تیلور موریسون با ششمین جایزه معتمد آمریکا پیاپی شناخته می شود

اسکاتسدیل ، آریز.، 7 ژانویه 2021 / PRNewswire / – ایجاد اعتماد کار ساده ای نیست ، اما در سالی که از اهمیت بالایی برخوردار بود ، سازنده و توسعه دهنده ملی ساخت و ساز داخلی Taylor Morrison Home Corp. (NYSE: TMHC) همچنان از هر لحاظ برای مشتریان خود نشان می داد. برای ششمین سال متوالی (2016-2021) ، تیلور موریسون به عنوان معتمدترین آمریکا شناخته شده است® Home Builder توسط Lifestory Research ، یک مطالعه سالانه که طبقه بندی سازندگان خانه در ایالات متحده را بر اساس اعتماد مصرف کننده انجام می دهد.

وی می گوید: “از هر سالی که به عنوان معتبرترین سازنده خانه در آمریکا معرفی می شویم ، این سال به ویژه معنادار است ، زیرا این نشان می دهد که ما در طول یک بیماری همه گیر – و هنگامی که آنها بیشتر به آن نیاز داشتند ، به کسب اعتماد مشتری خود ادامه می دهیم”. تیلور موریسون رئیس و مدیر عامل شریل پالمر. “امسال، تیلور موریسون بالاترین نمره شاخص اعتماد نسبت به سال قبل را ایجاد کرده است ، و این بهترین عملکرد تاریخی ما تا به امروز است و نشان می دهد ما علی رغم زمان دشوار ، بهتر از هر زمان دیگری برای مشتریان خود نشان داده ایم. پس از شش سال پیاپی با این جایزه مهم شناخته شدن ، منصفانه است که بگوییم این تمایز فراتر از یک جایزه است. قابل اعتماد بودن به سادگی بخشی از آنچه که هستیم هستیم. “

اخبار مرتبط  بزرگترین بازیکنان صنعت گوشت که کارگران را در معرض سو abuse استفاده در طی گزارش های همه گیر KnowTheChain قرار می دهند

در حالی که 2020 در میان یک بیماری همه گیر متفاوت از هر زمان دیگری تصور می شد ، تیلور موریسون اعتبار قابل اعتماد خود را ارتقا بخشید و گامهای پیشرفته ای را برای خدمت بهتر به مشتریان در دنیای دور برداشته است. سازنده خانه ملی در میان اولین کسانی است که طیف وسیعی از ابزارهای دیجیتال ابتکاری را فراهم می کند تا مصرف کنندگان را در سفر خرید خانه خود توانمند کند ، از جمله تورهای مجازی ، تورهای خود راهنمای و رزرو آنلاین خانه. با الهام از قرار دادن مشتریان در میان نگرانی های COVID-19 ، تیلور موریسون همچنین از TM LiveWell ™ به عنوان خانه استاندارد سالم خود و بدون هیچ گونه هزینه اضافی رونمایی کرد. همه خانه های ساخته شده ساخته می شوند از ابتدا 1 آگوست 2020 شامل محصولات پیشرفته متمرکز بر هوای سالم تر ، آب تمیزتر و رنگ ایمن تر ، اطمینان از اینکه مشتریان در راحتی خانه خود احساس امنیت می کنند.

اخبار مرتبط  LESS_ به رشد خود ادامه می دهد و خود را برای دور بعدی تأمین مالی آماده می کند

“پس از یک سال که مردم به کسانی که بیشتر به آنها اعتماد دارند ، روی آوردند ، تیلور موریسون یک بار دیگر مصرف کنندگان مارک سازنده خانه همچنان به تحسین و اعتماد خود ادامه می دهند “، می گوید: رئیس تحقیق و پژوهش مدیر Lifestory اریک اسنایدر. “در یک سال با این همه عدم اطمینان ، ما تحسین می کنیم تیلور موریسون در حفظ رتبه برتر به عنوان معتمدترین سازنده خانه برای ششمین سال متوالی. “

معتمدترین آمریکا® رتبه بندی Home Builder بر اساس نتایج نظرسنجی از حدود 50،000 خریدار خانه است که از آنها خواسته شده است به وثاقت سازندگان خانه در بازارهای برتر مسکن ایالات متحده امتیاز دهند. این بررسی به بررسی چگونگی تأثیر تجربه خرید در خانه و تعاملات تجاری بر درک مشتری از مارک های سازنده خانه می پردازد.

Lifestory Research ، یک شرکت ملی تحقیقات بازار مستقل که نظرسنجی را انجام داده ، آگاهی و اعتماد به نفس برند مصرف کننده را اندازه گیری کرده و بر اساس بسته شدن سالانه ، 25 سازنده اصلی خانه را بر اساس نمره اعتماد آنها رتبه بندی کرده است. برای روش مطالعه و لیست کامل رتبه بندی ، به سایت www.lifestoryresearch.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  چشم انداز به طبقه جهانی صنعتی تا سال 2027

در باره تیلور موریسون
Taylor Morrison Home Corporation (NYSE: TMHC) پنجمین سازنده و سازنده خانه در کشور است که در اسکاتسدیل ، آریزونا، که به عنوان معتمدترین آمریکا شناخته شده است® خانه ساز به مدت شش سال در حال اجرا (2016-2021). تحت یک خانواده از مارک های تجاری از جمله فعالیت می کند تیلور موریسون، Darling Homes ، Signature Home ویلیام لیون و انجمن های کریستوفر تاد ساخته شده توسط تیلور موریسون، ما از گروه خریداران ساحل به ساحل ، از خریداران اولین بار به سمت بالا ، خریدهای لوکس و 55 به علاوه ، خدمت می کنیم. تعهد بی دریغ ما در مورد پایداری ، جوامع و تیم ما – که در گزارش زیست محیطی ، اجتماعی و حکمرانی (ESG) 2019 ذکر شده است – به طراحی تجارب زندگی متفکرانه می پردازد که صاحبان خانه می توانند برای نسل های بعدی افتخار کنند.

مخاطب: آلیس ژیدرایت
(480) 840-8137
[email protected]

منبع تیلور موریسون

لینک های مربوطه

www.taylormorrison.com