وپورسو برای کمک به افراد نیازمند در فرانسه با فروشگاه های محلی تولید ویپ کار می کند

همانطور که Vaporesso در اندازه و نفوذ به عنوان یک مارک تجاری بین المللی رشد می کند ، توانایی این شرکت در انجام کارهای خوب در سراسر جهان نیز افزایش می یابد. از زمان شیوع ویروس کرونا در سال 2020 ، این شرکت تلاش های خود را بر این اساس شدت بخشیده است. از طریق یک شبکه جهانی از شرکای بین المللی ، وپورسو وقت ، پول و انرژی را برای اهداف خوب اهدا می کند.

در فرانسه ، Vaporesso CARE به طور خاص تعطیلات کریسمس را برای توزیع کمک های خود انتخاب کرد. با وجود ویروس کرونا در سراسر کشور و بسیاری از جهان ، بسیاری از مردم قادر به گذراندن وقت با عزیزان خود در تعطیلات نبودند. به همین دلیل ، بلکه به دلیل فشار مالی ، بسیاری از مردم فوراً به حمایت نیاز داشتند. Vaporesso CARE برای تهیه غذا و کمک به نیازمندان در طول تعطیلات با فروشگاه های محلی واپ سازی همکاری کرده است. همچنین به تعدادی از موسسات خیریه غذا اهدا شد تا مخاطبان آن حتی بیشتر شود. این اقدام توسط تعدادی از رسانه های محلی از جمله OUEST مورد ستایش قرار گرفت فرانسه، LE COURRIER INDÉPANDANT و شهرداری ریوز آن سن.

اخبار مرتبط  Willamette Valley Vineyards سود Q1 2020 را کسب می کند

مدیر بازاریابی جهانی در مورد توزیع وسایل امدادی از طریق فروشگاه های فرانسوی فرانسوی اظهار نظر کرد توسط واپورسو، نیکی ژانگ: “در Vaporesso ، نشان دادن تعهد اجتماعی برای ما به عنوان یک شرکت بسیار مهم است. ما آنچه در توان داریم انجام می دهیم تا بتوانیم سهم خود را در جامعه داشته باشیم. این بخشی از مأموریت جهانی ما است که دنیا را به مکانی بهتر تبدیل کنیم. “

اخبار مرتبط  دیدگاه مصرف کنندگان در ایالات متحده و انگلیس

برنامه Vaporesso CARE از تعهد مثبت و خیرخواهانه پشتیبانی می کند. در اصل برای کمک به شرکای بین المللی برای کنار آمدن با بیماری همه گیر راه اندازی شده است ، و اکنون فقط به اقدامات مربوط به بحران کرونا محدود نمی شود. Vaporesso CARE اکنون با همکاری با فروشگاه ها و م institutionsسسات محلی تولید واپ ، از جوامع در سراسر جهان پشتیبانی می کند و در آینده نیز به رشد خود ادامه خواهد داد.

اخبار مرتبط  ساعت هوشمند iTOUCH Sport 2 اکنون دمای بدن را اندازه گیری می کند و به موقع برای جمعه سیاه در دسترس خواهد بود

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1395549/1.jpg

منبع VAPORESSO