مبلمان فضاهای الهام بخش – سه فروشنده مبلمان آمریکای شمالی با هم پیوند می خورند و فرم یک را تشکیل می دهند: ‘The Collective’

سانفرانسیسکو، 6 ژانویه 2021 / PRNewswire / – دفاتر کانسپت Vangard (“VCO”) (www.vcoffices.com) اخیراً از تغییر نام تجاری خود خبر داد و چهار مکان ایالات متحده را با سه مکان کانادایی اضافی که طی پنج سال گذشته در یک مشترک خریداری کرده است تراز می کند. مارک – The Collective (www.collective.space). این تیتان جدید مبلمان به بزرگترین فروشنده مبلمان Teknion در تبدیل خواهد شد آمریکای شمالی، موقعیت خود را برای مدیریت استانداردهای مبلمان برای مجموعه گسترده مشتریان خود در ایالات متحده ، کانادا، و کارائیب. این مجموعه راه حل های نوآورانه محصولاتی را برای سازمان هایی که به دنبال تجسم مجدد در محیط کار خود هستند ، ارائه می دهد و یک پایه واحد برای مبلمان ، برنامه ریزی فضا و مدیریت پروژه ارائه می دهد.

توضیح می دهد: “نام تجاری جدید ما نحوه برخورد ما با ارائه تجربه ای پویا برای مشتریان را نشان می دهد.” نیک تاتل، رئیس مجمع – ایالات متحده آمریکا. “این با هم است ، مشارکتی است ، جمعی است. آرم ترجمه مستقیمی است برای گردهم آمدن برای تشکیل یک کل قویتر. تجربه ، فرهنگ و همسویی ارزش ها در بازارهای ما به ما امکان ادامه ساخت و تقویت خدمات و ارائه های خود را می دهد. به مشتریان ما. ”

کریس راینر، رئیس مجمع – کانادا اضافه می کند ، “ما نمایندگی های فروش مبلمان را نشان می دهیم که هر کدام بیش از 30 سال تجربه در بازارهای مربوطه خود دارند و توسط بیش از 300 شریک تامین کننده پشتیبانی می شوند ، و ما از اینکه به طور رسمی با مارک یکپارچه در حال پیوستن هستیم ، هیجان زده هستیم. مجموعه دارای تجربه ، خلاقیت و روابط با شرکت های طراحی منطقه ای و ملی برای کمک به ارتقا فضای کاری مشتریان مشترک ما. “

مجموعه: اعضای بنیادی

  • VCO: VCO در سال 1987 در منطقه خلیج کالیفرنیا تاسیس شد ، نمایندگی کامل خدمات مبلمان تجاری ، طراحی و مدیریت پروژه است. VCO اعضای بنیادی The Collective را در اقدامی هیجان انگیز برای رشد و گسترش به دست آورد.
  • منبع دفتر: واقع در تورنتو ، کانادا، Office Source از سال 1991 در مبلمان شرکتی ، دولتی و بهداشتی برای دفاتر و فضاهای کاری تخصص دارد و محیط هایی را ایجاد می کند که به راحتی و راحت هستند.
  • داخلی SCI: واقع در تورنتو ، کانادا، SCI یکی از آنهاست کانادا قدیمی ترین فروشنده های مبلمان پیمانی با ریشه در دو کانادا قدیمی ترین خرده فروشان سیمپسونها و کمپانی خلیج هادسون. برای بیش از 60 سال ، SCI با ارائه مداوم محصولات با کیفیت بالا و خدمات عالی به مشتریان ، موقعیت رهبری در صنعت را حفظ کرده است.

در طول سال 2021 ، کالکتیو سرمایه گذاری خود را در تعدادی از ابتکارات استراتژیک ، از جمله گسترش قابلیت های آنلاین خود برای ارائه مبلمان “کار از خانه” که برای افراد حرفه ای و راحت لباس که اکنون از راه دور کار می کنند ، گسترش می دهد.

برای آخرین اطلاعات ، The Collective را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

https://www.instagram.com/collectivespaces_/
https://www.linkedin.com/company/collective-spaces/
https://www.facebook.com/TheCollectiveFurnish

تماس با رسانه:

مت کارول، بازار یابی
415.644.5963
[email protected]

منبع جمعی


اخبار مرتبط  Live Smart، Go Green - محاسبات آخرین پلتفرم محصول و راه حل های اینترنت اشیا را برای سیستم HVAC هوشمند در CES 2021 به نمایش می گذارد