JustPierogi.com در بعضی مواقع نیاز به شما غذا راحتی می دهد

BENSENVILLE ، Ill.، 6 مه 2020 / PRNewswire / – در پاسخ به تلاش های قرنطینه سازی ، JustPierogi.com ، یکی از تامین کنندگان برتر pierogi دستباف و سایر ظرافت های لهستانی و اروپای شرقی ، اعلام کرد که وب سایت خود (www.JustPierogi.com) را برای سفارش دهی ساده تر طراحی کرده است. تحویل درب آستان در هر نقطه در ایالات متحده است

اخبار مرتبط  Ascend افزایش قیمت مواد میانی را اعلام کرد

“در این مواقع مشکل و نیاز ، مردم احساس راحتی می کنند. یکی از راه های رسیدن به این آرامش ، غذاهای راحتی جهان قدیمی است که توسط JustPierogi.com به درب شما تحویل داده می شود.” جیک برزکرئیس جمهور از تهیه کنندگان مواد غذایی لذیذ

در اصل در مرکز و اروپای شرقی، پیروجی کوفته ها را با پوشاندن خمیر بی نظیر در اطراف پر کردن های خوش طعم یا شیرین پر می کند. ساخت پیروجی از ابتدا ساعت ها در آشپزخانه به طول می انجامد ، به این ترتیب خطوط موجود در فروشگاه مواد غذایی را برای خرید مواد لازم ذکر نمی کنید. با این حال ، وعده های غذایی از JustPierogi.com به آستان شما تحویل داده می شود و می تواند در عرض چند دقیقه آماده باشد.

JustPierogi.com 15 طعم پیروجی مختلف ارائه می دهد: زغال اخته ، کلم ، گیلاس ، پنیر ، Kraut & Mushroom ، Kraut ، Maultaschen ، گوشت ، قارچ ، آلو ، سیب زمینی و چدار ، سیب زمینی و پنیر ، سیب زمینی ، اسفناج و توت فرنگی.

علاوه بر پیروجی ، JustPierogi.com همچنین Uszka ، Blintzes (Nalesniki) ، Pyzy ، Finger Dumplings (Kopytka) و Dumplings Silesian (KluskiSlaskie) را نیز ارائه می دهد.

تمام محصولات JustPierogi.com از طریق مشارکت با Alexandra Foods بسیار محترم در Midwest در یکی از معدود گیاهان پیروجی مورد بازرسی USDA در کل تولید می شود. ایالات متحده.

Brozek می گوید: “پیروجی می تواند محور یک وعده غذای تعطیل باشد ، اما آنها می توانند به عنوان یک غذای ساده غذای راحتی هفته ای یک بار نیز لذت ببرند. با JustPierogi.com ، می توانید فریزر خود را با معاشرت های لهستانی نگه دارید.”

کوفته های پیروجی در اکثر کشورهای اروپای مرکزی و همچنین غذاهای یهودی و امروزی آمریکایی اشکنازی محبوب است ، جایی که تحت نام های محلی آنها شناخته می شود.

پیروجی از JustPierogi.com ممکن است به صورت ساده یا با طعم مانند کره ذوب شده ، خامه ترش یا پیاز سرخ شده سرو شود. JustPierogi.com پرتقال ها و دستور العمل های سس را در وب سایت خود ارائه می دهد.

برزوک می گوید: «شما خواهان پیروگی ، uszka ، blintzes ، pyzy ، dumplings با انگشت یا dumplings Silesian باشید ، JustPierogi.com منبع خوبی برای طعم معتبر دنیای قدیمی است که از دستور العمل های ارائه شده در طول نسل ها ایجاد شده است. “وعده های غذایی ما بسیار خوشمزه و آماده است. آسان است که ولع مصرف خود را بدون ساعت در آشپزخانه تحمل کنید. اعتماد خود را به JustPierogi.com اعتماد کنید. شما ناامید نخواهید شد.”

برای سفارش بازدید از سایت www.JustPierogi.com یا با شماره (888) 351-7710 تماس بگیرید.

مخاطب:

جیک برزک
[email protected]
(888) 351-7710

تصاویر مرتبط

justpierogi-com.jpg
JustPierogi.com
ارائه راحتی در هر نیش.

منبع JustPierogi.com

لینک های مربوطه

http://www.JustPierogi.com