کمپین NUTRO Camp از کمپین “سگها به همه چیز 100٪ می دهند” در جشن سگهایی که زندگیشان را به بهترین شکل انجام می دهند رونمایی کرد

وی گفت: “ما می دانیم كه یك شیوه زندگی تمیز از زندگی كاملا و فعال برای حیوانات خانگی و صاحبان آنها پشتیبانی می كند کریگ نیلی، معاون رئیس بازاریابی در Mars Petcare. “کمپین NUTRO انرژی و هیجان حیوانات خانگی ما را با یک رژیم غذایی سالم و مغذی جذب می کند تا بتوانند از آنچه بیشتر دوست دارند لذت ببرند.”

این کمپین در تلویزیون ملی نمایش داده می شود و همچنین از پخش کامل اپیزود (FEP) و ویدیوی آنلاین پخش می شود. دارایی های اضافی شامل تبلیغات چاپی تمام صفحه و همچنین گرافیک دیجیتال و اجتماعی است.

مارک NUTRO با تغییر سبک زندگی حیوانات خانگی و والدین حیوانات خانگی در حال پیشرفت است. در این ماه ، برند NUTRO محصولات خود را تازه می کند تا بار دیگر نیازهای صاحبان حیوانات خانگی و حیوانات خانگی آنها را برآورده کند. ظاهر جدید به روز شده ، که از هفته های آینده در قفسه های فروشگاه ظاهر می شود ، NUTRO را در خود جای داده است. فلسفه FEED CLEAN با کیف های دوباره تصور شده با طرحی جسورانه ، ساده و مدرن که به مواد اصلی قابل تشخیص اجازه می دهد تا در مرکز قرار بگیرند. محصولات NUTRO از NUTRO پیروی می کنند. FEED CLEAN فلسفه دستورالعمل های ساده ، هدفمند و قابل اعتماد – که غنی از مواد مغذی ، پر از عطر و طعم و ساخته شده با مواد واقعی و قابل شناسایی غیر GMO هستند …

اخبار مرتبط  قلعه سفید برای توسعه کار با Miso Robotics و هدف قرار دادن حداکثر 10 مکان جدید به دنبال خلبان

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد NUTRO ™ NATURAL CHOICE ™ و کمپین جدید “سگها همه چیز را 100٪ می دهند” ، لطفا از وب سایت اینجا دیدن کنید: nutro.com.

amounts مقادیر کمیاب ممکن است به دلیل تماس متقابل بالقوه هنگام تولید وجود داشته باشد.

درباره مارک NUTRO
مارک NUTRO leading مارک برجسته ای از محصولات غذایی طبیعی حیوانات خانگی خانگی است که در فروشگاه های ویژه حیوانات خانگی ، خرده فروشان مواد غذایی و دارویی و بصورت آنلاین به فروش می رسد. NUTRO فلسفه FEED CLEAN رویکرد مارک به غذای حیوانات خانگی را توصیف می کند ، دستورالعمل های ساده ، هدفمند و قابل اعتمادی را ارائه می دهد – ساخته شده از مواد واقعی ، قابل تشخیص و غیر GMO. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به سایت www.nutro.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  LimaCorporate تصویب FDA برای مطالعه IDE در سیستم شانه معکوس Smr Stemless را اعلام می کند

درباره Mars Petcare
بخشی از Mars ، Incorporated ، یک تجارت خانوادگی با بیش از یک قرن سابقه در زمینه تولید محصولات متنوع و ارائه خدمات برای مردم و حیوانات خانگی که مردم دوست دارند ، 85،000 همکار در 50+ کشور در مریخ Petcare به یک هدف اختصاص داده شده اند: یک بهتر دنیای حیوانات خانگی. با 85 سال تجربه ، مجموعه 50 مارک تجاری ما نیازهای بهداشتی و تغذیه ای حیوانات خانگی در جهان را تأمین می کند – از جمله مارک های PEDIGREE®، WHISKAS®، ROYAL CANIN®، NUTRO ™ ، GREENIES ™ ، SHEBA®، سزار®، IAMS ™ و EUKANUBA ™ و همچنین موسسه علوم مراقبت از حیوانات والتهام که بیش از 50 سال تحقیق پیشرفته در زمینه تغذیه و سلامت حیوانات خانگی انجام داده است. Mars Petcare همچنین از طریق یک شبکه بین المللی متشکل از بیش از 2000 بیمارستان حیوانات خانگی و خدمات تشخیصی از جمله BANFIELD ™ ، BLUEPEARL ™ ، VCA ™ ، Linnaeus ، AniCura و Antech به عنوان یک پیشرو در ارائه خدمات بهداشتی دامپزشکی است. ما همچنین در زمینه نوآوری و فناوری حیوانات خانگی فعال هستیم ، با غربالگری سلامت ژنتیکی WISDOM PANEL testing و آزمایش DNA برای سگ ها ، ردیاب سگ GPS WHISTLE، و برنامه های شتاب دهنده و COMPANION FUND LEAP VENTURE STUDIO که باعث ایجاد نوآوری و ایجاد اختلال در مراقبت از حیوانات خانگی می شود صنعت. ما به عنوان یک شغل خانوادگی و با توجه به اصول خود ، از انعطاف پذیری برای جنگیدن برای آنچه به آن اعتقاد داریم برخوردار هستیم – و جنگ را انتخاب می کنیم: جهانی بهتر برای حیوانات خانگی.

اخبار مرتبط  فریم های دوچرخه اندازه بازار ارزش 32.8 میلیارد دلار تا سال 2027

SOURCE نام تجاری NUTRO

لینک های مربوطه

http://nutro.com