وپورسو برای حمایت از افراد بی بضاعت در فرانسه با فروشگاه های محلی ویپ همکاری می کند

همانطور که Vaporesso در اندازه و نفوذ به عنوان یک مارک بین المللی رشد می کند ، ظرفیت آن برای تأثیرگذاری بر تغییرات مثبت در سراسر جهان گسترش می یابد. این توانایی رو به رشد در تضاد با شیوع COVID-19 منجر به افزایش اقدامات مسئولیت اجتماعی شرکت در طول سال 2020 شد. از طریق یک شبکه جهانی از شرکای بین المللی ، وپورسو وقت ، پول و انرژی برای کمک به خود اهدا کرده است.

که در فرانسه، Vaporesso CARE به طور خاص تعطیلات کریسمس را به عنوان زمان بازگشت انتخاب کرد. با توجه به اینکه COVID-19 هنوز در سراسر کشور و سایر نقاط جهان بیداد می کند ، بسیاری از مردم قادر به گذراندن وقت با عزیزان خود در فصل جشن نبودند. این امر ، همراه با فشارهای مالی ، بدان معنی بود که بسیاری از مردم به شدت مایل به حمایت بودند. Vaporesso CARE با درک این موضوع ، با فروشگاه های محلی فروش موزه ارتباط برقرار می کند تا وسایل رایگان را در اختیار شما قرار دهد و به افراد نیازمند در طول فصل تعطیلات کمک کند. مواد غذایی همچنین به تعدادی از م organizationsسسات خیریه اهدا شده است که قصد دارد به طیف وسیع تری از مردم اهدا شود و در کل این مراسم از تعدادی از رسانه های محلی مانند OEST فرانسه، LE COURRIER مستقل و شهرداری ریوز آن سن.

در مورد توزیع تجهیزات امدادی از طریق فروشگاه های فرش فرانسه ، مدیر بازاریابی جهانی Vaporesso ، نیکی ژانگ، گفت: “در واپورسو ، ما یک شهروند مثبت سازمانی هستیم که بسیار جدی است. انجام آنچه می توانیم به جامعه بازگردانیم بخشی از مأموریت جهانی ما برای ایجاد جهان بهتر است.”

اخبار مرتبط  HONOR از ساعت هوشمند ناهموار و لپ تاپ با عملکرد بالا در IFA 2020 Pусский Polski Deutsch رونمایی کرد

برنامه Vaporesso CARE به پروژه های خیریه و اقدام مثبت اختصاص دارد. در ابتدا برای کمک به شرکای بین المللی برای کنار آمدن با بیماری همه گیر جمع می شود ، از آن زمان رشد کرده است و بیش از مبارزه با COVID-19 است. Vaporesso CARE اکنون از طریق همکاری با فروشگاه ها و م institutionsسسات محلی تولید واپ به حمایت از جوامع در سراسر جهان اختصاص یافته است و قرار است به آینده نیز ادامه دهد.

اخبار مرتبط  استارباکس 83.500 دلار کمک مالی به بانک غذایی منطقه ای LA برای کمک به رفع گرسنگی ارائه می دهد

منبع VAPORESSO