته ، فناوری ، انرژی های تجدید پذیر و بیوتکنولوژی در دسترس هستند.

با ما تماس بگیرید:

آرون هگده
فروش شرکت ، ایالات متحده آمریکا
بینش بازار جهانی ، شرکت
تلفن: 1-302-846-7766
تلفن رایگان: 1-888-689-0688
پست الکترونیک: [email protected]

تصاویر مرتبط

پوست-محکم-شدن-رشد-رشد. png
رشد بازار سفت شدن پوست پیش بینی شده در سال 2026 با 11٪: GMI
پیش بینی می شود که بخش نهایی استفاده از تنظیمات مراقبت از منزل در بازار سفت کننده پوست به 12٪ CAGR طی سالهای 2020 تا 2026 برسد.

لینک های مربوطه

بازار طب زیبایی

بازار دستگاه های پوستی

SOURCE Global Market Insights، Inc.

اخبار مرتبط  چشم انداز بازار جهانی سوپ بسته بندی شده تا سال 2027