Yadea با چندین فروشگاه پرچمدار کاملاً جدید بازارهای سوئیس و آمریکای لاتین را فتح می کند

هیدی ، مدیرعامل Yadea Export & Import Co. Yadea با بالاترین استانداردهای مهندسی ، کیفیت و ایمنی جهان مطابقت دارد و از نظر سرعت و هزینه در تولید محصول ، رقابت باورنکردنی به ما می دهد. ما متعهد هستیم که حضور خود را در اروپا ، آمریکای لاتین و بقیه جهان گسترش دهیم خدمت به مشتریانی که نیاز به حمل و نقل مقرون به صرفه ، سازگار با محیط زیست و خدمات عالی مشتری از Yadea دارند. “

Yadea نه تنها یک زنجیره تأمین جهانی کامل ایجاد کرده است ، بلکه با 16 تامین کننده پیشرو در جهان مانند شرکت ژاپنی پاناسونیک ، Bayer AG آلمان و شرکت سوئدی Berger نیز همکاری کرده است. علاوه بر این ، این شرکت دارای هفت سایت تولید در است ویتنام و سایر کشورها و مناطق این محصولات به 88 کشور جهان از جمله ایالات متحده و آلمان ، صادر شده است.

اخبار مرتبط  Bambuser و AMF Fastigheter Partner برای آوردن فرصت های خرید Omnichannel به فروشگاه های فیزیکی

Yadea در مجموع دارای 763 حق ثبت اختراع (از جمله 36 اختراع) است ، پیشگام صنعت باتری گرافن پیشرو در صنعت است و دارای ویژگی های پیشرفته در سیستم های قدرت ، سیستم های انرژی ، سیستم های هوشمند و فن آوری های انسانی است با توجه به اجزای اصلی الکتریکی وسایل نقلیه الکتریکی ، Yadea به طور مستقل موتورهای باند پهن GTR ، موتورهای جانبی ، AAT و غیره را تولید کرده است. در حال توسعه و بهبود مستمر و تکرار فناوری موتور برای دستیابی به پیشرفت مستمر در عملکرد و بازده انرژی وسایل نقلیه الکتریکی است.

اخبار مرتبط  داده های بزرگ به نظارت بر ایمنی مواد غذایی در گویانگ ، چین کمک می کند

Yadea از مزایای تحقیق و توسعه و فناوری خود برای توسعه راه حل های تحرک الکتریکی متناسب با اروپا و کشورهای جهان استفاده می کند. برای مشتریان اروپایی ، Yadea مدل پیشرفته C1S را تولید کرده است که به سه ویژگی اصلی مجهز شده است. این اسکوتر برقی به سبک یکپارچهسازی با سیستمعامل KISKA ، برنده جایزه Red Dot Design Award 2020 ، دارای طراحی زیبا و اشکال مدرن است – نتیجه سه سال پیشرفت. این توسط یک سیستم مدیریت هوشمند با حفاظت ایمنی شبانه برای باتری پشتیبانی می شود. راه حل هوشمند یکپارچه سازی بدون کلید ، امکان شناسایی خودکار با یک تراشه هوشمند را فراهم می کند که امکان باز کردن قفل یکپارچه در زمانی که مالک در نزدیکی شما باشد را فراهم می کند.

اخبار مرتبط  یک ماده غذایی مغذی و جذاب

برای اطلاعات بیشتر به:
فیس بوک: YADEAIG / YADEA_global
توییتر: YADEA

اطلاعات در مورد Yadea

20 سال پیش ، Yadea دیدگاه حفاظت و حفظ طبیعت سیاره ما را داشت. برای دستیابی به این هدف ، Yadea می خواهد انقلابی در صنعت حمل و نقل با تولید نسل جدیدی از وسایل نقلیه با انتشار صفر ایجاد کند.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1395490/1.jpg

منبع Yadea