Koloni قفل هوشمند را برای فعال کردن تحویل بدون تماس در طول بیماری همه گیر COVID-19 راه اندازی می کند

شیکاگو، 6 مه 2020 / PRNewswire / – Koloni ، یک شرکت مشترک ، امروز اعلام کرد که راه اندازی Smart Locker را دارد که می تواند با از بین بردن تماس انسان در حین تحویل بسته و مواد غذایی ، آلودگی COVID-19 را کاهش دهد. Smart Locker که از یک قفسه ذخیره سازی فیزیکی ، چند محفظه و یک نرم افزار پیشرفته استفاده می کند ، به رانندگان تحویل این امکان را می دهد که بدون هیچ گونه تعامل چهره به چهره ، سفارشات خود را انتخاب و تحویل دهند. این فناوری باعث می شود تا مشاغل کوچک در طی سفارشات اقامت در خانه فعالیت کنند.

وی گفت: “تماس فرد به فرد یک عامل اصلی خطر برای عروق کرونور است ، بنابراین برای اینکه مشاغل فعالیت کنند ، آنها به طور ایده آل به یک راه بدون تماس برای تعامل با مشتریان نیاز دارند.” کایل شکر، بنیانگذار کلونی. “این مشکلی است که ما با Smart Locker حل می کنیم.”

Koloni هم اکنون با شرکت های تحویل غذا ، رستوران ها ، شرکت های بسته بندی و سایرین همکاری می کند تا از طریق Smart Locker به ارائه راه حل های تحویل بدون تماس کمک کند. رانندگان می توانند به سرعت از طریق تلفن هوشمند خود به چندین سفارش از یک قفل منفرد دسترسی پیدا کنند. این رویکرد مبتنی بر نرم افزار با از بین بردن هرگونه تعامل چهره به چهره ، مواجهه را کاهش می دهد. همچنین باعث صرفه جویی در زمان وانت در سفارش می شود. Koloni می تواند یک قفل منفرد یا یک بانک از قفل را در اختیار شما قرار دهد تا تقریباً در هر مورد استفاده تجاری باشد. این نرم افزار به اندازه کافی انعطاف پذیر و مقیاس پذیر است تا بتواند طیف گسترده ای از تعامل با مشتری را کنترل کند.

درباره کلونی

Koloni نرم افزار و سخت افزار را برای جوامعی که می خواهند یک برنامه اشتراکی محلی مانند سهام دوچرخه یا پارک های هوشمند داشته و در اختیار دارند ، تهیه می کند. قفل هوشمند قابل برنامه ریزی آنها ، که در اصل برای به اشتراک گذاری طراحی شده است ، به مشتریان این امکان را می دهد تا راه حل های تحویل ، اشتراک گذاری یا ذخیره را انتخاب کنند. کلونی سالها با شهرداری ها ، دانشگاه ها و شرکت های مدیریت املاک همکاری داشته است. با یک برنامه واحد ، کاربران می توانند به یک دوچرخه دسترسی پیدا کنند ، یک بسته را انتخاب کنند ، یک بسکتبال را اجاره کنند و موارد دیگر. با تأثیرات اخیر COVID-19 ، آنها راه حلهای جدیدی را که متمرکز بر راه حلهای بدون تماس است ، ادغام کرده اند.

برای اطلاعات بیشتر به https://koloni.me/smartlocker مراجعه کنید

برای اطلاعات بیشتر با شماره تماس بگیرید برایان دیویی، پست الکترونیک: [email protected]

پرونده های مرتبط

بروشور Locker.pdf

تصاویر مرتبط

image1.png

لینک های مربوطه

قفل هوشمند Dockless

وب سایت Koloni

منبع کلونی

لینک های مربوطه

https://koloni.me

اخبار مرتبط  شکار گنج ویژه SINTERKLAAS برای خانواده ها بر اساس برنامه READYFREDDY با مشارکت شورای شهرداری هاسلت (be)