PriceSmart نتایج عملیاتی سه ماهه دوم مالیات 2020 را اعلام کرد

سن دیگو، 8 آوریل 2020 / PRNewswire / – PriceSmart، Inc. (NASDAQ: PSMT) ، اپراتور 45 کلوپ انبار در 12 کشور و یک قلمرو ایالات متحده ، امروز نتایج عملکرد خود را برای سه ماهه دوم سال مالی 2020 اعلام کرد. 29 فوریه 2020.

نظرات از شری بهرامبیگیمدیر ارشد اجرایی

وی ادامه داد: “مثل همیشه و به ویژه در پاسخ به تهدیدات ناشی از بیماری همه گیر COVID-19 که در 13 بازار مختلف با آن روبرو هستیم ، اولویت اصلی ما فراهم کردن یک محیط کار ایمن برای کارمندان ما است که به نوبه خود اطمینان حاصل می کنند که اعضای ما بدون وقفه هستند. دسترسی به مواد غذایی تازه و مقرون به صرفه و کالاهای اساسی بخصوص اکنون ما اقدامات احتیاط آمیز زیادی برای تمیز نگه داشتن انبارها ، اعضای خود و کارمندان خود از اطلاع رسانی های فعلی و در حال توسعه بهترین شیوه ها برای کاهش خطر قرار گرفتن در معرض اقدامات پیشگیرانه انجام داده ایم. ابتکارات جدید برای ارائه کالاها و خدمات به اعضای خود به روشهایی که باعث کاهش نیاز به تماس جسمی می شود ما به طور مداوم شیوه های خود را به کار می گیریم تا از کلوپ های انبار و مراکز توزیع خود به نحو احسن استفاده کنیم ، زنجیره تأمین را مدیریت کنیم تا از ادامه عرضه اطمینان حاصل کنیم از کالاهای اساسی ، و با وجود تغییرات مداوم ناشی از اثرات این بیماری همه گیر ، نوآوری های فناوری را تسریع می کنیم. در حال کار هستند تا نیروی کار ما را به شکلی متفکرانه مستقر کنند ، از جمله با ایجاد برنامه ای برای آموزش مهارتهای کارمندان ، تا آنها بتوانند از تلاشهای ما برای ارائه راهکارهای جایگزین اضافی برای خرید اعضا پشتیبانی کنند. من بسیار فوق العاده افتخار می کنم به کار خارق العاده و از خودگذشتگی کارمندان ما در تمام سطوح شرکت در شرایط بسیار چالش برانگیز.

همانطور که در ما ذکر شده است مارس 2020 در بیانیه مطبوعاتی فروش کالا ، شاهد افزایش قابل توجهی در فروش خالص کالاهای ما در ماه مارس بود که بخشی از آن با انبار کردن اولیه ، در درجه اول از مواد غذایی و ملزومات ، هدایت می شود. پس از شروع قدرتمند ، فروش ها در نیمه دوم ماه تعدیل و بعداً کاهش یافت زیرا دولت های مختلف در بازارهای ما با وقوع محدودیت های مسافرتی ، مشاوره های “پناه در محل” ، اقدامات قانونی و اقدامات دورافتادگی اجتماعی ، به شیوع این بیماری واکنش نشان دادند. بسیاری از دولت ها سیاست ها و محدودیت هایی را که بر خرده فروشی های بازارهای ما تأثیر می گذارد ، تحمیل کرده یا در حال آزمایش هستند. بسیاری از این سیاست ها و محدودیت ها باعث شده است که دسترسی اعضای ما محدود شود و بر عملکرد باشگاه ما تأثیر بگذارد ، از جمله تعطیلی موقت باشگاه ، محدودیت تعداد روزها در طول هفته و ساعت ها در روز باشگاه های ما می توانند باز باشند ، محدودیت هایی برای بخش های جمعیت مجاز به خرید در روزهای خاص و تعداد افرادی که می توانند در یک باشگاه باشند ، محدود است. این محدودیت ها روز به روز تغییر می کند و متفاوت از بازار به بازار است.

برای به بهترین شکل ممکن اعضای ما در این محدودیت های در حال توسعه ، یک فروشگاه آنلاین را معرفی کرده ایم که اعضای ما را قادر می سازد ، تقریباً در زمان واقعی ، دسترسی به محصولات برای همه باشگاه ها را مشاهده کنند. برای برخی از کالاهای انبار ، ما وانت یا تحویل خانه را توسط ما یا با هماهنگی با خدمات تحویل شخص ثالث راه اندازی کرده ایم. همچنین در حال راه اندازی سفارش و انتخاب و بصورت آنلاین در کلوپ هستیم که از آن به عنوان “کلیک کنید و بروید” یاد می کنیم. در جائیکه مهمترین محدودیت ها را تجربه کرده ایم ، ما جایگزین “رانندگی از طریق” را با عرضه محدود کالاهای اساسی ارائه داده ایم. ما متعهد هستیم تا اطمینان حاصل كنیم كه اعضای ما موارد اساسی را كه در این زمان دشوار نیاز دارند ، داشته باشند. با این حال ، ما انتظار داریم که تأثیر بیماری همه گیر و محدودیت های متنوع مربوط به عملکرد ما تا چند ماه آینده روی ترافیک و فروش تأثیر منفی بگذارد.

همانطور که دیروز فاش کردیم ، با توجه به عدم اطمینان پیرامون تأثیر احتمالی شیوع بیماری در نتایج عملیات و جریان وجوه نقدی ، ما به صورت پیشگیرانه در جهت دستیابی و حفظ وجه نقد موجود به صورت دستی ، از جمله اما محدود به نقص بودجه اقدام نمی کنیم. تسهیلات کوتاه مدت ما و تأخیر در هزینه های استراتژیک سرمایه. اگرچه ساخت باشگاه انبار خود را در سال به پایان خواهیم رسانید لیبریا، کاستاریکا که در مه 2020، ما تصمیم گرفتیم افتتاح آن باشگاه را به تعویق بیندازیم. علاوه بر این ، با توجه به افتتاح های باشگاه انبار قبلی که قبلاً اعلام شده بودیم در زمین هایی که در آن به دست آورده ایم بوگوتا و بوکارامانگا ، کلمبیا و در جامائیکا، ما تصمیم گرفتیم که در این زمان ، شروع به کار کنیم و یا شروع به کار نکردن آن کلوپ ها کنیم. ما در حال بررسی و برنامه ریزی برای اقدامات اضافی پس انداز هزینه در ایالات متحده و بازارهایی هستیم که در آن فعالیت می کنیم.

اخبار مرتبط  شرکت رنگ شبان تصویب کامل YInMn Blue را اعلام کرد

حتی اگر امروز دنیا به طرز چشمگیری متفاوت از آنچه حتی یک ماه پیش به نظر می رسید متفاوت است ، ارزش های ما ، تعهدات و نظم و انضباط ما بدون تغییر باقی می ماند. ما معتقدیم که رعایت این اصول اصلی به ما این امکان را می دهد که از این زمان چالش برانگیز تقویت شده توسط تجربه بیرون بیاییم. ما برای شما و خانواده های شما آرزوی سلامتی و ایمنی داریم ، زیرا همه ما با هم کار می کنیم تا از این بحران برآییم. “

نتایج مالی سه ماهه دوم

کل درآمدهای سه ماهه دوم سال مالی 2020 6.1٪ به افزایش یافته است 906.7 میلیون دلار در مقایسه با 854.4 میلیون دلار در سه ماهه دوم سال قبل. برای سه ماهه دوم سال مالی 2020 ، فروش خالص کالاها 6.3٪ افزایش یافته است 871.7 میلیون دلار از جانب 820.3 میلیون دلار در سه ماهه دوم سال مالی 2019. نوسانات نرخ ارز خارجی تأثیر منفی بر فروش کالاهای تجاری داشته است 2.9 میلیون دلار یا 0.3٪ از فروش خالص کالاها.

این شرکت از 45 باشگاه فعالیت داشت 29 فوریه 2020، در مقایسه با 41 باشگاه انبار در حال فعالیت است 28 فوریه 2019.

برای دوره سیزده هفته به پایان رسید 1 مارس 2020، فروش خالص کالاهای قابل مقایسه در مقایسه با مدت مشابه سیزده هفته در سال گذشته 0.4٪ افزایش یافته است. نوسانات نرخ ارز خارجی تأثیر منفی بر فروش کالاهای تجاری داشته است 3.3 میلیون دلاریا 0.4٪ از فروش خالص کالاهای قابل مقایسه است.

این شرکت درآمد عملیاتی را برای سه ماهه دوم سال مالی 2020 از ثبت کرده است 38.8 میلیون دلار، در مقایسه با درآمد عملیاتی از 36.5 میلیون دلار در سال قبل درآمد خالص مربوط به PriceSmart بود 25.6 میلیون دلار، یا 0.85 دلار در هر سهم رقیق ، در سه ماهه دوم سال مالی 2020. درآمد خالص در سه ماهه دوم سال مالی 2019 بود 23.8 میلیون دلار، یا 0.79 دلار در هر سهم رقیق.

این شرکت فروش خالص کالاهای قابل مقایسه را بر اساس “همان هفته” با 13 هفته در هر سه ماه از روز دوشنبه شروع می کند و یکشنبه خاتمه می دهد. این دوره ها در ابتدای سال مالی تأسیس می شود تا هرچه ممکن یک مسابقه نزدیک به ماه تقویم و ماه چهارم که برای اهداف گزارشگری مالی استفاده می شود ، فراهم شود. این رویکرد برای مقایسه بهتر فروش ، تعداد روزهای آخر هفته و روزهای هفته در هر دوره را برابر می کند ، زیرا در تعطیلات آخر هفته فروش کالاهای کالایی بالاتری را تجربه می کنیم. هر یک از کلوپ های انبار مورد استفاده در محاسبات حداقل برای 13 ماه تقویم باز بود قبل از اینکه نتایج آن برای دوره فعلی با نتایج آن برای دوره قبل مقایسه شود.

اصطلاح “نرخ ارز” به نرخ ارز مبادله ای که ما برای تبدیل کالاهای خالص و فروش کالاهای خالص قابل مقایسه برای همه کشورهایی که ارز کاربردی دلار آمریکا به دلار آمریکا نیست ، اطلاق می شود. ما اثر تغییرات نرخ ارز را به عنوان تفاوت بین فعالیتهای دوره جاری ترجمه شده با استفاده از نرخ ارز ارز دوره فعلی و مقایسه نرخ ارزهای دوره قبل مقایسه می کنیم. افشای تأثیر نوسانات نرخ ارز بر نتایج شرکت به سرمایه گذاران این امکان را می دهد تا عملکرد زیربنایی ما را بهتر درک کنند.

مدیریت PriceSmart در نظر دارد میزبان کنفرانس در 12:00 p.m. زمان شرقی (ساعت 9:00 بامداد زمان اقیانوس آرام) بر پنجشنبه 9 آوریل 2020 برای بحث در مورد نتایج مالی افراد علاقمند به شرکت در کنفرانس کنفرانس ممکن است این کار را با شماره گیری (855) 209-8211 برای تماس گیرندگان داخلی یا (412) 317-5214 برای تماس گیرندگان بین المللی انجام دهند و از آنها بخواهند برای پیوستن به PriceSmart ، Inc تماس بگیرند. پخش دیجیتالی از طریق آن قابل دسترسی خواهد بود 16 آوریل 2020، پس از پایان تماس با شماره گیری (877) 344-7529 برای تماس گیرندگان داخلی ، یا (412) 317-0088 برای تماس گیرندگان بین المللی ، و وارد کردن کد دسترسی مجدد به شماره 10139915.

اخبار مرتبط  بازار کلاژن پپتیدها تا سال 2025 795 میلیون دلار ارزش دارند

درباره PriceSmart

PriceSmart ، مقر آن در سن دیگو، مالکیت و فعالیت در کلوپ های انبار خرید عضویت در ایالات متحده در آمریکای لاتین و کارائیب، فروش کالاها و خدمات با کیفیت بالا و قیمت پایین به اعضای PriceSmart. PriceSmart 45 باشگاه انبار در 12 کشور و یک قلمرو ایالات متحده آمریکا (هفت هرکدام در آن) فعالیت می کند کلمبیا، کاستاریکاو پاناما؛ پنج در جمهوری دومینیکن، چهار در ترینیداد و گواتمالا؛ سه در هندوراس؛ هر دو در السالوادور و نیکاراگوئه؛ و یکی در هر آروبا، باربادوس، جامائیکا و جزایر ویرجین ایالات متحده)

این بیانیه مطبوعاتی ممکن است حاوی بیانیه های آینده نگرانه ای در رابطه با درآمدها و درآمدهای پیش بینی شده شرکت ، کفایت گردش پول در آینده ، افتتاح کلاب های انبار پیشنهادی ، عملکرد شرکت نسبت به رقبا ، نتیجه دادرسی مالیاتی و موارد مرتبط باشد. این جملات آینده نگر شامل جملات حاوی کلمات “انتظار” ، “باور” ، “خواست” ، “ممکن است” ، “باید” ، “پروژه” ، “برآورد” ، “پیش بینی شده” برنامه ریزی شده ، “و مانند عبارات ، و منفی آن. این اظهارات در معرض خطرات و ابهاماتی است که می تواند نتایج واقعی را از نظر مادی تغییر دهد ، از جمله ، اما محدود نمی شود به: تغییرات منفی در شرایط اقتصادی در بازارهای شرکت ، بلایای طبیعی ، خطرات مربوط به انطباق ، بی ثباتی در نرخ ارز ، رقابت ، مصرف کننده و کوچک. الگوهای هزینه های کسب و کار ، بی ثباتی سیاسی ، افزایش هزینه های مرتبط با ادغام تجارت آنلاین با تجارت سنتی ما ، چه شرکت بتواند با موفقیت طرح های استراتژیک ، نقض امنیت یا حریم خصوصی اطلاعات مربوط به اعضا یا تجارت را انجام دهد ، افزایش هزینه از ارائه دهندگان محصول و خدمات ، وقفه زنجیره های تأمین ، بیماری همه گیر ، همه گیر یا سایر موارد بهداشت عمومی ، قرار گرفتن در معرض مطالبات مربوط به مسئولیت محصول و فراخوان محصول ، بازپرداخت پول های مدیون PriceSmart از دولت ها و سایر عوامل مهم مورد بحث در زیر عنوان های “مورد 1A. عوامل خطر” و “مورد 7 بحث و تحلیل مدیریت و تحلیل وضعیت مالی در و نتایج عملیات “در گزارش سالانه ما در فرم 10-K برای سال مالی به پایان رسید 31 آگوست 2019 در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (“SEC”) ثبت شده است 29 اکتبر 2019. این عوامل خطر ممکن است هر از گاهی در پرونده های دیگر ما با SEC ، که در وب سایت SEC در www.sec.gov در دسترس هستند ، به روز شود. بیانیه های پیشرو فقط از تاریخ ساخته شده خود صحبت می کنند و شرکت متعهد نمی شود آنها را به روز کند ، مگر اینکه طبق قانون لازم باشد.

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید مایکل ال مک کلاری، EVP ، مدیر ارشد مالی و مدیر حسابداری اصلی (858) 404-8826 یا ارسال ایمیل به [email protected].

PRICESMART ، INC.

اظهارات مشروط بر درآمد

(موارد غیر قابل مشاهده در هزاران نفر ، به جز داده های مشترک)


سه ماه به پایان رسید


شش ماه به پایان رسید


29 فوریه


28 فوریه


29 فوریه


28 فوریه


سال 2020


2019


سال 2020


2019

درآمد:
فروش خالص کالا

$

871،726


$

820،290


$

1650،454


$

1،567،733

فروش صادراتی


8،4346،84416،70815،033

درآمد عضویت


14،09312،84527،83925،585

درآمد و درآمد دیگر


12،48214،44623،67525،711

کل درآمد


906،735854،4251،718،6761،634،062

هزینه های اجرایی:
هزینه کالاهای فروخته شده:
فروش خالص کالا


743،434705،5461،406،1581،346،701

فروش صادراتی


8،0786،48616،04914264

غیر کالا


4،6624،8268،9139،073

فروش، به صورت کلی و اداری:
کلوپ انبار و سایر عملیات


84،02275،708163،395149.930

عمومی و اداری


27،61824،96853،50252303

هزینه های قبل از افتتاح


4497997112

ضرر در دفع دارایی ها


68258139473

کل هزینه های عملیاتی


867،926817،8891،649،1531،572،856

درآمد عملیاتی


38،80936،53669،52361،206

سایر درآمد (هزینه):
درآمد بهره


586423879814

هزینه بهره


(1،690)(1،001)(2،552)(2،034)

درآمد دیگر (هزینه) ، خالص


723(372)(262)(2،191)

کل هزینه دیگر


(381)(950)(1،935)(3،411)

درآمد قبل از تأمین مالیات بر درآمد و

از دست دادن وابستگان غیرقابل ادغام


3842835،58667،58857،795

پیش بینی برای مالیات بر درآمد


(12،702)(11،703)(22105)(19،243)

از دست دادن شرکت های وابسته به عدم تجمیع


(15)(20)(63)(44)

درآمد خالص


25،71123،8634542038،508

کمتر: درآمد خالص ناشی از بهره غیر کنترل


(111)(53)(92)(86)

درآمد خالص مربوط به PriceSmart، Inc.

$

25،600


$

23،810


$

45،328


$

38،422

درآمد خالص مربوط به PriceSmart، Inc. برای هر سهم موجود برای توزیع:
پایه ای

$

0.85


$

0.79


$

1.49


$

1.27

رقیق

$

0.85


$

0.79


$

1.49


$

1.27

سهام مورد استفاده در محاسبات هر سهم:
پایه ای


30،25530،20630.26630،189

رقیق


30،25830،21130،27130200

سود سهام در هر سهم

$

0.70


$

0.70


$

0.70


$

0.70

PRICESMART ، INC.

برگه های تعادل توام

(آموناها در هزاران نفر ، داده های غیرمستقیم)
29 فوریه

سال 2020


31 آگوست


(ناظر)


2019

دارایی های


دارایی های جاری:


پول نقد و معادل

$

132،845


$

102653

پول نقد محدود کوتاه مدت


9354

سرمایه گذاری های کوتاه مدت


30،44817،045

مطالبات قابل دریافت ، خالص دریافتی برای حسابهای مشکوک به ترتیب از 29 فوریه سال 2020 و 144 دلار از تاریخ 31 اوت 2019 به ترتیب 125 دلار


10،9059،872

موجودی کالا


323،022331،273

هزینه های پیش پرداخت و سایر دارایی های جاری (به ترتیب از 29 فوریه 2020 و 31 آگوست 2019 به ترتیب برای ارزش منصفانه ابزارهای مشتق شده شامل 0 دلار و 2،736 دلار می باشد)


28،24230،999

کل دارایی های جاری


525،555491،896

پول نقد محدود مدت طولانی


3،8313،529

املاک و تجهیزات ، خالص


706،848671،151

دارایی های حق استفاده اجاره عملیاتی ، خالص


123،231حسن نیت


45،41346،101

نامشهودهای دیگر ، خالص


11،37812،576

دارایی های معوق مالیاتی


18،82315،474

سایر دارایی های غیرجاری (به ترتیب برای ارزش منصفانه ابزارهای مشتق شده به ترتیب از 29 فوریه ، 2020 و 31 آگوست 2019 به ترتیب 241 دلار و 0 دلار است)


52،57844،987

سرمایه گذاری در شرکت های وابسته به عدم تجمیع


10،63510،697

کل دارایی

$

1،498،292


$

1،296،411

مسئولیت ها و تجهیزات


بدهیهای جاری:


وامهای کوتاه مدت

$

3،579


$

7،540

حساب های قابل پرداخت


281،098286219

حقوق و مزایای دریافت شده


25،11825،401

درآمد معوق


27،08425،340

مالیات بر درآمد قابل پرداخت


7،7734،637

سایر هزینه های تسویه شده و سایر بدهی های جاری (به ترتیب از تاریخ 29 فوریه 2020 و 31 آگوست 2019 به ترتیب 45 دلار و 0 دلار برای ارزش منصفانه ابزارهای مشتق شده


41،82432،442

بدهی های اجاره عملیاتی ، بخش فعلی


8402سود سهام قابل پرداخت


10،719بدهی بلند مدت ، بخش فعلی


16،24725،875

کل بدهی های جاری


421،844407،454

بدهی مالیاتی معوق


1،7182،015

بخش طولانی مدت اجاره معوق
11،198

مالیات بر درآمد بلند مدت قابل پرداخت ، بدون سهم بخش فعلی


4،7845،069

بدهی های اجاره عملیاتی بلند مدت


127،042بدهی بلند مدت ، خالص بخش فعلی


113،87963،711

سایر بدهی های بلند مدت (به ترتیب شامل 2900 دلار و 2 هزار و 910 دلار برای ارزش منصفانه ابزارهای مشتق شده و به ترتیب 5 هزار و 2828 دلار و 5،421 دلار برای برنامه های بعد از استخدام از 29 فوریه 2020 و 31 اوت 2019 به ترتیب)


10،1588،685

کل بدهی


679،425498،132حقوق صاحبان سهام:


سهام مشترک $ 0.0001 از ارزش هر واحد ، 45،000،000 سهم مجاز؛ 31،450،817 و 31،461،359 سهم صادر شده و 30،599،058 و 30،538،788 سهم باقیمانده (خالص سهام خزانه دار) به ترتیب از 29 فوریه 2020 و 31 آگوست 2019 به ترتیب


33

اضافی پرداخت در پایتخت


441،372443،084

مزایای مالیات از جبران سهام


11،48611،486

تلفات جامع دیگر انباشته شده است


(152،573)(144،339)

سود انباشته


549،703525،804

کمتر: سهام خزانه با هزینه ، 851.759 سهم از 29 فوریه 2020 و 924.332 سهم از 31 آگوست 2019


(32،098)(38،687)

کل سهامداران سهامداران به سهامداران PriceSmart ، Inc نسبت داده می شود


817،893797،351

عدم کنترل از شرکتهای تابعه یکپارچه


974928

کل سهامداران سهام


818،867798،279

کل بدهی ها و حقوق صاحبان سهام

$

1،498،292


$

1،296،411

SOURCE PriceSmart، Inc.

اخبار مرتبط  Dermafirm USA & BDMT Global Partner برای راه اندازی رمان زنده "مفهوم فروشگاه در خانه"

لینک های مربوطه

http://www.pricesmart.com

پاسخی بگذارید