استرالیا برای میزبانی کنفرانس تلفنی

شماره های شرکت کنندگان در همایش

تائیدیه #:

87780553

محلی:

416-764-8659

تلفات رایگان آمریکای شمالی:

1-888-664-6392

URL پخش وب:

http://bitly.ws/b23

درباره Australis Capital Inc.

AUSA استراتژی رشد سرمایه را در جهت استقرار یک MSO بسیار رقابتی و سودآور در ایالات متحده و بازارهای جهانی شاهدانه اجرا می کند. خطوط و دارایی های تجاری AUSA شامل سرمایه گذاری در Cocoon ، Body and Mind Inc. ، Quality Green ، Folium Biosciences و دارایی های زمینی در واشنگتن. AUSA در حال حاضر به دنبال بسته شدن معامله ای است که به موجب آن 100٪ از حق عضویت در Green Therapyics LLC را بدست می آورد ، یک جایزه MSO با فعالیت در نوادا، میسوری و اوکلاهما. علاوه بر این ، شرکت در تلاش است تا خرید ALPS ، مشاور برتر طراحی ، مدیریت ساخت ، راه اندازی و پس از راه اندازی محصولات باغی مانند حشیش ، میوه ها ، سبزیجات ، قارچ ها و جلبک ها را در زمینه طراحی ، مدیریت ساخت و ساز در جهان انجام دهد. از طریق GT و ALPS ، این شرکت معتقد است که می تواند دسترسی کم هزینه به زیست توده شاهدانه را تأمین کند تا مقیاس مارک های برنده جایزه خود را در سراسر ایالات متحده و بازارهای جهانی شاهدانه تأمین کند.

اخبار مرتبط  شرکتهای بهینه سازی درآمد (T-ROC) VIBA را معرفی می کنند ، اولین راه حل مشارکت مشتری در فروشگاه

سهام مشترک شرکت در CSE تحت نماد “AUSA” و در OTCQB تحت نماد “AUSAF” معامله می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد AUSA ، با شرکت از طریق پست الکترونیکی در آدرس تماس بگیرید [email protected].

دکتر. دوک فو
________________________________

دکتر. دوک فو
مدیر اجرایی موقت

بیانیه رو به جلو
این نسخه خبری حاوی بیانیه ها و اطلاعاتی است که تا حدی که واقعیت تاریخی نداشته باشد ، “اطلاعات آینده نگر” به معنای قانون قابل اجرا در مورد اوراق بهادار است. اطلاعات رو به جلو براساس پیش فرض ها ، تخمین ها ، تحلیل ها و نظرات معقول مدیریت با توجه به تجربه و درک آن از روندها ، شرایط فعلی و تحولات مورد انتظار و همچنین سایر عواملی که به نظر مدیریت مرتبط و معقول است ، در نظر گرفته شده است. شرایط موجود در تاریخ ارائه چنین اظهاراتی ، اما ممکن است نادرست باشد.

اخبار مرتبط  PriceSmart نتایج عملیاتی سه ماهه دوم مالیات 2020 را اعلام کرد

اطلاعات رو به جلو شامل خطرات شناخته شده و ناشناخته ، عدم اطمینان و سایر عواملی است که ممکن است باعث شود نتایج واقعی ، عملکرد یا دستاوردهای شرکت از نظر نتایج آینده ، عملکرد یا دستاوردهای بیان شده یا ضمنی از اطلاعات آینده نگر ، تفاوت اساسی داشته باشد. بر این اساس ، خوانندگان نباید به هیچ یک از این اطلاعات آینده نگر اعتماد بی جهت داشته باشند. بعلاوه ، هر بیانیه آینده نگر فقط از تاریخی است که چنین بیانیه ای گفته می شود. هر از گاهی عوامل جدیدی پدیدار می شوند و برای مدیریت شرکت امکان پیش بینی همه این عوامل وجود ندارد و تأثیر هر یک از این عوامل در تجارت شرکت یا میزان تأثیر هر عامل یا ترکیبی از عوامل را از قبل ارزیابی می کند. ، ممکن است باعث شود نتایج واقعی با نتایج موجود در هر بیانیه آینده نگر تفاوت اساسی داشته باشد. شرکت هیچگونه تعهدی در قبال بروزرسانی اطلاعات آینده نگر برای انعکاس اطلاعات ، رویدادها ، نتایج ، شرایط یا موارد دیگر پس از تاریخ این مقاله یا انعکاس وقایع پیش بینی نشده متعهد نیست ، مگر اینکه در قانون از جمله قوانین اوراق بهادار لازم باشد. این اطلاعیه مطبوعاتی به منزله پیشنهاد فروش یا درخواست پیشنهادی برای خرید اوراق بهادار نیست.

اخبار مرتبط  سیارا خواننده و ترانه سرا برنده جایزه گرمی به تامرون هال ، مOسسه مادران و مادران مادر (مادران مادر) در 21 سپتامبر پیوست تا در مورد سه ماهه چهارم با مادران سراسر جهان گفتگو کند

CSE نه محتوای این خبر را تأیید و نه تأیید کرده است. نه CSE و نه ارائه دهنده خدمات مقررات آن (همانطور که این اصطلاح در سیاستهای CSE تعریف شده است) مسئولیت کافی یا صحت این نسخه را نمی پذیرند.

SOURCE Australis Capital Inc.

لینک های مربوطه

www.ausa-corp.com