مرغ Church Church افتتاح جدیدترین رستوران ویچیتا را اعلام کرد

ویچیتا ، کان.، 6 ژانویه 2021 / PRNewswire / – زنجیره جهانی مرغ کلیسا مرغ® با افتتاح یک رستوران جدید در ایالات متحده به رشد خود ادامه می دهد ویچیتا ، KS از ابتدا رستوران برای بازدید عموم باز خواهد شد 8 ژانویه 2021، اولین سال جدید ، با برنامه ریزی برای یک جشن افتتاحیه بزرگ که قرار است در روزهای بعد برگزار شود. کلیسا علاقه مندان می توانند از رستوران جدید واقع در 3824 E دیدن کنند. خیابان هری، ویچیتا ، KS 67218 ، و از موارد دلخواه امضا مانند مرغ اصلی و تند لذت ببرید ، بیسکویت کره ای ey ، کناره های کلاسیک به سبک خانه و ساندویچ مرغ جدید مورد علاقه طرفداران.

“ما خوشحالیم که یکی دیگر را می آوریم کلیسا به کانزاس و موارد دلخواه خود را که از ابتدا ساخته شده اند در دسترس میهمانان بیشتری قرار دهید. ” پیت سروولد، EVP از Franchise و شرکت عملیات برای کلیسا “آخرین ویچیتا مکان دومین شهر و نهمین کشور است. تیم ما مشتاقانه منتظر ارائه طعم های جسورانه و بزرگ علامت تجاری همراه با خدمات به مشتریان با کیفیت ما است. ”

اخبار مرتبط  Eatwith و MASTERCHEF کلاسهای جدید آشپزی مجازی را راه اندازی کنید

علاوه بر غذاهای راحتی تازه تهیه شده که با قیمت عالی ارائه می شوند ، جدیدترین ها ویچیتا کلیسا دارای نورپردازی معاصر در داخل و خارج ، جدیدترین طراحی بیرونی و پالت های رنگی ، و آخرین گزینه های صندلی داخلی خواهد بود.

“من افتخار می کنم که بخشی از کلیسا تیم و آوردن تگزاس طعم دهنده ها را به زادگاه من در ویچیتا، “اظهار داشت که مایک جیزینی ، امتیاز دهنده مرغ چرچ.”کلیسا همچنان رشد می کند و بر بسیاری از جوامع و فراتر از آن تأثیر مثبت می گذارد. با گسترش نمونه کارها ، ما مشتاقانه پذیرای مهمان نوازی جنوب در منطقه خود هستیم. ”

اخبار مرتبط  در طول گرسنگی ترین سال تاریخ معاصر ، به کودکان خوراک تعطیلات گرسنگی برای خانواده های سراسر ملت منتقل نکنید

ویچیتا این رستوران 2250 فوت مربع را شامل می شود و از یک درایو نیز برخوردار است. این رستوران همچنین گزینه های تحویل ، رفتن به خانه و صرف غذای محدود (در هر محدودیت COVID-19 فعلی) را ارائه می دهد. ساعات کار دوشنبه تا پنجشنبه از 10:30 قبل از ظهرساعت 10 شب، جمعه و شنبه از 10:30 قبل از ظهرساعت 11 شب، و یکشنبه از ساعت 11 صبحساعت 10 شب.

برای اطلاعات بیشتر در مورد کلیسا، بازدید www.churchs.com.

درباره مرغ Church Church
تاسیس شده در سان آنتونیو ، TX، در سال 1952 توسط کلیسای جورج دبلیو، Church’s Chicken ، به همراه مارک های خواهرش Texas Chicken® و Church’s Texas Chicken® در خارج از ایالات متحده ، یکی از بزرگترین فروشگاه های زنجیره ای رستوران مرغ سریع در جهان است. مارک ها در مرغ اصلی و تند تازه تهیه شده در طول روز به صورت دسته های کوچک که با دست و دو نان تهیه می شوند ، Tender Strips® ، ساندویچ ، بیسکویت های کره ای ey ساخته شده از ابتدا و تازه پخته شده ، و کلاسیک به سبک خانه تخصص دارند. طرفین همه برای یک ارزش عالی. مرغ های چرچ ، مرغ تگزاس و مرغ تگزاس چرچ بیش از 1500 مکان در 25 کشور و بازارهای جهانی و فروش در سراسر سیستم بیش از 1 میلیارد دلار. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فرصت های حق رای دادن Church’s Chicken®، Texas Chicken® یا Church’s Texas Chicken، ، به http://www.churchs.com/franchiseget-started.php مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  جشن میوه ها و سبزیجات

مخاطب: کیم میلر
886-571-3449
[email protected]

مرغ Church of Chicken

لینک های مربوطه

http://www.churchs.com