عملیات واقعی و مجازی “ترکیبی” برای نمایشگاه های مواد غذایی و آشامیدنی “جدید عادی” است

CHIBA ، ژاپن، 7 ژانویه 2021 / PRNewswire / – FOODEX ژاپن 2021 قرار است در Makuhari Messe در برگزار شود چیبا استان ، محل برگزاری چندین رویداد در توکیو بازی های المپیک و پارالمپیک 2020 ، از 9 تا 12 مارس 2021. FOODEX ژاپن یک نمایشگاه برتر غذا و نوشیدنی در است ژاپن بیش از 45 سال سابقه ، با غرفه دارانی از بیش از 90 کشور و منطقه در آن شرکت می کنند. بنابراین ، حتی اگر در واقع شده باشد ژاپن، هم غرفه داران و هم خریداران فرصتی برای گسترش تجارت خود در سراسر نمایشگاه 4 روزه دارند.

اخبار مرتبط  بازار چاپ دیجیتال پارچه دیجیتال به 8/8 دلار جهانی ، در سطح جهانی ، تا سال 2027 با 19.1٪ CAGR: تحقیقات بازار متفقین

این یک رویه ثابت برای دولت ناحیه چیبا است که باید غرفه خود را در FOODEX تأسیس کند ژاپن برای حمایت از توسعه کانال های فروش مشاغل مرتبط با غذا در این استان. این اولین بار است که دو نوع FOODEX را سازماندهی می کند ژاپن نمایشگاه ها همزمان: به صورت حضوری و آنلاین. با ترکیب این دو روش ، هم غرفه داران و هم خریداران می توانند بدون توجه به زمان و مکان انتظار داشته باشند که فرصت های ملاقات تجاری بیشتری داشته باشند.

اخبار مرتبط  شرکت JBT از انتشار برنامه درآمدزایی سه ماهه دوم 2020 و برنامه تماس کنفرانسی خبر داد

تاکنون ، تهیه نمونه های غذایی و آشامیدنی در جلسات تجاری بخشی اساسی از این صنعت بود. با این وجود ، در این دوره جدید ، حتی اگر تهیه چنین نمونه هایی به صورت حضوری در صورت نمایشگاه مجازی ، FOODEX غیرممکن باشد ژاپن برگزارکنندگان فکر می کنند ایجاد شبکه ای با خریداران بالقوه مهم است ، ابتدا از طریق جلسات آنلاین و سپس ادامه فعالیت های بیشتر تجاری.

اخبار مرتبط  مؤسسه مدیریت تأمین به عنوان یک مکان برتر برای کار در آریزونا ، جایزه را بدست آورد

لطفاً به پیوندهای زیر در رابطه با “آنچه می توانید با FOODEX انجام دهید.” ژاپن نمایشگاه مجازی “:

https://kyodonewsprwire.jp/attach/202012239068-O1-o2t6sQeq.pdf

FOODEX ژاپن 2021

تاریخ: 9 تا 12 مارس 2021

محل برگزاری: Makuhari Messe ، استان چیبا، ژاپن

تاریخ سررسید برنامه (تمدید شده از تاریخ اصلی):

برگزار کننده غرفه: 18 ژانویه 2021

غرفه دار شخصی:

  • فضای خام: 18 ژانویه 2021
  • غرفه بسته بندی: 19 فوریه 2021

استعلام: https://www.jma.or.jp/foodex/fa/

بروشور: https://www.jma.or.jp/foodex/fa/img/etc/documents/pdf-brochure2021.pdf

منبع دولت استان چیبا