کمیسیون نیروی کار تگزاس با بنیاد آموزش انجمن رستوران تگزاس برای حمایت از بازیابی صنعت رستوران 70 میلیارد دلاری ایالت همکاری می کند

آستین ، تگزاس، 7 ژانویه 2021 / PRNewswire / – کمیسیون نیروی کار تگزاس (TWC) برای حمایت از بهبود وضعیت اقتصادی متمایل شده است 70 میلیارد دلار تگزاس صنعت رستوران. رستوران ها در تگزاس طبق گزارش انجمن رستوران تگزاس (TRA) ، با شیوع همه گیر COVID-19 ، بیش از 10،000 رستوران به طور دائمی تعطیل و بیش از 150،000 کارمند به حاشیه رانده شده اند. بر اساس تأثیر بر این بخش اشتغال که یک دوره رونق داشت ، TWC به اتفاق آرا به ارائه پشتیبانی و بودجه برای کمک به بازسازی این صنعت حیاتی رای داد. از طریق تصویب پروژه های نوآورانه یک بار ، بودجه از طریق کمک مالی سخاوتمندانه 4.9 میلیون دلار از IKEA ، TWC امکان ایجاد فیلم های آموزشی آنلاین برای دارندگان رستوران ها و کارمندان آنها را فراهم کرده است. این پروژه فراهم می کند تا 500000 دلار برای خرید ServSafe Food Handler و TABC To Go آموزش و صدور گواهینامه – مدارک تحصیلی کارمندان سرویس غذا لازم است که در تگزاس.

آرون دمرسون ، نماینده کمیسیون TWC ، به نمایندگی از کارفرمایان ، گفت: “به عنوان یکی از صنایع آسیب دیده از همه گیر ، رستوران ها برای آموزش نیروی کار فعلی خود ، استخدام و استخدام مجدد کارمندان و باز نگه داشتن آنها تلاش می کنند.” “آنها همچنین مجبورند خود را با مدل های جدید تجاری و تغییر تقاضای مصرف کننده تطبیق دهند. به عنوان مثال ، بسیاری از آنها باید تجارت خود را برای انجام ، محدود کردن و تحویل مجدد انجام دهند و برای رفع نیازهای فاصله اجتماعی و تقاضای سفارش آنلاین ، تجارت خود را پیکربندی کنند. ما می خواهیم منابعی را فراهم می کنیم تا بهترین فرصت ها را برای موفقیت در اختیار آنها قرار دهیم. اگر بتوانیم به آنها کمک کنیم تا با خیال راحت باز بمانند ، این امر به آنها در حفظ کارمندان ، رشد و استخدام مجدد کارگران جدید و کمک به بهبود وضعیت اقتصادی ما کمک می کند. تگزاس اقتصاد “

اخبار مرتبط  WISE بنیاد قطر از انتشار کتاب الکترونیکی خبر داد

COVID-19 تأثیر مخربی بر صنعت رستوران و خدمات غذایی داشته است. حمایت از اپراتورهای رستوران در سراسر ایالت با آموزشهای برتر در کلاس ، زیرا این امر مربوط به معاملات غیر مقدماتی و بدون تماس و طراحی به آنها کمک می کند تا بازیابی خود را آغاز کنند و اطمینان حاصل کنند که منابع لازم برای رشد مجدد را دارند. فیلم های آموزشی به کسب و کارها کمک می کند تا برای بازگشت به فعالیت خود جابجا شوند یا عملیات موجود را تغییر دهند تا با پروتکل های ایمنی مطابقت داشته باشند. افزودن ServSafe Food Handler و TABC To Go تضمین می کند بیش از 200،000 کارمند آینده گواهینامه های لازم را برای شروع فوری یا بازگشت به کار در صنعت رستوران و خدمات غذایی دریافت خواهند کرد.

اخبار مرتبط  اورلاندو از بازدیدکنندگان با پارک های جدید و پیشرفته و اقدامات ایمنی جذاب استقبال می کند

تگزاس اقتصاد بدون بهبود صنعت رستوران و خدمات غذایی نمی تواند به طور کامل بهبود یابد. ” امیلی ویلیامز نایت، Ed.D ، رئیس و مدیرعامل انجمن رستوران های تگزاس. “ما فوق العاده از کمیسیون نیروی کار تگزاس برای همکاری آنها سپاسگزاریم تا اطمینان حاصل کنیم که صنعت ما نه تنها بهبود می یابد ، بلکه به یکی از بزرگترین کارفرمایان بخش خصوصی در ایالت تگزاس. TWC یک شریک باورنکردنی در سراسر شیوع بیماری همه گیر ، و با تصمیم به سرمایه گذاری در کارفرمایان و کارمندان در بوده است تگزاس آنها یک بار دیگر تعهد خود را به تگزاس بهبود و رشد TRA مشتاق همکاری با TWC است تا این برنامه را به موفقیت چشمگیری برساند که به نفع کل کشور ما باشد. ”

اخبار مرتبط  شرکت Surface Technology Silver Defender اکنون از طریق مشارکت با Pharmapacks در آمازون در دسترس است

درباره انجمن رستوران تگزاس
انجمن رستوران تگزاس در سال 1937 تشکیل شد تا به عنوان وکالت در این کشور فعالیت کند تگزاس و منبع ضروری برای صنعت خدمات غذایی است. امروز ، TRA به عنوان یک انجمن تجارت پیشرو ، نماینده ایالت است 70 میلیارد دلار صنعت رستوران ، که از بیش از 50،000 مکان و یک نیروی کار 1.3 میلیون کارمند تشکیل شده است. همراه با بنیاد آموزش انجمن رستوران تگزاس ، این انجمن از صنعت در حال رشد محافظت می کند ، پیشرفت می کند و آموزش می دهد.

درباره کمیسیون نیروی کار تگزاس
کمیسیون نیروی کار تگزاس یک آژانس دولتی است که به کمک کمک می کند تگزاس کارفرمایان ، کارگران و جوامع از نظر اقتصادی پیشرفت می کنند. برای جزئیات بیشتر در مورد TWC و خدماتی که با هماهنگی شبکه تابلوهای توسعه نیروی کار محلی خود ارائه می دهد ، با 512-463-8942 512 تماس بگیرید یا به سایت www.texasworkforce.org مراجعه کنید. برای دریافت اعلان در مورد برنامه ها و خدمات TWC ، در به روزرسانی های ایمیل ما مشترک شوید.

SOURCE انجمن رستوران تگزاس

لینک های مربوطه

https://www.txrestaurant.org