کرلسمیت بودجه سری A را به رهبری BFG Partners بسته می شود

نیویورک، 6 ژانویه 2021 / PRNewswire / – Curlsmith ، یک برند برتر برای مراقبت از مو و متخصص در ساخت مو ، امروز اعلام کرد که بودجه سری A خود را به رهبری BFG Partners بسته است. این بودجه سرمایه رشد اضافی برای نام تجاری زیبایی فراهم می کند ، زیرا همچنان به گسترش خود در هر دو ادامه می دهد ایالات متحده و اروپا. کرلاسمیت از بدو تأسیس عملکرد فوق العاده خوبی داشته است ، به ویژه در سرعت رشد خود در سال 2020 ، سالی که با تعطیلی خرده فروشی و عدم اطمینان مصرف کننده مشخص شده است.

میشال برسکی ، بنیانگذار و مدیرعامل کرلسمیت ، گفت: “ما از همکاری با BFG به عنوان صندوقی که به دلیل حمایت از بنیانگذاران و تقویت رشد در مراحل اولیه شناخته شده است ، احساس سرخوشی می کنیم.” “چشم انداز BFG برای حمایت از مارک های تجزیه کننده در گروه های مختلف مصرف کننده ، و ساختن آنها در مارک های معروف ، آنها را به یک شریک ارزشمند تبدیل می کند.”

کرلسمیت در بازار موی بافت دارای یک مشتری با رشد سریع ، در عین حال بسیار کم کار است. علیرغم اینکه 70٪ از جمعیت جهانی موهای مواج ، موج دار یا موج دار دارند – و حرکت رو به رشد به سمت آغوش گرفتن از بافت طبیعی – تعداد کمی از مارک های مراقبت از مو برای رفع نیازهای این مشتریان قدم برداشته اند.

اخبار مرتبط  رستوران برندهای بین المللی شرکت گزارش نتایج سه ماهه اول سال 2020

با بیش از 40 دستورالعمل مراقبت از موی تمیز ، وگان و بی رحمانه که نتایج با کیفیت سالن را ارائه می دهند ، وارد Curlsmith شوید. مجموعه کامل محصولات شامل محصولات حالت دهنده ، درمان مو و پوست سر و همچنین رنگ مو ، همه بدون سیلیکون ، سولفات ، پارابن یا مواد شیمیایی آسیب رسان فرموله شده است. فهرست محصولات ارزان قیمت و دارای برچسب تمیز ، جوایز بی شماری از برند ، بررسی 5 ستاره ثابت و جایگاه آن را به عنوان برترین مارک مراقبت از حلقه در Ulta Beauty کسب کرده است.

وی گفت: “ما در BFG به دنبال مشارکت با مشاغل مصرفی هستیم که به همان اندازه که محصولات قدرت نوآورانه را تولید می کنند و باعث ایجاد ارزش برای مشتری هایشان می شوند ، همانطور که مدیریت بنیه های تجاری خود را مدیریت می کنند.” بن فنتون، شریک در BFG Partners. “کرلاسمیت این اخلاق را در خلق محصولاتی مجسم می کند که عملکرد گسترده تری برای مردم و برای موفقیت استراتژی آنها در رشد استثنایی نام تجاری ایجاد می شود.”

اخبار مرتبط  Cameo مشارکت با (RED) را برای مبارزه با ایدز و COVID-19 در روز جهانی ایدز و # دادن سه شنبه گسترش می دهد

امروزه محصولات Curlsmith در بیش از 1200 فروشگاه Ulta Beauty در دسترس هستند ایالات متحده و همچنین در وب سایت آنها.

درباره کرلاسمیت
خطوط تولید برتر Curlsmith شامل دستورالعمل های رطوبت ، مراقبت از پوست سر ، استحکام و آرایش مو است که هرکدام رژیم های کاملی از شامپوها و نرم کننده ها تا ماسک ها ، محصولات حالت دهنده و مکمل های مو را ارائه می دهند. این مارک در حالی که بازار مراقبت از موهای فرفری و بافتنی را هدف قرار می دهد ، هم اکنون محصولات را به انواع موها تبدیل می کند.

کرلسمیت که در سال 2018 راه اندازی شد ، به عنوان یک جامعه آنلاین ، با ارائه محتوای مراقبت از مو در YouTube و Instagram ، فضایی را برای به اشتراک گذاری نکات ، ترفندها و آموزش های مدیریت موج و موج ایجاد کرد. با تأسیس پیروان فزاینده ، بنیانگذاران تصمیم گرفتند نسل جدیدی از دستور العمل های مراقبت از مو را ایجاد کنند ، و همکاری نزدیک با جامعه ، افراد تأثیرگذار و متخصصان برای توسعه همه چیز از دستورالعمل های موجود در ترکیب اولیه تا نام تجاری. امروزه ، این برند مترادف با مراقبت از موهای تمیز و مجعد در سطح جهانی است.
www.curlsmith.com

اخبار مرتبط  Canopy Rivers به ​​روزرسانی در مورد فروش FarmHouse و روند درخواست سرمایه گذاری ، تأمین مالی بدهکار در اختیار دارد.

درباره BFG Partners
BFG Partners یک شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر است که به دنبال مشارکت با شرکت های تولید کننده کالاهای مصرفی در مراحل اولیه است که محصولات آنها برای مردم و کره زمین بهتر عمل می کند. هدف BFG این است که در کنار کارآفرینان استثنایی برای تقویت رشد پایدار و عملکرد بهتر در گروه های غذایی ، نوشیدنی و محصولات مصرفی فعالیت کند. BFG علاوه بر تأمین سرمایه شرکت های نمونه کار ، مشاوره های لازم برای تصمیم گیری های مهم و به حداکثر رساندن فرصت ها را به تیم ها ارائه می دهد. این مشاوره شامل استراتژی عملیاتی ، بازاریابی تاکتیکی ، توسعه کانال ، طراحی سازمانی و برنامه ریزی سرمایه است. BFG Partners در بولدر ، CO مستقر است.
www.bfgpartners.com/

مخاطب:
کیت ایوانز، کرلاسمیت
[email protected]
مگ لگرو، شرکای BFG
[email protected]

SOURCE BFG Partners

لینک های مربوطه

www.bfgpartners.com