Tanger Outlets برای شرکت در بیست و سومین کنفرانس سالانه ICR

GREENSBORO ، N.C.، 6 ژانویه 2021 / PRNewswire / – Tanger Factory Outlet Centers، Inc. (NYSE: SKT) ، یکی از اپراتورهای پیشرو در مراکز خروجی مجلل در فضای باز ، امروز اعلام کرد که استفان یالوف، مدیر ارشد اجرایی و رئیس جمهور ، در یک گفتگو در کنار آتش در بیست و سومین کنفرانس سالانه ICR در شرکت خواهند کرد دوشنبه ، 11 ژانویه 2021.

برنامه ریزی شده است که چت کنار ساحل در ساعت آغاز شود 10:30 صبح EST. پیوندی به پخش زنده اینترنتی این بحث از طریق وب سایت روابط سرمایه گذاران تانگر ، investers.tangeroutlets.com در دسترس خواهد بود. بایگانی از پخش وب اندکی پس از رویداد در دسترس خواهد بود.

اخبار مرتبط  میختر در غم از دست دادن استاد عالی مقطر ویلی پرات عزادار است

درباره Tanger Factory Outlet Centers، Inc.

Tanger Factory Outlet Centers، Inc. (NYSE: SKT) یکی از اپراتورهای پیشرو مراکز خرید مجلل در فضای باز است که مجموعه ای از 38 مرکز را در اختیار دارد یا به آنها علاقه مالکیت دارد. خصوصیات عملیاتی تانگر در 20 ایالت و در واقع است کانادا، در مجموع حدود 14.1 میلیون فوت مربع ، به بیش از 2،700 فروشگاه اجاره شده توسط بیش از 500 شرکت مختلف با نام تجاری اجاره داده شده است. این شرکت بیش از 40 سال تجربه در صنعت فروش دارد و یک REIT با معامله عمومی است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مراکز فروش Tanger Outlet ، با 1-800-4TANGER تماس بگیرید یا به وب سایت شرکت به آدرس www.tangeroutlets.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  موزاییک شیشه ای هنرمند آلیسون ادن استودیو محوری در مد با خط ماسک صورت

اطلاعات تماس سرمایه گذارسندی هولت

جیم ویلیامز

VP ، روابط سرمایه گذار

EVP و مدیر مالی

336-834-6892

336-834-6800

[email protected]

[email protected]


اطلاعات تماس با رسانه ها


کوئنتین پل
VP ، ارتباطات شرکتی و مدیریت ریسک سازمانی
336-834-6827
[email protected]

SOURCE Tanger Factory Outlet Centers، Inc.

لینک های مربوطه

www.tangeroutlet.com