On The Border مشارکت بین المللی خرده فروشی با JRW Inc.

“موفقیت فعلی ما در کره جنوبی و اشتهای رو به رشد غذاهای مکزیکی در آسیا، آن را به یک بازار ایده آل برای توسعه بین المللی برای مرز تبدیل می کند ” تیم وارد، مدیر عامل شرکت On The Border. “همکاری با JRW رمز موفقیت ما است زیرا ما می توانیم از تخصص آنها در بخش خرده فروشی آسیا استفاده کنیم و به عنوان دانش آموز طولانی مدت رستوران های On The Border به دانش گسترده برند آنها اعتماد کنیم.”

On the Border در حال حاضر 13 مکان در کره جنوبی متعلق و اداره شده توسط JRW. شرکای بین المللی موفقیت عمده ای را در ارائه غذاهای مکزیکی Border-Style به بازار مصرف کنندگان آسیایی تجربه کرده اند. آنها در حال حاضر منوی منحصر به فرد و مقرون به صرفه On The Border را با همان مواد اولیه با کیفیت بالا ارائه می دهند و رشد اقتصادی خود را با وجود چالش های همه گیر مشاهده کرده اند.

اخبار مرتبط  Pop 'N Go Playpen مهر تأیید PTPA را بدست آورد

“مصرف کننده آسیایی در حال حاضر On The Border را یک مارک برتر می داند ، بنابراین گسترش محصولات دارای مجوز یک گام طبیعی بعدی برای ما است” پارک سوزی، مدیر ارشد بازاریابی شرکت JRW ، شرکت “ما مشتاقانه منتظر رشد محصولات خرده فروشی On the Border در بازارهای آسیا هستیم و همچنان به پرورش تجارب عالی برای مصرف کنندگان خود ادامه می دهیم.”

اخبار مرتبط  Dreame Technology نزدیک به 15 میلیون دلار در بودجه سری B + جمع آوری می کند

انتظار می رود محصولات خرده فروشی On The Border در سه ماهه اول سال 2021 وارد بازارهای آسیا شود. این محصولات در فروشگاه های راحتی ، بازارهای مواد غذایی ، سیستم عامل های غذای آنلاین برتر و خرده فروشی های بزرگ جعبه مانند Costco در دسترس خواهند بود. On The Border انتظار دارد مجوزها برای علامت های تجاری افزودنی باشد. در ماه های اخیر ، مارک ناهار خوری گاه به گاه مکزیکی در حالی که چالش های همه گیر را با راه اندازی پیشنهادات جدید برای خرید و برنامه های ساعت شاد ، در عین حال نوآوری های جدید در فهرست موفقیت آمیز ، رونق بخشید.

اخبار مرتبط  Putian City چین از آرم تجاری "Credit Shoe City" در سطح جهانی رونمایی می کند

درباره در مرز

On The Border Mexican Grill & Cantina بزرگترین مارک غذاخوری گاه به گاه مکزیکی در جهان است. On The Border که به دلیل مارگاریتاهای برنده جایزه ، سالسای خانگی و فجیتاهای کبابی گرسنه مضراب شناخته می شود ، مقصدی مورد علاقه طرفداران برای غذاهای اصیل ، معاصر مکزیکی و اوقات خوش و سرزنده است. با بیش از 125 رستوران در 31 ایالت و آسیا ، همیشه مراسم جشن در On The Border وجود دارد. برای اطلاعات بیشتر ، مراجعه کنید ontheborder.com و مارک را دنبال کنید فیس بوک، اینستاگرام و توییتر.

منبع در مرز