رستوران Francisca برنامه های توسعه خود را برای سال 2021 در میدان تایمز اعلام کرد

“خوشحالیم که این اطلاعیه را با مشتریان و شرکای خود به اشتراک می گذاریم. رشد رستوران Francisca ، مارکی با تمبر ونزوئلا ، به دلیل حمایت بی نظیری است که ما از زمان افتتاحیه دریافت کرده ایم. پس از صدها درخواست ، تصمیم گرفتیم بیشتر را باز کنیم مکانها در شهرهای دیگر در فلوریدا، “از Jesús Pita ، مدیر عامل شرکت ، از نیویورک.

پس از افتتاح اولین مکان در دورال 4 سال پیش ، رستوران Francisca 2 مکان دیگر در دریاچه های میامی و میرامار و در حال حاضر بیش از 190 شغل برای جامعه ایجاد می کند. شهرهای بعدی که مکان های جدیدی برای آنها باز می شود Brickell است ، اورلاندو، کندال ، داوی و دیگران به زودی اعلام می شود.

اخبار مرتبط  عزاداری های میختر از دست دادن استاد عالی مقطر ویلی پرات

لوین دی گراتیامدیر عامل Bocas Group گفت که برنامه های این شرکت متمرکز بر آوردن طعم های آمریکای لاتین است فلوریدا و ایالات متحده. رستوران Francisca این امکان را برای کارآفرینان کوچک و متوسط ​​فراهم می کند تا در مجوز کار و رشد تحت حمایت یکی از موفق ترین مارک های صنعت رستوران در فلوریدا جنوبی.

رستوران Francisca با شعار “موفقیت از روی زغال پخته می شود” خود را به عنوان دفتر مرکزی تاسیس کرد میامی مرغ ذغالی از نظر سبک و عطر و طعم بی نظیر است و به عنوان مکانی برای تجلیل از غذای سبک آمریکای لاتین است.

اخبار مرتبط  گروه انتشارات هانتر کتاب جدید سونیا آللی درباره نحوه پیروزی در محل کار را منتشر کرد

افتخار به سنت های غذاهای ما در داستان فرانسیسکا ، یک زن ونزوئلایی که در سراسر سفر آمریکای لاتین و موفق به ادای احترام به طعم دهنده های ما شد. امروزه این افتخار به لطف چشم انداز سخت کوشی ، استانداردهای با کیفیت بالا ، خدمات و علاقه به آشپزی رشد کرده و تثبیت می شود.

اخبار مرتبط  سرمایه گذاران مهم مهلت مهلت مهلت مهلت مهلت 11 اقدام مهلت قانونی برای اقدام در مورد اوراق بهادار ، FUNKO ALERT ، ROSEN ، FIRM LADING FIRM

منبع رستوران Francisca