آریتزیا برای ارائه در کنفرانس ICR 2021

ونکوور ، قبل از میلاد، 7 ژانویه 2021 / PRNewswire / – Aritzia Inc (TSX: ATZ) امروز اعلام کرد که برایان هیل، بنیانگذار و مدیر ارشد اجرایی ، در یک گپ مجازی در کنار آتش در کنفرانس ICR شرکت خواهند کرد پنجشنبه 14 ژانویههفتم، 2021 در ساعت 1 بعدازظهر.

پیوندی به پخش زنده اینترنتی ارائه شده در https://investors.aritzia.com/events-and-presentations/default.aspx قابل دسترسی است و برای 90 روز پس از رویداد بایگانی می شود.

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor لوازم جانبی متنوعی برای استخرهای شنا (SOG-496) توسعه می دهد

درباره آریتزیا

آریتزیا یک بوتیک طراحی و خانه نوآورانه است. ما مارک های مد را طراحی ، ایجاد ، توسعه و خرده فروشی می کنیم ، هرکدام دارای دیدگاه خاص خود و دیدگاه زیبایی شناختی متمایز و همه با عمق طراحی و کیفیت هستند که ارزش جذاب را فراهم می کنند. به عنوان یک گروه ، آنها با یک تعهد تزلزل ناپذیر به پارچه های برتر ، ساختاری دقیق و طراحی مرتبط و بدون زحمت متحد می شوند.

اخبار مرتبط  دکتر Kamii ، DNP ، APRN ، FNP-BC برنده جایزه های برتر زیبایی تزریقی در جوایز زیبایی و زیبایی زیبایی Aesthetic Everything® 2020

تاسیس شده در ونکوور در سال 1984 ، آریتزیا بیش از 95 مکان در شهرهای منتخب دارد آمریکای شمالی، شامل ونکوور، تورنتو، مونترال، نیویورک، لس آنجلس، سانفرانسیسکو و شیکاگو. ما با خلق تجربه های خرید غوطه وری ، انسانی و کاملاً شخصی ، هم در بوتیک ها و هم در aritzia.com – با تمرکز بر تحویل لوکس های روزمره ، افتخار می کنیم.

اخبار مرتبط  مستعمره لنکستر سود سهام نقدی منظم را افزایش می دهد. سه مدیر فعلی را دوباره انتخاب می کند

منبع Aritzia LP

لینک های مربوطه

http://www.aritzia.com