رستوران Francisca برنامه های توسعه خود را برای سال 2021 در میدان تایمز اعلام کرد

این ویدئو با اخبار پخش شده از قلب تبلیغات ایالات متحده ، بخشی از یک کمپین است که داستان فرانسیسکا را متعالی می کند ، پس از افتتاح آن در سال 2016 در شهر دورال و برنامه های تلفیق آن در بازارهای آمریکای شمالی در سال های اخیر.

“خوشحالیم که این اعلامیه را با مشتریان و متحدان خود به اشتراک می گذاریم. رشد رستوران Francisca ، مارکی با مهر ونزوئلا ، به دلیل حمایت بی نظیری است که از روز اول دریافت کرده ایم. پس از صدها درخواست ، تصمیم گرفتیم مکان های بیشتری را در شهرهای دیگر افتتاح کنیم از فلوریدا“از ژسوس پیتا ، مدیر عامل شرکت ، از نیویورک.

پس از افتتاح اولین فروشگاه در دورال 4 سال پیش ، رستوران Francisca دارای 3 دفتر عملیاتی دیگر در است میامی، دریاچه های میامی و میرامار و در حال حاضر بیش از 190 شغل برای جامعه ایجاد می کند. شهرهای بعدی که مکان های جدیدی برای آنها باز می شود Brickell است ، اورلاندو، کندال ، داوی و دیگران به زودی اعلام می شود.

اخبار مرتبط  سیستم برودتی صنعتی اندازه بازار ارزش 26.9 میلیارد دلار تا سال 2027: Grand View Research، Inc.

لوین دی گراتیامدیر عامل Bocas Group گفت که برنامه های این شرکت متمرکز بر آوردن طعم های آمریکای لاتین برای همه است فلوریدا و ایالات متحده و اینکه Francisca امکان مشارکت به تجار کوچک و متوسط ​​و کارآفرینان را برای سرمایه گذاری در مجوز کار و رشد تحت حمایت یکی از موفق ترین مارک ها در بخش رستوران در جنوب جنوب ارائه می دهد. فلوریدا.

تحت شعار موفقیت روی زغال پخته می شود، رستوران Francisca به عنوان مقر مرغ ذغالی ادغام شد میامی، از نظر سبک و عطر و طعم بی نظیر است و به عنوان مکانی برای ملاقات و جشن غذاهای مخصوص آمریکای لاتین است.

اخبار مرتبط  Village Farms International نظرات در مورد Trading Activity

افتخار به سنت های آشپزی ما در داستان فرانسیسکا ، یک زن ونزوئلایی که در سراسر آمریکای لاتین سفر کرده و موفق به ادای احترام به طعم های ما شده است ، مجسم است. امروز این افتخار به لطف چشم انداز سخت کوشی ، وسواس به کیفیت ، خدمات و علاقه به آشپزی رشد کرده و تثبیت می شود.

اخبار مرتبط  Fresh Portal ، یک شرکت تازه تأسیس در کالیفرنیا برای راه اندازی یک راه حل ابتکاری در آخرین مایل با یک پورتال داخلی قادر به دریافت تحویل از خرده فروشان آنلاین ، رستوران ها و بازارها است.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1396616/Francisca_Restaurant_Times_Square.jpg

منبع رستوران Francisca

منبع رستوران Francisca