نام تجاری Fenceible ناحیه خدمات مستقیم را در یازده شهرستان میشیگان گسترش می دهد

وی گفت: “این سه نمایندگی مجاز حصار نامرئی محلی بیش از 61 سال خدمات مشترک را به جوامع خود اختصاص داده اند و زندگی حیوانات خانگی و والدین آنها را از سال 1994 تغییر داده است.” اد هویت، مدیر ارشد نرده نامرئی.

خرید نمایندگی های مید وسترن میشیگان اولین خرید شرکت در سال جدید است و پس از آن پنج خرید در سال 2020 انجام می شود. جدیدترین مورد ادغام حصار نامرئی از کلیولند وست. با بیش از 240 فروشنده مجاز ، حصار نامرئی دارای بزرگترین شبکه پشتیبانی از مهار حیوانات خانگی در ایالات متحده و کانادا.

هویت گفت: “ما از این فرصت که به طور مستقیم به صاحبان حیوانات خانگی در مید غربی میشیگان خدمت می کنیم بسیار هیجان زده هستیم و همچنان به ارائه راه حل های ابتکاری و همان سطح توجه بالایی که مشتریان انتظار دارند ، ارائه می دهیم.”

اخبار مرتبط  Nielsen-Massey Vanillas جاناتان تامپسون را به عنوان مدیر اجرایی منصوب می کند

حصار Invisible بهترین حصار سگ در بازار از جمله نصب حرفه ای ، آموزش Perfect Start ™ Plus و فناوری منحصر به فرد Boundary Plus® را ارائه می دهد. Invisible Fence که توسط دامپزشکان ، مربیان سگ ، رفتارشناسان حیوانات و دیگر کارشناسان حیوانات خانگی بسیار توصیه می شود ، حصارهای حیوانات خانگی را ارائه می دهد که می تواند برای نیازهای منحصر به فرد مشتری سفارشی شود.

علاوه بر خدمت به بیش از 47000 صاحب حیوان خانگی در کلینتون، ایتون، اینگهام، جکسون، لیوینگستون، ماکومب، اوکلند، سانیلاس، شیعه واسی، سنت کلر و وین شهرستانها ، فروشندگان محلی نرده های نامرئی نیز به طور فعال در جوامع خود شرکت داشتند. کمک های محلی برای پناه دادن به حیوانات ، رویدادهای فرزندخواندگی و برنامه نفس کشیدن پروژه از جمله راه هایی است که فروشندگان میانه غربی میشیگان تحت مدیریت جدید به مشارکت در حیوانات اهلی محلی ادامه می دهند.

اخبار مرتبط  پیش بینی می شود بازار جهانی تایر زمستانی از 16،236.12 میلیون دلار در سال 2018 به 20.562.12 میلیون دلار در پایان سال 2025 با نرخ رشد سالانه مرکب (CAGR) 3.43٪ رشد کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر یا س questionsالات ، مشتریان می توانند با شماره 1-800-578-3647 تماس بگیرند ، به سایت InvisibleFence.com مراجعه کنند.

درباره حصار نامرئی® نام تجاری
حصار نامرئی در سال 1973 در صنعت مهار حیوانات خانگی پیشگام بود و وظیفه خود را تأمین مرزهای ایمن در داخل و خارج از خانه قرار داد. شرکت متعلق به Radio Systems Corporation عمدتا راه حل های مهار حیوانات خانگی ، اجتناب و دسترسی را در سراسر ایالات متحده و کانادا. نمایندگی های مجاز علاوه بر ارائه محصولات برنده جایزه مانند Boundary Plus® Technology ، نصب حرفه ای ، Perfect Start Training Plus Training و راه حل های یکپارچه را ارائه می دهند که بیش از سه میلیون حیوان خانگی خانگی را تا به امروز محافظت کرده است. حصار نامرئی نیز بنیانگذاری کرد پروژه نفس بکشید در سال 2006 ، بیش از 32000 ماسک اکسیژن حیوانات اهلی به بخش های آتش نشانی و اولین پاسخ دهندگان اهدا کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد حصار نامرئی یا یافتن نمایندگی محلی ، به اینجا مراجعه کنید InvisibleFence.com یا شرکت را دنبال کنید فیس بوک.

اخبار مرتبط  والدین در دنیای فناوری برای ورود به قفسه ها در 13 اکتبر 2020

مخاطب: تریسیا اورت
(865) 235-8791

SOURCE نامرئی حصار®

لینک های مربوطه

http://InvisibleFence.com