کارشناس خوشبختی می گوید چگونه می توان پس از فاجعه بار 2020 ، به لذت ، هدف و تحقق استثنایی دست یافت

آتلانتا، 7 ژانویه 2021 / PRNewswire / – اتفاقی که دو سال پیش برای تریش آژل رابرتس رخ داده است ، به خوبی می تواند به افرادی که با اثرات طولانی سال 2020 کنار می آیند کمک کند. سال همه گیری گذشته زندگی بی شماری را تغییر داده است.

او توانست از این حادثه به عنوان یک کاتالیزور برای تعریف دوباره خود ، بازیابی زندگی خود و ایجاد تجارت رویایی خود استفاده کند. اکنون او وظیفه خود را وظیفه کمک به دیگران برای یافتن شادی ، هدف و تحقق استثنایی پس از یکی از سخت ترین سالهای حافظه قرار داده است. به طور خاص ، او می خواهد مردم را در معرض رویکرد پیشگامانه خود در مورد خوشبختی قرار دهد 12 قدم برای خوشبختی ذهنی: مجله ای از بینش ها ، نقل قول ها و سالاتی که می توانید سفرتان را شاد کنید، کتابی که در ماه نوامبر منتشر شد و 20 درصد از سود آن را به Black Lives Matter و The Humane League اهدا کرد.

این 12 قدم از مطالعه او در مورد فلسفه بودایی و یوگیک ، استراتژی مربیگری زندگی و تکنیک های درمانی حاصل شد و می تواند برای هر کسی مفید باشد که سعی می کند در دوره های ناخوشایندی که با زندگی در یک کشور سیاسی از هم جدا شده ، دارای نابرابری اقتصادی ، بی عدالتی نژادی و ایزوله سازی اجتماعی.

داشتن در WBLS-FM در برجسته شده است نیویورک، در مجله شین ، BlackMentalWellness.com و موارد دیگر ، رابرتز چیزهای زیادی دارد که می تواند درباره آنها در مصاحبه ها صحبت کند:

  • خوشبختی ذهن آزار دهنده چیست و بزرگترین قانون برای رسیدن به آن است
  • تفاوت خشمگین شدن و خشمگین بودن و دلیل اهمیت آن
  • چرا عصبانیت هیچ هدفی ندارد و چگونه می توان آن را از زندگی خود حذف کرد
  • چرا یک روستا برای حمایت از یک بزرگسال طول می کشد (و چگونه می توان دهکده خود را پیدا کرد)
  • چرا تمرکز بر کمک به دیگران می تواند بهترین راه برای کمک به خود باشد
  • بزرگترین تصور غلط درباره خوشبختی و چرایی دوام آن
  • چگونه دیگر نگران آینده نباشیم

در باره آژل رابرتز را ترشی کنید

تریش آجل رابرتز یک مربی خود واقعی سازی ، وبلاگ نویسی ، نویسنده مستقل ، مربی یوگا و مدیتیشن ، پزشک ریکی و سازمان دهنده عقب نشینی در گیاهان است. او بنیانگذار شرکت های HoneyButterflyz LLC و Black Vegan Life است. او دارای مدرک MBA از دانشگاه لانگ آیلند و به عنوان مدیر فروش و مشاور مالی در شرکت های بزرگ کار کرده است. او نویسنده است خوشبختی ذهن آور راهنمای مراقبت از خود ؛ تفکر در خارج از کریسالیس: راهنمای یک زن سیاه پوست برای گسترش بال های خود ؛ و 12 قدم برای خوشبختی ذهنی: مجله ای از بینش ها ، نقل قول ها و سالاتی که می توانید سفر خود را شاداب کنید. او در حال کار بر روی یک دوره آنلاین و کتاب جدیدی در مورد تخلیه خشم است.

تماس: تریش آژل رابرتز ، (917) 887-3689 [email protected] Mindblowinghappiness.com

منبع رابرتز را امتحان کنید

لینک های مربوطه

https://mindblowinghappiness.com/

اخبار مرتبط  اندازه بازار آستاگزانتین ارزش 3.4 میلیارد دلار تا سال 2027