Yadea با چندین فروشگاه پرچمدار جدید به بازارهای سوئیس و آمریکای لاتین می رسد

هیدی ، مدیر ارشد شرکت Yadea Export & Import Co. ، Ltd. گفت: “ورود موفقیت آمیز Yadea به بازارهای سوئیس و آمریکای لاتین یک نقطه عطف مهم در گسترش جهانی ما است.” استانداردهای پیشرفته مهندسی ، کیفیت و ایمنی ، اعطای توانایی فوق العاده به ما در سرعت توسعه محصول و هزینه. ما متعهد به گسترش رد پای خود در اروپا، آمریکای لاتین و بقیه جهان برای ارائه خدمات به مشتریان رو به رشد که نیاز به حمل و نقل مقرون به صرفه و سازگار با محیط زیست و همچنین خدمات عالی مشتری Yadea دارند تا با آن همکاری کنند.

Yadea نه تنها یک زنجیره تأمین جهانی کامل ایجاد کرده است ، بلکه با 16 تامین کننده پیشرو جهانی مانند ژاپنی ها پاناسونیک ، آلمان بایر ، و سوئد برگر علاوه بر این ، هفت پایگاه تولید در دارد ویتنام و سایر کشورها و مناطق ، با محصولاتی که از جمله به 88 کشور صادر می شود ایالات متحده و آلمان.

Yadea در مجموع 763 اختراع ثبت شده (از جمله 36 اختراع) ، پیشگام در صنعت باتری گرافن پیشگام و دارای قابلیت های پیشرفته در سیستم های قدرت ، سیستم های انرژی ، سیستم های هوشمند و فناوری انسانی شده به دست آورده است. از نظر اجزای الکتریکی اصلی وسایل نقلیه الکتریکی ، Yadea به طور مستقل موتورهای پهنای باند GTR ، موتورهای جانبی ، موتورهای AAT و موارد دیگر را توسعه داده و به طور مداوم فناوری موتور را ارتقا داده و تکرار می کند تا پیشرفت های مداوم در قدرت و بازده انرژی وسایل نقلیه الکتریکی را تقویت کند.

اخبار مرتبط  پروژه های مهم برای اقتصاد شب اخیراً ارائه شده است

Yadea از مزایای تحقیق و توسعه و فناوری خود برای ایجاد راه حل های تحرک الکتریکی محلی استفاده می کند اروپا و کشورهای جهان برای مشتریان اروپایی ، Yadea مدل پیشرفته C1S را تولید کرد که به سه ویژگی اصلی مجهز شده است. این موتورسیکلت برقی با طراحی KISKA با ظاهری یکپارچه ، که برنده 2020 Reddot است ، دارای یک طراحی و بدنه زیبا است که اوج سه سال توسعه است. این سیستم با یک سیستم مدیریت هوشمند ، با محافظت در برابر ایمنی شبانه برای باتری ، تغذیه می شود. در همین حال ، راه حل یکپارچه سازی بدون کلید هوشمند آن ، سنجش خودکار را با یک تراشه هوشمند امکان پذیر می کند تا قفل یکپارچه را در زمانی که صاحب در نزدیکی شما است ، درک کند.

اخبار مرتبط  Sinoexpo باعث می شود چاقوها و قیچی های Yangjiang روی ابر ، تجارت جهانی را متصل کند

برای اطلاعات بیشتر لطفا مراجعه کنید به:
فیس بوک: YADEAIG / YADEA_global
توییتر: YADEA

درباره Yadea

20 سال پیش، Yadea یک رویای سبز را برای حفظ محیط سیاره ای که در آن زندگی می کنیم ، کاشت. چشم انداز Yadea ایجاد انقلابی در صنعت حمل و نقل با نسل جدیدی از محصولات سفر بدون آلاینده است.

اخبار مرتبط  KOSO R نوشیدنی جدید پربیوتیک ژاپنی را برای سلامت روده راه اندازی کرد

منبع Yadea