Dover اعلام کرد خرید سیستم های نوآورانه کنترل ، شرکت ، پیشرو در ارائه راه حل های مدیریت سایت شستشوی خودرو

DOWNERS GROVE ، بیماری، 6 ژانویه 2021 / PRNewswire / – دوور (NYSE: DOV) امروز اعلام کرد که خرید شرکت Innovative Control Systems، Inc (“ICS”) ، پیشرو در ارائه دهنده های کنترل شستشوی ماشین ، پایانه های پرداخت ، محل فروش و شستشو را به پایان رسانده است. راه حل های نرم افزاری مدیریت سایت. ICS اکنون بخشی از بخش های سوخت گیری داور است.

دفتر مرکزی آن در بیت لحم ، پنسیلوانیا، و با اشتغال بیش از 150 نفر ، ICS بیش از 30 سال در صنعت کارواش خدمت کرده است. ICS به دلیل مهندسی و قابلیت اطمینان قوی ، سطح بالای خدمات به مشتری و راه حل های نوآورانه در بازار شناخته شده است.

افزودن ICS مشارکت دوور را در بازار شستشوی خودرو با رشد دنیوی گسترش می دهد و پیشنهادات ، مخلوط تجاری و جریان درآمد مکرر Dover را با راهکارهای سخت افزاری و نرم افزاری با ارزش بالا برای گردش کار و عملیات شستشوی خودرو افزایش می دهد. انتظار می رود که یک پلت فرم کوچک شستشوی خودرو در Dover با استفاده از کانالهای رفت و برگشت Dover و ICS در بازارهای خرده فروشی شستشوی خودرو و راحتی و همچنین زیرساخت های پشتیبانی پس از فروش ، رشد و کارآیی را افزایش دهد.

“این خرید کاملا منطبق با استراتژی رشد است که ما در جلسه تحلیلگر و سرمایه گذار متمرکز بر بخش راه حل های سوخت رسانی Dover در نوامبر 2020. با افزایش محبوبیت شستشوی اتوماتیک اتومبیل در بین خرده فروشان راحتی و اپراتورهای مستقل ، ما همچنان بازار گسترده تری از راه حل های شستشوی خودرو را به عنوان یک همسایگی جذاب و منطقی برای بخش راه حل های سوخت رسانی در نظر می گیریم. ” ریچارد جی توبین، رئیس و مدیر اجرایی دوور.

اخبار مرتبط  McCormick Grill Mates مسافران RV روز کارگر را با پاپ آپ های اختصاصی سورپرایز کرد

“ما خوشحالیم که راه حل های نوآورانه ICS ، شناخت برند و قابلیت های نرم افزاری عمودی ، و مقیاس Dover ، دسترسی جهانی و قابلیت پشتیبانی مشتری در بازارهای خرده فروشی راحت و شستشوی خودرو را گرد هم آورده ایم. ما منتظر استقبال تیم مستعد از ICS هستیم” گفت کوین لانگ، رئیس OPW ، یکی از واحدهای تجاری Fueling Solutions ، که سیستم عامل شستشوی وسیله نقلیه Dover را اداره می کند.

مفاد قرارداد اعلام نشده است.

درباره دوور:

Dover یک تولید کننده متنوع جهانی و ارائه دهنده راه حل با درآمد سالانه تقریباً است 7 میلیارد دلار. ما تجهیزات و اجزای نوآورانه ، لوازم مصرفی ، قطعات پس از فروش ، نرم افزار و راه حل های دیجیتال و خدمات پشتیبانی را از طریق پنج بخش عملیاتی: محصولات مهندسی ، راه حل های سوخت رسانی ، تصویربرداری و شناسایی ، پمپ ها و راه حل های فرآیندی و تجهیزات برودتی و غذایی ارائه می دهیم. Dover ترکیبی از مقیاس جهانی ، چابکی عملیاتی ، توانایی مهندسی در سطح جهانی و صمیمیت مشتری برای هدایت بازارهایی است که ما به آنها خدمت می کنیم. تیمی متشکل از بیش از 23000 کارمند که بیش از 60 سال با رویکرد کارآفرینی ما شناخته شده است ، طرز تفکر مالکیت را در پیش گرفته و با مشتریان همکاری می کند تا تعریف مجدد آنچه را که ممکن است تعریف کند. دفتر مرکزی آن در داونرز گروو ، ایلینوی، دوور با عنوان “DOV” در بورس اوراق بهادار نیویورک معاملات می کند. اطلاعات تکمیلی در دسترس است در www.dovercorporation.com.

اخبار مرتبط  CEW فینالیست های جوایز زیبایی را برای سال 2020 در همکاری با Gloss Angeles اعلام کرد

اظهارات آینده نگر:

این بیانیه مطبوعاتی حاوی بیانیه های “آینده نگرانه” به مفهوم قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی سال 1995 است که اصلاح شده است. تمام گزاره های موجود در این سند غیر از گزاره های واقعیت تاریخی ، گزاره هایی هستند که گفته هایی “آینده نگر” هستند یا می توانند تلقی شوند. اظهارات رو به جلو در معرض خطرات مهم ، عدم قطعیت ، مفروضات و سایر عوامل است که برخی از آنها خارج از کنترل شرکت است. عواملی که می توانند باعث تفاوت واقعی نتایج واقعی با انتظارات فعلی شوند ، از جمله موارد دیگر ، تأثیرات COVID-19 یا سایر موارد همه گیر در آینده بر اقتصاد جهانی و مشتریان ، تأمین کنندگان ، کارمندان ، تجارت و جریان های نقدی ، سایر موارد عمومی است. شرایط و شرایط اقتصادی در بازارهای خاص که ما در آن فعالیت می کنیم ، تغییر در تقاضای مشتری و هزینه های سرمایه ای ، عوامل رقابتی و فشارهای قیمت گذاری ، توانایی ما در تولید و راه اندازی محصولات جدید به روش مقرون به صرفه و توانایی ما در تحقق هم افزایی های جدید مشاغل کسب شده برای جزئیات بیشتر در مورد خطرات و عدم اطمینان هایی که می توانند نتایج ما را با گزاره های آینده نگر که ممکن است در این مقاله تفاوت داشته باشد ، متفاوت کنند ، شما را به اسنادی که در کمیسیون بورس و اوراق بهادار تشکیل می دهیم ، از جمله گزارش سالانه خود در فرم 10- ارجاع می دهیم. K برای سال به پایان رسید 31 دسامبر 2019، و گزارش های فصلی ما در مورد فرم 10-Q و گزارش های فعلی در فرم 8-K. این اسناد از SEC و در وب سایت ما ، www.dovercorporation.com موجود است. این شرکت هیچ تعهدی در قبال بروزرسانی علنی هرگونه اظهارنظر آینده نگر ، چه در نتیجه اطلاعات جدید ، رویدادهای آینده یا غیر آن را ندارد.

منبع Dover

لینک های مربوطه

http://www.dovercorporation.com