سرزمین های پنیر وگان Nafsika’s Garden در اروپا و امارات متحده عربی

نیکوزیا ، قبرس، 7 ژانویه 2021 / PRNewswire / – محبوبیت باورنکردنی Nafsika’s Garden به عنوان یک مارک پنیر گیاهی مجموعه کامل خود را به بازارهای اروپا می آورد. در سال 2020 ، نام تجاری در بیش از 500 فروشگاه در سراسر جهان راه اندازی شد ایالات متحده. امروزه باغ نفسیکا در هشت کشور موجود است و قرار است در سال 2021 به چندین کشور دیگر نیز گسترش یابد.

باغ Nafsika شامل یک سفر هیجان انگیز از کرت ، یونان، جایی که تولید می شود ، به کانادا، جایی که مقر اصلی آن است و در ابتدا راه اندازی شده بود. پایه گذاری شده توسط نفسیکا آنتیپاس، شرکت های آمریکای شمالی و اروپایی وی Nafsika Inc و Nafsika Antypas Ltd متعهد به ترویج سبک زندگی بدون لبنیات با گزینه های گیاهی هستند که پرچم دار انتخاب فردی برای زندگی سالم و شادتر است.

Antypas که بنیانگذار آن است ، طرفدار سرسخت سبک زندگی وگان است. او معتقد است که برندش با داشتن یک شرکت آگاه و نوآورانه برای رفاه فرد ، شایستگی اجتماعی سهام را برای همه مشاهده می کند. وی همچنین تهیه کننده اجرایی و مجری یک برنامه تلویزیونی به نام “گیاهی توسط نفسیکا” است که همچنان تنها برنامه اصلی جریان اصلی وگان مبتنی بر سبک زندگی وگان پخش شده (و در شبکه A&E) است و نویسنده چندین کتاب در آینده است ، از جمله ، “The Plant-based Switch” و “Ghosted”.

Nafsika’s Garden همچنان به عنوان یک محصول مورد تقاضای پنیر گیاهی در تقاضا وجود دارد آمریکای شمالی. Nafsika’s Garden مجموعه ای از گزینه های پنیر گیاهی را به ارمغان می آورد. خط تولید آن انواع مختلف پنیر را برای انواع مختلفی از مصرف کنندگان گیاهخوار ارائه می دهد. پنیر وگان همچنان طعم معطر و طعم های گودای دودی ، فتا یونانی ، پنیر خامه ای و موارد دیگر را ترسیم می کند.

با ورود باغ Nafsika به بازار اصلی در سراسر کره خاکی ، ما به گذشته نگاه می کنیم و پارامترهای چالش ذینفعان اصلی این برند را فراتر از این فشار می دهیم و آن را به یکی از محصولات خانگی که باید مورد نیاز باشد ، تبدیل می کنیم. Nafsika’s Garden محصولی است که وگان و غیر گیاهخوار به آن علاقه دارند و از آن لذت می برند و همچنان یک اصل در رژیم غذایی سالم است. این نام تجاری جایگزین سالم تری برای لبنیات است ، صنعتی که در دهه گذشته توسط صنعت وگان مختل شده است.

تکرار استانداردهای جذابیت و طعم و مزه محصولات لبنی چشم انداز چالش برانگیزی برای محصولات غذایی وگان است. مصرف کنندگان به طعم خاصی عادت کرده اند ، که در سالهای مصرف غذای لبنی شکل گرفته است. اما طعم محصولات به سبک پنیر Nafsika’s Garden مانند پنیر است و هنگام گرم شدن به گونه ای ذوب می شود که حتی یک عاشق پنیر سخت نیز نتواند تفاوت را تشخیص دهد. به گفته وی ، “تا زمانی که کلسترول را از دست ندهید ، مشکلی برای استفاده از محصولات بدون لبنی من نخواهید داشت.” تأمین همان ضرورت اغلب به یک چالش تبدیل می شود و بازار مواد غذایی وگان همچنان شاهد کسادی بسیاری از مارک های تجاری است که نتوانسته اند محدودیت ایجاد کنند و باعث ایجاد جذابیت در مصرف کنندگان می شوند.

با این حال ، Nafsika’s Garden گزینه ای است که نه تنها از رویکردی دقیق نسبت به محک یک طعم آشنا پنیر استفاده می کند ، بلکه با حفظ گواهی صد در صد محصول گیاهی و وگان این جنبه را به دست آورد.

اما Antypas نه تنها در حال تولید محصولات به سبک پنیر است. او در حال کار بر روی بسیاری دیگر از محصولات لبنی است که برای همیشه به تغییر درک ما از زندگی در یک شیوه گیاهی کمک می کند.

درباره باغ نفسیکا

باغ نفسیکا ، تأسیس شده توسط نفسیکا آنتیپاس، یک رشته غذایی وگان است که هدف آن جریان اصلی وگانیسم است. دفتر مرکزی آن در مونترال ، کانادا، محصولات این شرکت در دسترس است کانادا، ایالات متحده آمریکا.، اسپانیا، هلند، مالت، فرانسه، ایتالیا و امارات متحده عربی. اکنون در سال 2021 ، این شرکت قرار است به گسترش خود به قاره های بیشتر ادامه دهد. محصولات Nafsika’s Garden از تمام مواد حساسیت زای اصلی ، از جمله لبنیات ، آجیل ، سویا ، نخود فرنگی و گلوتن عاری است. آنها همچنین فاقد کلسترول و روغن نخل هستند و مواد نگهدارنده و فاقد GMO هستند.

برای اطلاعات بیشتر به این آدرس مراجعه کنید: nafsikasgarden.com.

تماس با رسانه:
نفسیکا آنتیپاس
855-NAFSIKA

تصاویر مرتبط

mozza-shreds-and-poutine.jpg
Mozza Shreds و Poutine
خرد Mozza و تصویر Poutine

nafsika-with-cheese-and-greece.jpg
Nafsika با پنیر و پس زمینه یونان
Nafsika با پنیر و پس زمینه یونان

لینک های مربوطه

گیاهی توسط Nafsika – YouTube

اینستاگرام

منبع نفسیکا آنتیپاس


اخبار مرتبط  شفق قطبی کنسرت میزبان فراخوان کنفرانس سرمایه گذاران سه ماهه سوم 2020 خواهد بود