استارت آپ زیبایی جدید Zero-Waste با تغییر مفهوم بی آب وارد بازار می شود

گفت: “از زیبایی بزرگ ، ما می فهمیم که چه چیزی در تولید محصولات عالی نقش دارد.” جیم جنکینز، رئیس افسر برند در Everist. “ما همچنین از تأثیرات صنعت زیبایی بر روی کره زمین می دانیم و به آن اهمیت می دهیم. برای ایجاد سازگار با محیط زیست برای توده ها ، مجبور شدیم کارها را متفاوت انجام دهیم. رویکرد ما این نیست که فقط بر” تمایل “به هوشیاری تمرکز کنیم ، بلکه به فرمولهایی دارند که در کلاس بهترین هستند و پایداری را در کل چرخه عمر خود حفظ می کنند. مواد مغذی مخصوص مراقبت از مو نوع نگاه مردم به زیبایی زیست محیطی را تغییر می دهد. ”

جیم جنکینز کار خود را در Procter & Gamble آغاز کرد قبل از اینکه نزدیک به یک دهه در L’Oréal و The Body Shop جایی که کار می کرد اروپا راه اندازی نوآوری های زیبایی جهانی در چندین دسته بنیانگذاران جسیکا استیونسون کار خود را در جنرال میلز قبل از هدایت بازاریابی برای بخش حرفه ای Revlon آغاز کرد و در نهایت به عنوان مدیر کل مارک زیبایی پاک پاکستان Nude by Nature خدمت کرد. جنكینز و استیونسون پس از ملاقات در دانشگاه و ارتباط دوباره با اخلاقی مشابه در مورد آنچه در بازار از دست رفته است ، با یك هدف منحصر به فرد در ارتباط بودند – برای ایجاد ضروریات زیبایی ، انقلابی تعریف كننده دسته بندی كه ضمن مهربانی با كره زمین ، عملکرد را ارائه می دهند.

اخبار مرتبط  بازار محصولات آسیا اقیانوس آرام مورینگا تا سال 2027

مدل تجاری Everist ایجاد متفکرانه محصولات جدیدی است که در عملکرد و طراحی مدرن و پایدار باشند. این ایده برای اولین راه اندازی آنها در مراقبت از مو این بود که اکثر شامپوها و نرم کننده ها بیش از 70٪ آب دارند ، سرشار از مواد شیمیایی مصنوعی و بسته بندی شده در پلاستیک یکبار مصرف هستند. آنها می توانستند بهتر عمل کنند. از فرمول های فوق العاده تمیز (ایمنی فاقد مواد نگهدارنده ، یکی دیگر از مزایای بی آب ماندن) گرفته تا بسته بندی بی نهایت و قابل بازیافت آلومینیوم و برنامه CapBack حلقه بسته ، تا رد پای حمل و نقل سبک و زنجیره تأمین خنثی از کربن ، همه عناصر تجارت زیر میکروسکوپ قرار دهید تا از زباله های پلاستیکی خلاص شود و تا آنجا که ممکن است تأثیر کمی بر محیط داشته باشد.

قیمت در 24 دلار آمریکا / 28 دلار CAD در هر لوله ، خمیرهای خمیر Everist 3 برابر غلیظ هستند ، به این معنی که اکنون یک بطری کامل شامپو یا نرم کننده می تواند در یک لوله آلومینیومی مناسب مسافرتی 100 میلی لیتری جای گیرد ، اولین نوع از این نوع در صنعت است. حاوی پاک کننده های مشتق شده از نارگیل ، آلوئه ورا و نعناع فلفلی ، آملا و روغن رزماری در میان سایر مواد تمیز ، فرمول ها کاملاً بدون آب هستند و با آب دوش فعال می شوند. بر خلاف گزینه های فعلی نوار بدون آب ، هیچ نوع کثیف در کنار وان وجود ندارد.

اخبار مرتبط  هلندی سبز ارگانیک نتایج آرا AG AGSM 2020 را اعلام می کند

پس از به اشتراک گذاشتن ایده با یک گروه محترم از سرمایه گذاران ، بنیانگذاران Everist خوشحال شدند که حمایت زودهنگام از یک گروه متفکر آینده نگر از جمله Wonderment Ventures ، شرکت تأثیر اجتماعی Good & Well ، و بنیانگذاران زن مارک های کانادایی Knix و SMYTHE در میان دیگران.

وی گفت: “ما از اوایل خوش شانس بودیم تا افرادی داشته باشیم كه توانایی ایده های بزرگ ما را می دیدند.” جسیکا استیونسون، مدیر عامل شرکت Everist. “در دنیای اطلاعات غلط و شستشوی سبز ، زیبایی صاف و پاک برای اطمینان از درست انجام شدن آن به مقدار زیادی تفکر احتیاج دارد. ما متعهد به کشف روش های جدید انجام کارها در کل زنجیره تأمین و ایجاد محصولات بهتر و با عملکرد بالاتر هستیم. در نتیجه ، ما خوش شانس هستیم که شرکایی داریم که به ما اعتقاد دارند و سختگیری لازم برای زندگی را درک می کنند. ”

اوریست به قدرت تغییرات کوچک معتقد است که به تأثیرات بزرگ افزوده و از هر لحاظ انتقال به گزینه های پایدارتر را آسان و بهتر می کند. با این حساب ، آنها تجربه کنسانتره های جدید مراقبت از مو را تا آنجا که ممکن است به شامپوی سنتی نزدیک نگه داشتند – به راحتی موها و دستها را خیس کنید ، کلید را به آرامی بچرخانید تا یک نوار محصول 1 اینچی را روی کف دست (برای موهای متوسط) فشار دهید ، دست های خیس را مالش دهید تا به طور معمول کف موها فعال شده و جمع شوند – و بر عملکردی متمرکز هستند که مشتریان را بازگرداند. این فرمول های گیاهی که “فوق العاده تمیز” ساخته شده اند فاقد پارابن ، سولفات ، سیلیکون ، رنگ ، عطرهای مصنوعی و مواد نگهدارنده هستند و همچنین با افتخار از گیاهخواران و عاری از بی رحمی هستند. نتیجه این کار موهایی است که به آرامی تمیز می شوند اما از بین نمی روند و احساس سبک ، نرم و سالم می شوند. Everist برای صدور گواهینامه Planet and Climate Neutral متعهد شده است 1٪ – وابستگی ها و اقدامات مهمی که بیشتر به ارزش های پایداری آن باز می گردد.

اخبار مرتبط  برای مدت زمان محدودی ، در رستوران های شرکت Applebee در تگزاس ، یک دوجین میگوی Double Crunch به هر استیک گوشت گاو با قیمت کمتر از 1 دلار و / یا یک مارگاریتا کامل با 5 دلار اضافه کنید! ایالات متحده آمریکا - español انگلیسی

مجموعه Everist در مراقبت از مو قرار است گسترش یابد و نقشه راهی برای نوآوری های جدید با SKU های اضافی در مراقبت از بدن و مراقبت از پوست وجود دارد که انتظار می رود بعداً در سال 2021. محصولات Everist همیشه بر اساس اصول شفاف عملکرد بالا باشد ، اما در عین حال پاک ، زیست تخریب پذیر ، وگان ، بی رحمی و بدون زباله.

برای اطلاعات بیشتر در مورد Everist:
وب سایت: helloeverist.com
اینستاگرام:helloeverist
فیس بوک:helloeverist

منبع Everist